Durup dururken alevlenen hastalık

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
memo422
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Durup dururken alevlenen hastalık

Mesaj gönderen memo422 »

İyi akşamlar,bilen bilir 3 yıllık hastayım sık idrar,sürekli idrar hissi ve yanmadan başka şikayetim yok.Son üç gündür ne olduysa berbat haldeyim.Bu semptomplar en az 3 kat daha şiddetlendi ve bu birden oldu.Saat başı çıktığım ve beni rahatsız eden idrar şuan 20 dakikaya düştü ve idrar yaparken yanma fena duruma yükseldi.Ne olmuş olabilir? Yakın zamanda herhangi bir ilişkim veya tramvatik bir mastürbasyon hikayem olmadı yine aynı şekilde beslenmede acı ekşi şeyler yeme gibi bir durum olmadı.Birden bire ne olmuş olabilirde şikayetlerim şiddetlendi?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Durup dururken alevlenen hastalık

Mesaj gönderen kadir »

memo422 yazdı:İyi akşamlar,bilen bilir 3 yıllık hastayım sık idrar,sürekli idrar hissi ve yanmadan başka şikayetim yok.Son üç gündür ne olduysa berbat haldeyim.Bu semptomplar en az 3 kat daha şiddetlendi ve bu birden oldu.Saat başı çıktığım ve beni rahatsız eden idrar şuan 20 dakikaya düştü ve idrar yaparken yanma fena duruma yükseldi.Ne olmuş olabilir? Yakın zamanda herhangi bir ilişkim veya tramvatik bir mastürbasyon hikayem olmadı yine aynı şekilde beslenmede acı ekşi şeyler yeme gibi bir durum olmadı.Birden bire ne olmuş olabilirde şikayetlerim şiddetlendi?
Kıymetli kardeşim, sen Eskişehirde prostat minimal invaziv cerrahi operasyon geçirmiştin biliyorsun, üşütmüş olabilirsin, altına termal içlik ve kalın çorap giymeni öneririm. İbuprofen içerikli bir nsaii olan Brufen600 gibi iltihap giderici agrı kesici bir ilaç var onu kullanabilirsin dr tavsiyesi ile.
memo422
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen memo422 »

kadir yazdı:
memo422 yazdı:İyi akşamlar,bilen bilir 3 yıllık hastayım sık idrar,sürekli idrar hissi ve yanmadan başka şikayetim yok.Son üç gündür ne olduysa berbat haldeyim.Bu semptomplar en az 3 kat daha şiddetlendi ve bu birden oldu.Saat başı çıktığım ve beni rahatsız eden idrar şuan 20 dakikaya düştü ve idrar yaparken yanma fena duruma yükseldi.Ne olmuş olabilir? Yakın zamanda herhangi bir ilişkim veya tramvatik bir mastürbasyon hikayem olmadı yine aynı şekilde beslenmede acı ekşi şeyler yeme gibi bir durum olmadı.Birden bire ne olmuş olabilirde şikayetlerim şiddetlendi?
Kıymetli kardeşim, sen minimal invaziv cerrahi gecirmiştin biliyorsun, üşütmüş olabilirsin, altına termal içlik ve kalın çorap giymeni öneririm. İbuprofen içerikli bir nsaii olan Brufen600 gibi iltihap giderici agrı kesici bir ilaç var onu kullanabilirsin dr tavsiyesi ile.
teşekkür ederim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

memo422 yazdı:
kadir yazdı:
Kıymetli kardeşim, sen minimal invaziv cerrahi gecirmiştin biliyorsun, üşütmüş olabilirsin, altına termal içlik ve kalın çorap giymeni öneririm. İbuprofen içerikli bir nsaii olan Brufen600 gibi iltihap giderici agrı kesici bir ilaç var onu kullanabilirsin dr tavsiyesi ile.
teşekkür ederim.
Rica ederim.