gerginlik

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
hit43
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

gerginlik

Mesaj gönderen hit43 »

Karın alt kesim,mesane tarafı ve penis gerilmesine ne iyi gelir.?1-1,5 saat sürüyor. ovakti geçirmem için ya uzanmam gerekiyor yada yürümem.yarı saat süren gerilme beni çok rahatsız ediyor moralim çok bozuluyor.
hit43

Re: gerginlik

Mesaj gönderen hit43 »

arkadaşlar bu rahatsızlık başlayalı 1 seneyi geçti.defalarca ürolojiye çıktım.üridinami oldum tahliller ultrasonlar(kalfikasyon) kültürden bişey çıkmadı.Haziran-Eylül 2022 (4 ay) arası hastalık ve belirtiler kendinden geçti.sonra yine başladı.artık eskişehire hüseyin seçkine gitmeyi düşünüyorum.Hüseyin hocaya gidip fayda gören var mı? yarın psikiyatriye rutin muayenem var.karnın alt kısmı gerginlik ve korku için psikiyatri bir şey yapabilirmi? zaten uzun zamandır anti depresan kullanıyorum.Tekrarlayan anksiyete bozukluğum var. kendime güvenim hiç yok devamlı kötü bir şey olacak korkusu var.idrar yaptıktan sonra 1-,1,5 saati yine mi olacak korkusu ile geçiriyorum.çok yoruldum artık.kusura bakmayın dertleşmek için yazıyorum.Rabbime şikayet olmasın.
Zweinark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Zweinark »

Merhabalar. İdrar kültüründen bir sonuç çıkmasa dahi prostat sıvısından lökosit ve kültür bakılmasında fayda var. Böylece klasik prostatit tedavisine başlayabilirsiniz. Yaşadığınız psikosomatik faktörler de göz önüne alındığında yaşadığınız gerginlik durumu bana hipertonik pelvik taban ile ilgili de olabilirmiş gibi geliyor. Özellikle işeme ile artan semptomlar kpas hastalarında çok sık olur. Mutlaka erkek pelvik tabanı konusunda uzman bir fizyoterapiste muayene olun.
hit43

Mesaj gönderen hit43 »

prostat sıvısından baktırmak istedik masaj yapıldı ama sıvı gelmedi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

hit43 yazdı:arkadaşlar bu rahatsızlık başlayalı 1 seneyi geçti.defalarca ürolojiye çıktım.üridinami oldum tahliller ultrasonlar(kalfikasyon) kültürden bişey çıkmadı.Haziran-Eylül 2022 (4 ay) arası hastalık ve belirtiler kendinden geçti.sonra yine başladı.artık eskişehire hüseyin seçkine gitmeyi düşünüyorum.Hüseyin hocaya gidip fayda gören var mı? yarın psikiyatriye rutin muayenem var.karnın alt kısmı gerginlik ve korku için psikiyatri bir şey yapabilirmi? zaten uzun zamandır anti depresan kullanıyorum.Tekrarlayan anksiyete bozukluğum var. kendime güvenim hiç yok devamlı kötü bir şey olacak korkusu var.idrar yaptıktan sonra 1-,1,5 saati yine mi olacak korkusu ile geçiriyorum.çok yoruldum artık.kusura bakmayın dertleşmek için yazıyorum.Rabbime şikayet olmasın.
@hit43 kardesim druna söyle sana Lyrica reçete etsin.
hit43

Mesaj gönderen hit43 »

antidepresan cipralex 20 mg ve sulinex 150 mg kullanıyorum. ayrıca antipsikotik stilizan. lyrica beraber kullanılırmı acaba?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

hit43 yazdı:antidepresan cipralex 20 mg ve sulinex 150 mg kullanıyorum. ayrıca antipsikotik stilizan. lyrica beraber kullanılırmı acaba?
Hayır onlarla beraber kullanamazsiniz. Drunuza danışın.