doktor ve laboratuvar bilgisi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ap0calypse
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

doktor ve laboratuvar bilgisi

Mesaj gönderen ap0calypse »

Merhaba arkadaşalar.
zamanında ne doktorlarla kavga ettim en az 20 dr. a görünmüşümdür, adana acıbadem başhekim prof. prostat sıvısı alamamıştı, prostatın kuru bir kaç gün sonra gel demişti bana, sanki o kadar kolaydı gidip gelmek. en son yılmıştım ve bu formda en başta kadir abi ve bir kaç arkadaşın yardımıyla hastalığı atlattım (1 yıl boyunca iyidim) ama kendi hatalarım yüzünden nüks yaşadım. Nasıl iyileştiğimi ilerleyen zamanlarda yeni başlık açarak yazacağım, hiç kolay değildi ve siteye çok giriş yapamıyorum. Şimdi burada çoğu kişinin ortak ve en büyük problemlerinden biri DR. ve Lab., ben zamanında yaptırdığım testlerin hepsi sürüntü yolu ile ve uzak mesafeden kargo ile göndermek oldu. (Zafer oyman lökosit ve acıbadem hüseyin seçgin lökosit+mikroplazma+üroplazma hariç, bunları yerinde yaptırdım ve hepsi temiz çıkmıştı) Yani diğer lab. da baktırdıklarımın pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Sanırım düzen ve gelişim lab. dışında detaylı ve istediğimiz testleri yapacak lab. yok. Düzen ve gelişim lab. da bütün testleri tekrardan yaptırmak isteyen biri (pcr+kültür+mikroplazma+üroplazma vs.) Ankara ve istanbul'da hangi dr. lara yaptırabilir bu testleri. Bilgisi olan ve daha önce yaptırmış olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa çoğu kişiyi aydınlatmış olur.
Powerturk

Re: doktor ve laboratuvar bilgisi

Mesaj gönderen Powerturk »

Mesela düzen Mecidiyeköy idrar + Sürüntü PCR bakiyormu bilen varmı ?
Gelişim Kadıköy PCR bakıyor.orayo biliyorum.
Bir de prostat sıvısı PCR yada kültur hangi labaratuarlar bakıyor acaba?