Mesane botoksu

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
jamiryo

Re: Mesane botoksu

Mesaj gönderen jamiryo »

Geçmiş olsun Emre hocam. Niye mesane botoksu yaptırmak istiyorsunuz
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

emred yazdı:Mesane botoksu yaptiran oldu mu daha once. Inflamasyonlu mesaneye yapilir mi?
İzmirde ben kıçına yaptırırken bir aktif mesane hastası yaptırmak için bekliyordu iki üç yılda bir yaptiriyormus. Bence 2 ,3 yıl iyi süre. Ben olsam denerdim.
jamiryo

Mesaj gönderen jamiryo »

emred yazdı:
jamiryo yazdı:Geçmiş olsun Emre hocam. Niye mesane botoksu yaptırmak istiyorsunuz
Cok sik idrara cikiyorum 20 25 dakikada bir. Mesanede inflamasyon gozuktu. Mrda da periferik zonda prostatit var.
MR da prostatit belli oluyor mu. Ben perianal çektirmiştim prostat normal gözüküyordu orda.
rmzigrll
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen rmzigrll »

emred yazdı:Mesane botoksu yaptiran oldu mu daha once. Inflamasyonlu mesaneye yapilir mi?
Hocam sizin prostat ne kadar büyük sık tuvalete çıkma sebebi iltihap büyütmüş olması mı ?
Mert-2000
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Mert-2000 »

Agrili mesane interstisel sistit mesanede bunu yapıyor..araştırın bayanlarda daha cok oluyor ama bizdede oluyor. Sistoskopi ile teshis konuyor
purology
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen purology »

mesane ile ilgili problem ceken arkadaslar suna bakabilir. belki gecmisiniz de vardir bu durum.

https://twitter.com/DrGunerSonmez/statu ... 7942575104