Prostatitten tamamen iyileşen kaç kişi var forumda?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
bngl55

Prostatitten tamamen iyileşen kaç kişi var forumda?

Mesaj gönderen bngl55 »

Herkes sıkıntısını ve yaşadığı olumsuzlukları yazıyor burda arkadaşlar.
Iyilesenler buraya bir daha girmiyor mu.Kac kişi olduğunu merak ediyorum iyilesenlerin,bize de moral olurlar belki.
odysiea87

Re: Prostatitten tamamen iyileşen kaç kişi var forumda?

Mesaj gönderen odysiea87 »

Kardeşim moral bozmak değil gerceği kabul etmek için yazıyorum. Ben lökesit düsecek sonra iyileşeceğim bir yıl dikkat edeceğim ve eski halime döneceğim ümidiyle uzun süre yaşadım. Ne yazık ki bu durum çoğu kişi için mümkün değil . Sonra pcr ,kültür kovaladım. O istende birsey cıkmadı duyarlı kullanıyorsum semptom gecmiyor. Masaj yaptırdım durum ayni

En büyük motivasyonum iyilestim basliklarıydı. Sonra bu basliga yazanları incelediğimde yüzde doksanı nüks edip geri döndüğünü gördüm.

Her konuda yanımızda olan Kadir abimin bile idrar semptomları var diye biliyorum.

Ben inancımı kaybettim kabullenmek gerektiğine inanıyorum. Umutla yaşamak çok daha ağır.
bngl55

Mesaj gönderen bngl55 »

odysiea87 yazdı:Kardeşim moral bozmak değil gerceği kabul etmek için yazıyorum. Ben lökesit düsecek sonra iyileşeceğim bir yıl dikkat edeceğim ve eski halime döneceğim ümidiyle uzun süre yaşadım. Ne yazık ki bu durum çoğu kişi için mümkün değil . Sonra pcr ,kültür kovaladım. O istende birsey cıkmadı duyarlı kullanıyorsum semptom gecmiyor. Masaj yaptırdım durum ayni

En büyük motivasyonum iyilestim basliklarıydı. Sonra bu basliga yazanları incelediğimde yüzde doksanı nüks edip geri döndüğünü gördüm.

Her konuda yanımızda olan Kadir abimin bile idrar semptomları var diye biliyorum.

Ben inancımı kaybettim kabullenmek gerektiğine inanıyorum. Umutla yaşamak çok daha ağır.
Deme böyle ne olur.Bu hastalıkla nasıl yaşanır,sürekli ilaç kullanilir mi?Gece 4-5 kere kalktigim oluyor tuvalete, bir çaresi çözümü yok mu bunun.
Allahim yardımcı ol bize :(
onurrr06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen onurrr06 »

1 haftadır 0'ım polenle mi iyileştim yoksa kendiliğinden mi bitti bilmiyorum. Eskisi gibiyim. Kahve, bira, soğuk banklarda oturmak uzun bir süre ve nüks yok. Hikayeme profilden ulaşabilirsiniz. " Herşey bitermiş zamanla" sözü burdada geçiyor demek ki. Rabbime bin şükür kabus gibi günler geride kaldı, darısı tüm foruma!
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

odysiea87 yazdı:Kardeşim moral bozmak değil gerceği kabul etmek için yazıyorum. Ben lökesit düsecek sonra iyileşeceğim bir yıl dikkat edeceğim ve eski halime döneceğim ümidiyle uzun süre yaşadım. Ne yazık ki bu durum çoğu kişi için mümkün değil . Sonra pcr ,kültür kovaladım. O istende birsey cıkmadı duyarlı kullanıyorsum semptom gecmiyor. Masaj yaptırdım durum ayni

1- Tamamen iyileşipte buraya hiç girmeyen bir kısım var, 2- İyileşipte nüks yaşayip ara sıra giren bir kesim var, 3- İyileşmeyen ve sürekli burada olan bir kesim var Ody kardeşim.
Bende hafif idrar semptomu var dogru ama bu benim yaşam konforumu etkilemiyor. Bu son bir iki yıldır var...onuda yaşa baglıyorum. Cinsellik, ağrı v.s hiç bir sıkıntım kalmadı.
Hatta bazen eski iyilesen hastalar bana ulaşıp iyi olduklarını hiç bir semptomunun kalmadigini soylerler. Siz forumda yeni sayılan 5-6 kişisiniz aranizda kötü psikoloji alış verişi yaparak birbirinize umutsuzluk aşıliyorsunuz. Burası bir istasyon gibi...iyilesenler yavaş yavaş yok oluyor, sürekli bir iyilesmeyen kesim burada arzı endam ediyor...bu normal..siz bunlara bakıp moralinizi bozuyorsunuz. Sizin bu psikozdan kurtulmanız gerek..benim gordüğüm kadariyla iyilesmeyenler burada bir kulis olusturuyorlar ve bu kulisi olusturanların psikolojisi çabuk etkilenen hassas yapıda olanlar... ve bu yapida olanlar çoğunluktaysa bu olumsuz etki birbirinize yankı olarak geri çarpıyor. Iyileseceksiniz ama uzun süre gerekiyor.
Kimse acele etmeyecek. Panik havasından kurtulmadiginiz ve birbirinizle ortak hareket ettiğiniz surece iyilesme sureciniz uzar.
Size tavsiyem herkes kendi iyileşme yöntemini planlasin birbirinize bakmayın. Negatif enerji yayan kisilerden uzak durun..kimsenin derdini dinleyip kendinizle kiyaslamayın.
darkblues
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen darkblues »

Ben varım Allah'ın izniyle.2020 Eylül de başladı prostatit hikayem yaklaşık 6 ay sürdü.2021 Mart'ta sona erdi.Nasıl iyileştin diye sormayın birçok şey denedim bende bilmiyorum neyin iyi geldiğini.Geçmiş mesajlarımı okuyabilirsiniz.Tek diyeceğim ümitsiz olmayın.Vücut bir bütündür.Bizlerin galiba bağırsak mikrobiyatası bozuk.İş bence bağırsakta bitiyor.Tüm hastalıkrın kaynağı orası.Bende de hep kabızlık vardı.Üç dört güne bir çıkardım.Önce bağırsakları düzeltin.Antibiyotiklerle kendinizi mahvetmeyin.Prostattan kurtuldum ama iki sene önce beş adet içtiğim Florokinolon Tavanic in ağrılarından tam anlamıyla kurtulamadım.Yeni şeyler deneyin Aidin Salihin kitabındakileri uygulayın örneğin Su Orucu diye bir kanal var YouTube de iyi gelmediği rahatsızlık yok diyor adam.Açlık hakikaten bir hücre yenilenmesi ve otofaji sağlıyor vücuda.İki senedir yaşadığım bu süreç çok şeyler öğretti bana.Allaha her bir verdiği sağlıklı organ için ne kadar şükür etsek az değeri ancak kaybedilince anlaşılıyor.Ayrıca Kadir abiye de verdiği emekler için yeniden teşekkür ederim.Fonksiyonel tıp hekimerini takip edin YouTube den.Ayşe Çoruhlu Ümit Aktaş gibi.İnstagramda Sağlıklı Yaşıyoruz var.Dr. Levent Sepit var.Yani anlatılmayacak kadar çok unsur var.D vitaminin öneminden Magnezyuma kadar.Buraları inceleyin vücudu genel olarak düzeltin .Prostata düzelecektir.Moden tıbbın yanlışı insanı bölümlere ayırması.İŞ BESLENMEDE BİTİYOR.Şeker Gluten Süt zararlı yağları tüketmeyin.Paketli gıda tüketmeyin. gibi gibi.Zaten bu yazdığım doktorları dinlerseniz fikir edinirsiniz.Herkese Allah tan sağlık dilerim.
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

:?:
kadir yazdı:

1- Tamamen iyileşipte buraya hiç girmeyen bir kısım var, 2- İyileşipte nüks yaşayip ara sıra giren bir kesim var, 3- İyileşmeyen ve sürekli burada olan bir kesim var Ody kardeşim.
Bende hafif idrar semptomu var dogru ama bu benim yaşam konforumu etkilemiyor. Bu son bir iki yıldır var...onuda yaşa baglıyorum. Cinsellik, ağrı v.s hiç bir sıkıntım kalmadı.
Hatta bazen eski iyilesen hastalar bana ulaşıp iyi olduklarını hiç bir semptomunun kalmadigini soylerler. Siz forumda yeni sayılan 5-6 kişisiniz aranizda kötü psikoloji alış verişi yaparak birbirinize umutsuzluk aşıliyorsunuz. Burası bir istasyon gibi...iyilesenler yavaş yavaş yok oluyor, sürekli bir iyilesmeyen kesim burada arzı endam ediyor...bu normal..siz bunlara bakıp moralinizi bozuyorsunuz. Sizin bu psikozdan kurtulmanız gerek..benim gordüğüm kadariyla iyilesmeyenler burada bir kulis olusturuyorlar ve bu kulisi olusturanların psikolojisi çabuk etkilenen hassas yapıda olanlar... ve bu yapida olanlar çoğunluktaysa bu olumsuz etki birbirinize yankı olarak geri çarpıyor. Iyileseceksiniz ama uzun süre gerekiyor.
Kimse acele etmeyecek. Panik havasından kurtulmadiginiz ve birbirinizle ortak hareket ettiğiniz surece iyilesme sureciniz uzar.
Size tavsiyem herkes kendi iyileşme yöntemini planlasin birbirinize bakmayın. Negatif enerji yayan kisilerden uzak durun..kimsenin derdini dinleyip kendinizle kiyaslamayın.
Kadir abi inan gözlerimden yaşlar akarak okudum. Dediğin hatalarin hepsini gerçekten yapıyoruz. Telefonlarımız var. Hergün saatlerce konuşuyoruz. Birbirimizi kıyaslıyoruz... Bizleri bu kadar iyi tahlil etmiş ve hastalıga bu kadar hakim uzun süre bu formu yönetmiş birinden iyileşeceksiniz sözünü duymak o kadar iyi geldi anlatamam... Sağ olun Kadir abi iyi ki varsınız.
darkblues

Mesaj gönderen darkblues »

Bu arada benim şikayetlerim peniste batma hissi ve huzursuzluk idrar yaptıktan sonra yanma ereksiyon sırasında ve sonrasında prostatta ağrıydı.Allaha şükür bir buçuk senedir alt takımla ilgili bir sıkıntım yok.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Serkan yazdı::?:
kadir yazdı:

Kadir abi inan gözlerimden yaşlar akarak okudum. Dediğin hatalarin hepsini gerçekten yapıyoruz. Telefonlarımız var. Hergün saatlerce konuşuyoruz. Birbirimizi kıyaslıyoruz... Bizleri bu kadar iyi tahlil etmiş ve hastalıga bu kadar hakim uzun süre bu formu yönetmiş birinden iyileşeceksiniz sözünü duymak o kadar iyi geldi anlatamam... Sağ olun Kadir abi iyi ki varsınız.
Evet kardeşim iyileseceksiniz ama herkes kendi planinı cizsin birbirinizin derdiyle dertlenirseniz başa dönersiniz bu psikolojik bir fenomen.
Stres, anında psikolojiyi ve dolayisi ile bagisikligı aninda çokertiyor. Prostatitli hasta zaten depresif bir durum içinde... bagisiklik çokünce zaten enfeksiyon yada inflamasyon azıyor.
Rica ederim kardesim herkesin şifası daim olsun.
ekin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ekin »

Kimler geldi geçti bu forumdan, çok kişi iyileşti, uçtu gittiler, çok çektik, acı çektik, süründük, atlattık şükür, çok süründürüyor bu meret, herkes iyileşir inşallah, 2016 dan beri takip ederim ara ara
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

ekin yazdı:Kimler geldi geçti bu forumdan, çok kişi iyileşti, uçtu gittiler, çok çektik, acı çektik, süründük, atlattık şükür, çok süründürüyor bu meret, herkes iyileşir inşallah, 2016 dan beri takip ederim ara ara
Evet ekin kardeşim...dediğin gibi kimler geldi kimler geçti..hiç biri ortalıkta yok. Şifan daim olsun kardeşim.
ekin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ekin »

kadir yazdı:
ekin yazdı:Kimler geldi geçti bu forumdan, çok kişi iyileşti, uçtu gittiler, çok çektik, acı çektik, süründük, atlattık şükür, çok süründürüyor bu meret, herkes iyileşir inşallah, 2016 dan beri takip ederim ara ara
Evet ekin kardeşim...dediğin gibi kimler geldi kimler geçti..hiç biri ortalıkta yok. Şifan daim olsun kardeşim.
Şifan daim olsun Kadir Abim
alper42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen alper42 »

Sa Kadir abi üromax 04 yazdı 3 gün önce doktor 3 gündür prostatım rahatladı şişlik gitti bu ilacı kullandı mi abi 1 ay kullanacakmisim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

alper42 yazdı:Sa Kadir abi üromax 04 yazdı 3 gün önce doktor 3 gündür prostatım rahatladı şişlik gitti bu ilacı kullandı mi abi 1 ay kullanacakmisim
As kardesim uromax bir alfa adrenoreseptördür mesane düz kaslarını gevseterek.prostat çıkım obstrüksiyonunu önler. Mesane boynu yüksekligi semptomlarına iyi gelir. Ben bu ilacı kullanamamistim yan etkilerinden dolayi tolere edemedim.
alper42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen alper42 »

Rahatlama yaptı abi 3 gün de belirtileri bağırsakları bozdu biraz kullanacam bakalım abi 1 ay sonuç ne olacak
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

alper42 yazdı:Rahatlama yaptı abi 3 gün de belirtileri bağırsakları bozdu biraz kullanacam bakalım abi 1 ay sonuç ne olacak
Sana iyi geldiyse kullan kardeşim.
Cihan1212

Mesaj gönderen Cihan1212 »

bngl55 yazdı:Herkes sıkıntısını ve yaşadığı olumsuzlukları yazıyor burda arkadaşlar.
Iyilesenler buraya bir daha girmiyor mu.Kac kişi olduğunu merak ediyorum iyilesenlerin,bize de moral olurlar belki.
Ben de iyileştim yani hasta sayılmam sorun yok gibi ama hastalıktan iyilessem dahi o günlerin psikolojimi bozduğu bir gerçek velhasıl iyiyim. Siz de iyileseceksiniz benim 5 ay falan ağrılı sürmüştü sonra yavaş yavaş bir yılda tamamen yok oldu hatta hastalandiktan sonra evlendim kızım oldu. Şuan gayet sağlıklıyim iyileştikten sonra da insan buraya gitmek istemiyor anlarsınız işte
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

darkblues yazdı:Ben varım Allah'ın izniyle.2020 Eylül de başladı prostatit hikayem yaklaşık 6 ay sürdü.2021 Mart'ta sona erdi.Nasıl iyileştin diye sormayın birçok şey denedim bende bilmiyorum neyin iyi geldiğini.Geçmiş mesajlarımı okuyabilirsiniz.Tek diyeceğim ümitsiz olmayın.Vücut bir bütündür.Bizlerin galiba bağırsak mikrobiyatası bozuk.İş bence bağırsakta bitiyor.Tüm hastalıkrın kaynağı orası.Bende de hep kabızlık vardı.Üç dört güne bir çıkardım.Önce bağırsakları düzeltin.Antibiyotiklerle kendinizi mahvetmeyin.Prostattan kurtuldum ama iki sene önce beş adet içtiğim Florokinolon Tavanic in ağrılarından tam anlamıyla kurtulamadım.Yeni şeyler deneyin Aidin Salihin kitabındakileri uygulayın örneğin Su Orucu diye bir kanal var YouTube de iyi gelmediği rahatsızlık yok diyor adam.Açlık hakikaten bir hücre yenilenmesi ve otofaji sağlıyor vücuda.İki senedir yaşadığım bu süreç çok şeyler öğretti bana.Allaha her bir verdiği sağlıklı organ için ne kadar şükür etsek az değeri ancak kaybedilince anlaşılıyor.Ayrıca Kadir abiye de verdiği emekler için yeniden teşekkür ederim.Fonksiyonel tıp hekimerini takip edin YouTube den.Ayşe Çoruhlu Ümit Aktaş gibi.İnstagramda Sağlıklı Yaşıyoruz var.Dr. Levent Sepit var.Yani anlatılmayacak kadar çok unsur var.D vitaminin öneminden Magnezyuma kadar.Buraları inceleyin vücudu genel olarak düzeltin .Prostata düzelecektir.Moden tıbbın yanlışı insanı bölümlere ayırması.İŞ BESLENMEDE BİTİYOR.Şeker Gluten Süt zararlı yağları tüketmeyin.Paketli gıda tüketmeyin. gibi gibi.Zaten bu yazdığım doktorları dinlerseniz fikir edinirsiniz.Herkese Allah tan sağlık dilerim.
Teşekkürler şifaniz daim olsun..
bngl55

Mesaj gönderen bngl55 »

Cihan1212 yazdı:
bngl55 yazdı:Herkes sıkıntısını ve yaşadığı olumsuzlukları yazıyor burda arkadaşlar.
Ben de iyileştim yani hasta sayılmam sorun yok gibi ama hastalıktan iyilessem dahi o günlerin psikolojimi bozduğu bir gerçek velhasıl iyiyim. Siz de iyileseceksiniz benim 5 ay falan ağrılı sürmüştü sonra yavaş yavaş bir yılda tamamen yok oldu hatta hastalandiktan sonra evlendim kızım oldu. Şuan gayet sağlıklıyim iyileştikten sonra da insan buraya gitmek istemiyor anlarsınız işte
Siz cinsel ilişki sonucu mu prostatit oldunuz yoksa başka bir erkenden mi.
Makat kısmında acı ve agri durumu kaç ay sürdü sizde.