Serumla Tedavi Olduğunu söyledi..

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Ekrm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Serumla Tedavi Olduğunu söyledi..

Mesaj gönderen Ekrm »

20 bi ne yaptın abi :)) özel bir hastanede hastalandığın zaman serum taktır 110 tl felan hergün 250 TL desen 2 haftada 3750 -- 4000 bin felan olay biter..
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Zuspat »

Ekrm yazdı:20 bi ne yaptın abi :)) özel bir hastanede hastalandığın zaman serum taktır 110 tl felan hergün 250 TL desen 2 haftada 3750 -- 4000 bin felan olay biter..
Tamam ama bunu kim yapacak ki öyle bir hastahane tanıyor musun sen? Kimse rüşvetsiz yapmaz bunu söylemesi bile garip ya hırsızlık yapacağız yada rüşvet....
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

arkadaşlar önemli olan serumun içine katılan antibiyotiktir.yani serum ile iesef alsanız pek bir faydası olmayacaktır.illaki rahatlatır ama bir yere kadar.prostat iltihabı için enfeksiyon hastalıkların kullandığı antibiyotik ise invanz'dır.bunu ben söylemiyorum.bunu serum ile iyileşen 20 senelik prostatit hastası söylüyor.kendisine iki tane enfeksiyon hastalıkları profesörü bu tedaviyi uygulamış.hatta bir tanesi neden bu prostatite ürologlar bakıyorlar ki aslında bu bizim işimiz demiş.lakin bu profesörlere ulaşmak hatırı sayılır biri olmadıktan sonra imkansız.çünkü eğitim araştırma hastanelerinde görev yapıyorlar.takdir edersiniz ki eğitim araştırma hastanelerinde bırakın profesörü yada docenti,uzman doktora bile muayene olmanız neredeyse imkansız.sadece asistanlar ilgileniyorlar.

yani demem o ki,eğer prostatiti tamamen iyileştirerek bir daha arkanıza bakmamak istiyorsanız mutlaka serum ile uygun antibiyotikleri uygun dozlarda almanız gerekiyor.

ekşi sözlükte yazılan yorumlarda var: https://eksisozluk.com/invanz--2708301
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

Prostatınıseveyim bir ara hastanede yatıp serum tedavisi uygulamıştı fakat bir sonuç alamamıştı diye hatırlıyorum
ABittersweetLi

ahmet yazdı:Prostatınıseveyim bir ara hastanede yatıp serum tedavisi uygulamıştı fakat bir sonuç alamamıştı diye hatırlıyorum
onun ki iesef tedavisi idi sanırım.kısa bir süreliğine uygulatmıştı doktoru.nasıl sonuç alamadı? gayette iyi sonuçlar aldı.ama uygun antibiyotikleri uygun dozlarda serum ile alsaydı tamamen iyileşmiş olacaktı.
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

Adam hala hasta burlarda yazıyor çiziyor tam olarak iyileşme deniyor serum için o bakımdan söyledim
ABittersweetLi

eskiye göre daha iyiyim diyor.sonuçta fayda görmüş mü görmüş.bizim burada bahsettiğimiz etkili bir serumlu antibiyotik tedavisi.her serumla antibiyotik tedavisi zaten işe yaramaz.iki ay serumlu antibiyotik tedavisi görmüşte iyileşmemiş mi? bu işin şimdilik kesin tedavisi bu gibi görünüyor.
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

Bu işi tıp dünyası çözememiş kesin diye bir şey olsa keşke
JohnWick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen JohnWick »

Tedavisi var gozgore gore yapilmiyo gulsem mi aglasam mi antibiyotik verceklerine serum baglasalar iz cozulcek
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

Beyler keske mikrobu öldürünce hastalıkta bitse bitmeyen şey prostattaki ve sinirlerdeki tahribat asıl ağrı ve işlev bozuklukları buna bağlı vücudunda kendini en zor onarabildiği yer sinirler ve kanlanmanın az olmasından ötürü prostat o yuzden bunu 20 -30 sene çekenler var
JohnWick

Abisitterli prostatini seveyim nerde yaptirmis bu serum tedavisini
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

ahmet yazdı:Beyler keske mikrobu öldürünce hastalıkta bitse bitmeyen şey prostattaki ve sinirlerdeki tahribat asıl ağrı ve işlev bozuklukları buna bağlı vücudunda kendini en zor onarabildiği yer sinirler ve kanlanmanın az olmasından ötürü prostat o yuzden bunu 20 -30 sene çekenler var
Madem hasar sinirlerde neden nüks olunca antibiyotik alıyor insanlar ve rahatlıyorlar? Mikrop ölmeden iyileşmek imkansız ımkansız...
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

Her antibiyotikte ağrı kesiciler mevcut rahatlamanın sebebi ant yerine 1 ay sabah akşam ağrı kesici kullan yine rahatlatacaktır
ABittersweetLi

JohnWick yazdı:Abisitterli prostatini seveyim nerde yaptirmis bu serum tedavisini
Forumda anlatmıştı. Penisten içeri bir sıvı verdikten sonra durumu akutlaşmış ve sonrasında bir süre serumla antibiyotik tedavisi almış. Detaylarını kendisi daha net anlatır. Benim hatırladıklarım bunlar.
ABittersweetLi

ahmet yazdı:Her antibiyotikte ağrı kesiciler mevcut rahatlamanın sebebi ant yerine 1 ay sabah akşam ağrı kesici kullan yine rahatlatacaktır
Antibiyotiklerin ağrı kesici özelliği yoktur. 20 senelik bir hasta bu tedavi ile tamamen iyileşebiliyorsa bu hastalığın kesin çözümü bu tedavidir.
Serdar

Mesaj gönderen Serdar »

Benim düşüncem yüksek dozda antibiyotik kullanmanın ciddi riskleri olduğu ve doktorların enfeksiyon ölümcül olmadıktan sonra bu tedaviyi yapmaya yanaşmak istememesi. Malum tıbbi açıdan da kesin bir tedavi yöntemi olarak benimsenmediği içinde doktorlar hiç bir şekilde risk almak istemiyorlar. Ama bizler zaten bu forum da sürekli aynı konuyu tekrarlıyoruz, tamam bu hastalığın tıbbi anlamda kesin bir çözümü yok ama mevcut yöntemlerin içinde tek kesin sonuç verebilen yöntem kuvvetli antibiyotik...
Sonuç bize doktor gerek doktor....
Huseyin

Mesaj gönderen Huseyin »

Bende bir kac hafta önce yabanci bir sitede serumla iyilestigini iddaa eden bir kac kisiyi gormustum onlar 2 hafta boyunca avelox400 mg ilaci serumla kullanarak iyilestiklerini soyluyordular ama ne kadar dogru bilemem sonucta bende sizin gibiyim sadece okudugumu soyluyorum
etmen

Mesaj gönderen etmen »

Geceleri uymak haram oldu ağrı kesici fayda etmiyor gece üç kere suya oturmak az da olsa rahatlatsa bile makattaki yanma ve ağrı geçmiyor hiç mi ara vermez bu hastalık, geceleri niye ağrı fazlalaşıyor. Bu hastalıktan dolayı çevremizdeki insanlarda muzdarip oldu Avrupa da bu hastalık nasıl tedavi ediliyor hiç araştırma yapan oldu mu Almanyada oturan bir üyemiz var herhalde, o alman doktorlarla konuşmuş mu, orada bu nasıl tedavi ediliyormuş . bu hastalığı yıllardır çekenler sizde Eyüp peygamber sabrı var herhalde ben 35 gündür çekiyorum dayanamıyorum ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN ONDAN BAŞKA SIĞINACAK KİMSEMİZ YOK
ABittersweetLi

etmen yazdı:Geceleri uymak haram oldu ağrı kesici fayda etmiyor gece üç kere suya oturmak az da olsa rahatlatsa bile makattaki yanma ve ağrı geçmiyor hiç mi ara vermez bu hastalık, geceleri niye ağrı fazlalaşıyor. Bu hastalıktan dolayı çevremizdeki insanlarda muzdarip oldu Avrupa da bu hastalık nasıl tedavi ediliyor hiç araştırma yapan oldu mu Almanyada oturan bir üyemiz var herhalde, o alman doktorlarla konuşmuş mu, orada bu nasıl tedavi ediliyormuş . bu hastalığı yıllardır çekenler sizde Eyüp peygamber sabrı var herhalde ben 35 gündür çekiyorum dayanamıyorum ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN ONDAN BAŞKA SIĞINACAK KİMSEMİZ YOK
geçmiş olsun abi.ağrı kesici filan fayda etmez.acilen tekrar doktora gidip uygun dozda uygun antibiyotikleri kullanman gerekiyor.acı,baharat,alkol vs. kullanmayacaksın tabiki.
JohnWick

Ya arkadas su serum tedavisini yapcak birini bulamazmiyiz
Serdar

Mesaj gönderen Serdar »

etmen yazdı:Geceleri uymak haram oldu ağrı kesici fayda etmiyor gece üç kere suya oturmak az da olsa rahatlatsa bile makattaki yanma ve ağrı geçmiyor hiç mi ara vermez bu hastalık, geceleri niye ağrı fazlalaşıyor. Bu hastalıktan dolayı çevremizdeki insanlarda muzdarip oldu Avrupa da bu hastalık nasıl tedavi ediliyor hiç araştırma yapan oldu mu Almanyada oturan bir üyemiz var herhalde, o alman doktorlarla konuşmuş mu, orada bu nasıl tedavi ediliyormuş . bu hastalığı yıllardır çekenler sizde Eyüp peygamber sabrı var herhalde ben 35 gündür çekiyorum dayanamıyorum ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN ONDAN BAŞKA SIĞINACAK KİMSEMİZ YOK
Hastalığın başlangıç kısmı en zor dönem. Allah yardımcınız olsun.
drayhan

Mesaj gönderen drayhan »

JohnWick yazdı:Ya arkadas su serum tedavisini yapcak birini bulamazmiyiz
Şimdi hocam bulabilirsiniz ama serum içinde verilecek antibiyotik önemli..

Yoksa gelin ben de size serum içinde iesef tedavisi deneyebilirim. Eğer sizdeki bakteri buna duyarlı ise tedaviye cevabınız olumlu olur.

Fakat burada bahsedilen tedavi deki antibiyotikler daha özel durumlar için kullanılan ve efeksiyon hastaliklarında yatarak verilen ilaçlar. Bu ilaçların kullanımı için kültür sonuçları ve antibiyogram şarttır. Bu özel antibiyotiklerin bazılarını ben (aile hekimi) reçete etsem ücretini òdemek kaydı ile alabilirsiniz. Bazılarını ise ben reçete etsem bile alamazsınız.

Bu yüzden ben bu tedaviyi kendi şartlarımda başlatamiyorum. Ama enfeksiyon hastalıkları uzmanından geçiyor işin yolu.
Huseyin

Mesaj gönderen Huseyin »

Beyler bende 9 aydir bu tarz sorunlarla ugrasiyorum yalniz benim sadece peniste agri var başka bi problemim yok idrarimi cok tutup sonra yaptiktan sonra dahada artabiliyor bu işte uzman iyi bir doktora gittim sperm tahlileri yapti ve bende sadece penisin sunnet derisi dedigimiz bolgede dermatit(egzama)oldugunu soyledi ama icinde rahat degil ayrica gozle gorulebilen bi dokuntu veya kasintida yok ayhan bey ozellikle size sormak istiyorum sizin bu konudaki dusunceleriniz ne veya tavsiye edebiliceginiz bisey varmi
drayhan

Mesaj gönderen drayhan »

Huseyin yazdı:Beyler bende 9 aydir bu tarz sorunlarla ugrasiyorum yalniz benim sadece peniste agri var başka bi problemim yok idrarimi cok tutup sonra yaptiktan sonra dahada artabiliyor bu işte uzman iyi bir doktora gittim sperm tahlileri yapti ve bende sadece penisin sunnet derisi dedigimiz bolgede dermatit(egzama)oldugunu soyledi ama icinde rahat degil ayrica gozle gorulebilen bi dokuntu veya kasintida yok ayhan bey ozellikle size sormak istiyorum sizin bu konudaki dusunceleriniz ne veya tavsiye edebiliceginiz bisey varmi
dışında gözle görülebilen bir döküntü ya da başka problem ya da kaşıntı yok ise egzema değildir o. prostatit bazen sadece penis ağrısı ile de karşımıza çıkabilir. sıcak su termoforuna oturumayı denediniz mi. içinde 45 -50 derece sıcaklıkta su olan termofora ( ağzı yivli ve sıkıca kapatılabilen olmasına dikkat edin) makat ve testislerin arka bölgesi temas edecek şekilde oturduğunuzda penis ağrısı birkaç dakika içinde AZALIYOR veya TAMAMEN GEÇİYORSA prostatit olma ihtimaliniz çok çok yüksek.
JohnWick

drayhan yazdı:
JohnWick yazdı:Ya arkadas su serum tedavisini yapcak birini bulamazmiyiz
Şimdi hocam bulabilirsiniz ama serum içinde verilecek antibiyotik önemli..

Yoksa gelin ben de size serum içinde iesef tedavisi deneyebilirim. Eğer sizdeki bakteri buna duyarlı ise tedaviye cevabınız olumlu olur.

Fakat burada bahsedilen tedavi deki antibiyotikler daha özel durumlar için kullanılan ve efeksiyon hastaliklarında yatarak verilen ilaçlar. Bu ilaçların kullanımı için kültür sonuçları ve antibiyogram şarttır. Bu özel antibiyotiklerin bazılarını ben (aile hekimi) reçete etsem ücretini òdemek kaydı ile alabilirsiniz. Bazılarını ise ben reçete etsem bile alamazsınız.

Bu yüzden ben bu tedaviyi kendi şartlarımda başlatamiyorum. Ama enfeksiyon hastalıkları uzmanından geçiyor işin yolu.
Hocam mesele burda zaten buzim o arkadas gibi arastirma hastanesinde tanidigimiz yok hangi urolog enfeksiyonla birlikte calisip boyle bisey yapacak soylesek gulerler valla