Cinsel Yolla Olmayan Prostatit

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
merseysidederby
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Cinsel Yolla Olmayan Prostatit

Mesaj gönderen merseysidederby »

Böyle bir durumda olup da standart antibiyotik, masaj, im iğne gibi tedavilerle iyileşen oldu mu? Bugüne kadar gittiğim hiçbir doktorda ne lökosit baktırabildim ne de en basit idrar kültürü yapıldı. Eğer zamanla kendinden geçecekse artık salmayı düşünüyorum çünkü bende uğraşacak derman kalmadı.

Bir de sinir sıkışması için hangi branşa gidilir? Belki de bende sinir sıkışması var.
merseysidederby

Re: Cinsel Yolla Olmayan Prostatit

Çok yordu bu hastalık. Antibiyotikse antibiyotik, kıçtan iğneyse iğne, masajsa masaj... Denemediğim şey kalmadı. Tek rahatsız olduğum semptom da penis ve kasıklarda ağrı. Ömür boyu boşalınca yanma olsun, ömür meni tazyiğim olmasın ama yeter ki şu ağrı geçsin. Stres olma, kafaya takma diyorlar ama o kadar bıktım ki anlatamam. Çok sıkıldım artık. Canımdan bezdim. Yaşama isteğim sıfıra indi. Bunun yüzünden okuldan da geri kaldım. Okulum uzayacak nereden geldiği belli olmayan bu lanet yüzünden. Ne günah işledim diye düşünüyorum. Cataflam iyi geliyor diye okuyup koşa koşa gidip aldım. Dolorex verdiler aynıymış galiba. O da bir boka yaramadı. Çok bezdim artık ne yapacağımı bilmiyorum. Dışarıda insanlar normal hayat yaşıyor, inanılmaz özeniyorum. Tedavinin her türlüsü de ayrı masraf ve aileme yük oluyorum.
merseysidederby

Re: Cinsel Yolla Olmayan Prostatit

Çok özür dilerim dostlar. Biliyorum hepimizin apayrı dertleri var ama beni de sizden başka anlayacak kimse yok. Hangi doktora gitsem iyileşmeyen kısma dahil oluyorum. Çok sıkıldım artık. Bıktım.