Şikayetlerde azalma / sona yaklaşmak

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
onurrr06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Şikayetlerde azalma / sona yaklaşmak

Mesaj gönderen onurrr06 »

Abilerim kardeşlerim hepınıze geçmiş olsun hikayemı bilen bilir bilmeyen de profilimden ulaşabilir kısaca cinsel yolla kapmıştım 7.ayımdayım şikayetlerim gözle görülür hissedilir derece de azaldı. Benı en cok rahatsız eden semptom idrar yanması 15 günlük polen tüketimimle bitiverdi. Kahve, bira, kola nüks ettirmek için herşeyi denedim ama çok şükür idrar yanmam geri gelmedi. Geriye kalan semptomlar bosalmayınca dolgunluk hissi, peniste solukluk ara sıra batmalar oluyor ama rahatsız etmıyor. Hastalık nisan ayında başladı mayısa kadar bel soguklugu tedavileri aldım (akıntım vs yoktu) ama hiçbir işe yaramadı antiler hiç iyi hissettirmedi 1 tanesi hariç sanırım monurol biraz iyi geldi. Prostatit tedavisi hiç almadım. Kadir abinin önerdiği gıda takviyelerinden polenı şiddetle öneririm ben beoo kullanıyorum.
MURAT4105

Re: Şikayetlerde azalma / sona yaklaşmak

Mesaj gönderen MURAT4105 »

gecmiş olsun kardeşim benimde 40 gün oluyor idrarda yanma kesik kesik yapma şikayetim var.ürolojiye gittim ilaclar yazdı ama hala devam ediyo
sende yanma devamlımıydı yoksa idrar sonrasımı penis başında batma oluyomudu 1 doktor iyi huylu prostat büyümesi dedi diğeri kronik prostatit olabilirsin dedi nasıl neyle iyi oldun.agrı sızı yok sadece yanma buda bana huzursuzluk veriyo
onurrr06

abı yazdıgınız tüm semptomları yasadım sabırlı olun gerekli tedavileri imkanınız varsa alın daha henuz erken sızın . Bana hep gencsın bel soguklugudur dediler 2 kutu 2 kutu anti verdiler oysa son doktorumda sana 4 kutu antiyi başta verselerdi hiçbirşeyin kalmazdı dedi. Sana 1 iğne yazmıslar niye 1 iğne yazmıslar dedi 15 iğne yazsalardı biterdi hastalıgın dedi. Bızım urologların cogu hele devlettikler hicbirsey bilmiyor. Hastalıgın ilerlemesine prostata ulaşmasına sebeb oluyorlar.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

MURAT4105 yazdı:gecmiş olsun kardeşim benimde 40 gün oluyor idrarda yanma kesik kesik yapma şikayetim var.ürolojiye gittim ilaclar yazdı ama hala devam ediyo
sende yanma devamlımıydı yoksa idrar sonrasımı penis başında batma oluyomudu 1 doktor iyi huylu prostat büyümesi dedi diğeri kronik prostatit olabilirsin dedi nasıl neyle iyi oldun.agrı sızı yok sadece yanma buda bana huzursuzluk veriyo
Prostat volümünüz kaç?
Powerturk

Mesaj gönderen Powerturk »

onurrr06 yazdı:Abilerim kardeşlerim hepınıze geçmiş olsun hikayemı bilen bilir bilmeyen de profilimden ulaşabilir kısaca cinsel yolla kapmıştım 7.ayımdayım şikayetlerim gözle görülür hissedilir derece de azaldı. Benı en cok rahatsız eden semptom idrar yanması 15 günlük polen tüketimimle bitiverdi. Kahve, bira, kola nüks ettirmek için herşeyi denedim ama çok şükür idrar yanmam geri gelmedi. Geriye kalan semptomlar bosalmayınca dolgunluk hissi, peniste solukluk ara sıra batmalar oluyor ama rahatsız etmıyor. Hastalık nisan ayında başladı mayısa kadar bel soguklugu tedavileri aldım (akıntım vs yoktu) ama hiçbir işe yaramadı antiler hiç iyi hissettirmedi 1 tanesi hariç sanırım monurol biraz iyi geldi. Prostatit tedavisi hiç almadım. Kadir abinin önerdiği gıda takviyelerinden polenı şiddetle öneririm ben beoo kullanıyorum.
Arı poleni aldım bende , nasıl kullanıyorsun bunu ? Kuru kuru yiyormusun yoksa başka bir kullanım şekli var?
MURAT4105

Ultrasondaa prastot 22 gr cikti psa da normal idrar ve kulturfe bisey cikmadi kan tahlilleride normal
Anlamadim bu yaayi ne yapiyor
MURAT4105

MURAT4105 yazdı:Ultrasondaa prastot 22 gr cikti psa da normal idrar ve kulturfe bisey cikmadi kan tahlilleride normal
Anlamadim bu yaayi ne yapiyor
cinsel yabanci bir birlikteligimde olmadi aniden basladi ara sira yanma olurdu gecerdi bu yanma gecmiyo
onurrr06

Powerturk yazdı:
onurrr06 yazdı:Abilerim kardeşlerim hepınıze geçmiş olsun hikayemı bilen bilir bilmeyen de profilimden ulaşabilir kısaca cinsel yolla kapmıştım 7.ayımdayım şikayetlerim gözle görülür hissedilir derece de azaldı. Benı en cok rahatsız eden semptom idrar yanması 15 günlük polen tüketimimle bitiverdi. Kahve, bira, kola nüks ettirmek için herşeyi denedim ama çok şükür idrar yanmam geri gelmedi. Geriye kalan semptomlar bosalmayınca dolgunluk hissi, peniste solukluk ara sıra batmalar oluyor ama rahatsız etmıyor. Hastalık nisan ayında başladı mayısa kadar bel soguklugu tedavileri aldım (akıntım vs yoktu) ama hiçbir işe yaramadı antiler hiç iyi hissettirmedi 1 tanesi hariç sanırım monurol biraz iyi geldi. Prostatit tedavisi hiç almadım. Kadir abinin önerdiği gıda takviyelerinden polenı şiddetle öneririm ben beoo kullanıyorum.
Arı poleni aldım bende , nasıl kullanıyorsun bunu ? Kuru kuru yiyormusun yoksa başka bir kullanım şekli var?
Kuru kuru yiyorum her sabah 1 tatlı kasıgı haftada en az 3 gun almaya özen gösteriyorum. Kullanımı hergün de olabilir. Ama ben birşeyi vucuduma sürekli alıştırmayı sevmıyorum. Hergun duzenlı yaptıgım seyler de var belkı cogunuz yapıyosunuzdur ama gene de yazayım.

50 gram yatmadan çiğ kabak çekirdeği içi
Her sabah ev yapımı elma sirkeli 200 ml su
Zencefil zerdecal karanfil karabiber karışımı pilava corbaya her seferınde atarım
Haftada en az 3 gun dil altı d3 vitamini alırım
Haftada en az 2 gün avakado limon