yeniden başlayan yanma hissi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Burakgsgs
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

yeniden başlayan yanma hissi

Mesaj gönderen Burakgsgs »

merhabalar. Yaklaşık 3 4 aydır kendimi iyi hissediyordum semptomlarım tamamen bitmiş gibiydi ama son bir haftadır tekrardan yanmalarım başladı yiyecek içecekleri açıkçası çok dikkat etmiyorum eskisi gibi bir de yeni bir işe başladım yeni işim ofis ortamında ve sürekli oturuyoruz pantolon ve kemer mesane bölgesini biraz sıktığından mı acaba yanmalarım arttı bilemedim neye dikkat etmeliyim uzun süreden sonra yine başladı yanmam ne tavsiye edersiniz? kadir abi yorumunu bekliyorum saygılar.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: yeniden başlayan yanma hissi

Mesaj gönderen kadir »

Burakgsgs yazdı:merhabalar. Yaklaşık 3 4 aydır kendimi iyi hissediyordum semptomlarım tamamen bitmiş gibiydi ama son bir haftadır tekrardan yanmalarım başladı yiyecek içecekleri açıkçası çok dikkat etmiyorum eskisi gibi bir de yeni bir işe başladım yeni işim ofis ortamında ve sürekli oturuyoruz pantolon ve kemer mesane bölgesini biraz sıktığından mı acaba yanmalarım arttı bilemedim neye dikkat etmeliyim uzun süreden sonra yine başladı yanmam ne tavsiye edersiniz? kadir abi yorumunu bekliyorum saygılar.
Havalar sogudu üşütmüş olabilirsiniz giyiminize dikkat edin, ceryanda kalmiş olabilirsiniz, yeme icmeye dikkat etmemis olabilirsiniz. Stres kaynakli nüks olabilir. Bunlar hep etkendir.
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: yeniden başlayan yanma hissi

Mesaj gönderen Armegeddon »

Burakgsgs yazdı:merhabalar. Yaklaşık 3 4 aydır kendimi iyi hissediyordum semptomlarım tamamen bitmiş gibiydi ama son bir haftadır tekrardan yanmalarım başladı yiyecek içecekleri açıkçası çok dikkat etmiyorum eskisi gibi bir de yeni bir işe başladım yeni işim ofis ortamında ve sürekli oturuyoruz pantolon ve kemer mesane bölgesini biraz sıktığından mı acaba yanmalarım arttı bilemedim neye dikkat etmeliyim uzun süreden sonra yine başladı yanmam ne tavsiye edersiniz? kadir abi yorumunu bekliyorum saygılar.
Çok fazla çay kahve içip hiç su içmediğimde bende de kıpırtılar başlıyor dikkat etmek gerek içeceklere