Zafer hocayla iyilesenler ve iyilesemeyenler bu basliga yazabilir mi?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Zafer hocayla iyilesenler ve iyilesemeyenler bu basliga yazabilir mi?

Mesaj gönderen Fatih34 »

Zafer hocaya tedavi sonrası semptomlarım arttı maalesef bende iyileşemedim lökosit 20 den 1 e düştü fakat semptomlar aksine yükseldi
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

onur2424 yazdı:
Fatih34 yazdı:Zafer hocaya tedavi sonrası semptomlarım arttı maalesef bende iyileşemedim lökosit 20 den 1 e düştü fakat semptomlar aksine yükseldi
Semptomlarin artmasinin iki aciklamasi olabilir. 1 rastgele ilac verdigi icin mikroplar daha direncli ve guclu hale geldiler. 2 ilaclar ise yaradi vucud dokuyu iyilestirmek icin odem basiyor. Odem sonucu da semptomlar artar. Bi kultur pcr yaptirmakta fayda var.
İstanbul için en uygun pcr nasıl yaptırabilirim sperm kültür yaptırdım bir kere üreme olmadı
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

onur2424 yazdı:
Fatih34 yazdı:
onur2424 yazdı: Semptomlarin artmasinin iki aciklamasi olabilir. 1 rastgele ilac verdigi icin mikroplar daha direncli ve guclu hale geldiler. 2 ilaclar ise yaradi vucud dokuyu iyilestirmek icin odem basiyor. Odem sonucu da semptomlar artar. Bi kultur pcr yaptirmakta fayda var.
İstanbul için en uygun pcr nasıl yaptırabilirim sperm kültür yaptırdım bir kere üreme olmadı
Hocam duzen lab bizim foruma ozel indirim yapiyor. 1050 tl idi ama enterekok ve candida bakmiyorlar. Gelisimde bakiyorlar 1400 lira. Ama duzen daha profesyonel bi lab.
Prostat sıvısından mı yapılıyor bu işlem orda alabiliyorlar mı sıvıyı
Blackened
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Blackened »

Ben iyileşmedim. Hâlâ yanmalarım olduğu gibi devam ediyor.

Tam yanmaya batmaya alışmaya başlamıştım ki, ondan bir süre sonra işemede sıkıntılar da başladı, en kötüsü de alt karın ve kasık ağrısı.

Ha bu Zafer hocanın kötü bir hekim olduğunu göstermez. Sağolsun elinden geleni yaptı. Antibiyotik, iğne, prostat masajı... Geçmedi işte.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Blackened yazdı:Ben iyileşmedim. Hâlâ yanmalarım olduğu gibi devam ediyor.

Tam yanmaya batmaya alışmaya başlamıştım ki, ondan bir süre sonra işemede sıkıntılar da başladı, en kötüsü de alt karın ve kasık ağrısı.

Ha bu Zafer hocanın kötü bir hekim olduğunu göstermez. Sağolsun elinden geleni yaptı. Antibiyotik, iğne, prostat masajı... Geçmedi işte.
Bence kötü bir hekim olduğunu göstermez. Çok kötü bir hekim olduğunu gösterir bu benim fikrim.
-Hasta adama hasta değilsin iyikeştin demek o kişinin 5 sene hala hasta olması doktorluk değildir
-Lökesit yok adam hastaysa patojen aranabilir, sistoskopi yapılabilir,görüntüleme sistemleri kullanılabilir...
-Ampirik tedaviyle 2 hafta kullanılıp ara verilen antibiyotik kürleri patojeni direncli hale getirip iyilescegi varsada imkansız he getirmektedir...
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

Kimsenin hiç birşey bilmediği biryerde herkez herşeyi bilebilir.
Blackened
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Blackened »

odysiea87 yazdı:
Blackened yazdı:Ben iyileşmedim. Hâlâ yanmalarım olduğu gibi devam ediyor.

Bence kötü bir hekim olduğunu göstermez. Çok kötü bir hekim olduğunu gösterir bu benim fikrim.
-Hasta adama hasta değilsin iyikeştin demek o kişinin 5 sene hala hasta olması doktorluk değildir
-Lökesit yok adam hastaysa patojen aranabilir, sistoskopi yapılabilir,görüntüleme sistemleri kullanılabilir...
-Ampirik tedaviyle 2 hafta kullanılıp ara verilen antibiyotik kürleri patojeni direncli hale getirip iyilescegi varsada imkansız he getirmektedir...
Valla başka bir doktor sistoskopi de yaptı sonradan, 1 ay damardan serum da yedim invanz tedavisi aldım. Geçmedi.

Bu hastalık bana şüpheli ilişki yoluyla bulaştı. Küçük bir ilde yaşıyordum. İlk o ilin ürolojisine gittim dedim ereksiyon halinde yanma oluyor demiştim. (O zamanlar sadece ereksiyon olunca yanma oluyordu ahh ahh.. sonra tüm pelvik bölgeye yayıldı)

o da kan ve idrar tahlili yaptı " hiç bir şeyin yok senin dedi. Tahlillerim temiz deyip tranko buskas verip yolladı. Bak işte bu kötü doktor. Prostatitin en başındaydım. Ayrıntılı inceleyip zamanında müdahale edilseydi. Belki de şu an bunları yazıyor olmayacaktım.

Gerçi ben de böyle bir hastalık olduğunu bilmiyordum. Yani çok basit bir cinsel ilişkinin hayatımı karartacağını hiç tahmin edemedim.
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen alexandro1104 »

Hiçbir doktoru körü körüne savunmam da zafer hoca kötü doktor değil bence. Sonuç için uğraşıyor. Zafer hocaya gitmeden önce Aynı ayarda bir a plus hastanenin üroloji doktoru ' çişin çok geliyor fazla da yapamıyorsan az su içmektendir çok takılma ' demişti. Bir diğeri ' yaşın 29 bu yaşta ne prostatı ' demişti.Kötü doktor budur. Zafer hoca'ya gittiğimden beri aylık maaşımın yarısını hastahaneye vermiş birisi olarak söylüyorum bunu.
odysiea87

Benim lökesit tek receteyle düstü. 6 ay oyaladı beni bekledikçe artan ağrılarımı bile iyileşiyor ödem basıyor diye kendimi kandırdım. Hastalık kronikleşti. Kafaya göre kullanılan antibiyotiklerle hastalık direç kazandı. Şimdi gitsem kovar. Birseyin yok senin diyerek...

Şükür izmirde bir doktor buldum. Hem daha yakın. Hem pcr ,Kültür vs yaptı. Patojeni buldu. 6 aya kadar duyarlı kullanıcaz dedi. Dirençliyse Tumt,kök hücre tedavisi , enjeksiyon sen iyileşene kadar herseyi yapıcaz dedi. Her gittigimde ultrasonla inceliyor muayene ediyor. Çok geç kaldık. Basta yapacaktım...

Zafer Hocaya Niye güvendim bilmiyorum. Adamın her dediğine Allah kelamı gibi biat ettim.

Çok ağrım oluyor benim bazen delirecek gibi oluyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

odysiea87 yazdı:Benim lökesit tek receteyle düstü. 6 ay oyaladı beni bekledikçe artan ağrılarımı bile iyileşiyor ödem basıyor diye kendimi kandırdım. Hastalık kronikleşti. Kafaya göre kullanılan antibiyotiklerle hastalık direç kazandı. Şimdi gitsem kovar. Birseyin yok senin diyerek...

Şükür izmirde bir doktor buldum. Hem daha yakın. Hem pcr ,Kültür vs yaptı. Patojeni buldu. 6 aya kadar duyarlı kullanıcaz dedi. Dirençliyse Tumt,kök hücre tedavisi , enjeksiyon sen iyileşene kadar herseyi yapıcaz dedi. Her gittigimde ultrasonla inceliyor muayene ediyor. Çok geç kaldık. Basta yapacaktım...

Zafer Hocaya Niye güvendim bilmiyorum. Adamın her dediğine Allah kelamı gibi biat ettim.

Altı ayda kaç defa lokosit ölçtürmuştün Ody kardesim?
odysiea87

kadir yazdı:
odysiea87 yazdı:Benim lökesit tek receteyle düstü. 6 ay oyaladı beni bekledikçe artan ağrılarımı bile iyileşiyor ödem basıyor diye kendimi kandırdım. Hastalık kronikleşti. Kafaya göre kullanılan antibiyotiklerle hastalık direç kazandı. Şimdi gitsem kovar. Birseyin yok senin diyerek...

Kadir abicim ilk ay iki kez gittim. Sonra aylık periyotlarla gittim. Bazı arkadaslara yapmış bana hiç kültür yapmadı. En son kovmasaydı daha giderdim. Kovulunca daldan dala atlamaya başladım. Cüneyt hoca Ertuğrul hoca falan diye...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

odysiea87 yazdı:
kadir yazdı:

Kadir abicim ilk ay iki kez gittim. Sonra aylık periyotlarla gittim. Bazı arkadaslara yapmış bana hiç kültür yapmadı. En son kovmasaydı daha giderdim. Kovulunca daldan dala atlamaya başladım. Cüneyt hoca Ertuğrul hoca falan diye...
Anladim kardesim... yanliz kardeşim bakın, drum bana, lokosit 0 oldugunda "bir daha gelmene gerek yok" diyordu...fakat bende bir müddet sonra tam prostat bölgesinde öntarafta tık tık diye hareketlenmelet oluyordu, o anda bende inadina hemen gidip lokosit ölçermisin diyordum.. ölçtürdügümde lokositin yükseldiğine şahit oluyordum drda şaşiriyordu. Ben yükselmesine firsat vermiyordum. Yani drun insiyatifine birakmamistim. Kültür isinide kendim laba verip hallediyordum. Bu arada dr bana cok yakindi. Daima kendinize yakin bir dr secmeye bakın.
Her zaman derim insan kendi kendinin dru olmali.
Tabi bu benim yöntemimdi bana iyi gelmisti...herkese iyi gelecek diye bir sey yok.
Not: Bu paylaşımım edinilmiş bir tecrübenin paylaşımı adınadir.Bir yönlendirme değildir.
luksorin

Mesaj gönderen luksorin »

Merhaba. Ben iyileştim. Konulardan süreci inceleyebilirsiniz.

Bu arada antibiyotik kullanımında her ay ilk günler sıkıntılı geçmişti. Fakat o anlar iyileşme sürecinde olduğumu biliyordum ve geçiyordu. Belki antibiyotik bu şekilde iyileştiriyordur.
odysiea87

luksorin yazdı:Merhaba. Ben iyileştim. Konulardan süreci inceleyebilirsiniz.

Bu arada antibiyotik kullanımında her ay ilk günler sıkıntılı geçmişti. Fakat o anlar iyileşme sürecinde olduğumu biliyordum ve geçiyordu. Belki antibiyotik bu şekilde iyileştiriyordur.
Sizin hikayenizi okumuştum Luksorin hocam tedaviyi Zafer hocada olma kararı vermemde etkiliydi sizin hikayenizde
Prostatit61

Mesaj gönderen Prostatit61 »

Odysiea kardeşim.cok yorulmuşsun haklısın da ama surda bir yerde naçizane fikrimi söyllycem. İlk doktoruna zafer hocaya gidip durumunu anlat.Yardimci olacaktır.sonucta iyileşen de var iyileşmeye de. Ama doktora kızıp niye tedavini aksatiyorsun.Daldan dala koyuyorsun sürekli.serkan bey dogru söylüyor kendinle kavga etmeyi bırak tedaviye yönel. Zafer hocaya 2 kere git bırak Cüneyt hocaya 2 kere git bırak Ertuğrul beye git bırak. Bence kendini sorgula ilk başladığın tedaviye yönel. Seyyar satıcı gibi dönüp duruyorsun.bence psikolojik destek al çok yordu bu hastalık seni.sonra da ilk başladığın yere zafer hocaya git. Sonra denersin tekrardan diğerlerini .Ama senin problem Doktorlara kizarak iyileşmeye çalışman.
Seni tanımıyorum ama senin için dua ediyorum.insallah Allah sana uzun sabır versin.sendeki en büyük problem istikrarsız tedavi alman ve sihirli değnek deymesini beklemen.
odysiea87

Prostatit61 yazdı:Odysiea kardeşim.cok yorulmuşsun haklısın da ama surda bir yerde naçizane fikrimi söyllycem. İlk doktoruna zafer hocaya gidip durumunu anlat.Yardimci olacaktır.sonucta iyileşen de var iyileşmeye de. Ama doktora kızıp niye tedavini aksatiyorsun.Daldan dala koyuyorsun sürekli.serkan bey dogru söylüyor kendinle kavga etmeyi bırak tedaviye yönel. Zafer hocaya 2 kere git bırak Cüneyt hocaya 2 kere git bırak Ertuğrul beye git bırak. Bence kendini sorgula ilk başladığın tedaviye yönel. Seyyar satıcı gibi dönüp duruyorsun.bence psikolojik destek al çok yordu bu hastalık seni.sonra da ilk başladığın yere zafer hocaya git. Sonra denersin tekrardan diğerlerini .Ama senin problem Doktorlara kizarak iyileşmeye çalışman.
Seni tanımıyorum ama senin için dua ediyorum.insallah Allah sana uzun sabır versin.sendeki en büyük problem istikrarsız tedavi alman ve sihirli değnek deymesini beklemen.
Sağ ol Ali Eren bey
luksorin

Mesaj gönderen luksorin »

Bir tedaviden sonuç almadan farklı bir tedaviye geçmeyi ben hiç düşünmemiştim. Sabırla ilerlemek iyi geldi bana. Umarım herkes sağlığına kavuşur.