Yeni üye

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Fthensayc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Yeni üye

Mesaj gönderen Fthensayc »

Arkadaşlar herkese selamlar,uzun zamandır sadece formu takip ediyordum,bende sizler gibi çok sıkıntılar çektim,ama çok şükür bu hastalıktan kurtulmayı Rabbim bana nasip etti, inşallah sizlerde bnm gibi tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz,bnm şikayetlerim 6 ay önce nuks yaşadım,bütün tahlillerde temiz çıktı,ama yinede hep Dr lar antibiyotik verdiler,hiç bir faydasını görmedim,bulunduğum şehirde meşhur bir aktar buldum,kendisi şikayetlerimi dinledi, tükürük testi yaptı,ona göre bir kür verdi,10 gündür kullanıyorum,inanın nerdeyse sıfır şikayet kaldı,o yüzden moralinizi bozmayin arkadaşlar,dua edin bol bol, Rabbim bütün hastalarımıza şifa versin inşallah.
Fthensayc

Re: Yeni üye

Şikayetlerim,peniste devamlı yanma,makatla penis arasında ağrı,idrar yaparken ve bosalirken ağrı ve yanma,bosaldiktan sonra en az 4 gün süren yanma,yani anlayacağınız bütün şikayetler vardı bende,hemde çok şiddetli,ama çok şükür birkaç gündür hemen hemen hiçbir şikayetim kalmadı,bu hastalık ta en önemlisi ciddi bir hastaligimizin olmadığını bilmek,geçeceğine inanmak,moralimizi yüksek tutmak çok önemli, Allah yardımcımız olsun arkadaşlar
merseysidederby
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen merseysidederby »

Hocam aktarın kürünü bizimle de paylaşır mısınız?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Fthensayc yazdı:Arkadaşlar herkese selamlar,uzun zamandır sadece formu takip ediyordum,bende sizler gibi çok sıkıntılar çektim,ama çok şükür bu hastalıktan kurtulmayı Rabbim bana nasip etti, inşallah sizlerde bnm gibi tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz,bnm şikayetlerim 6 ay önce nuks yaşadım,bütün tahlillerde temiz çıktı,ama yinede hep Dr lar antibiyotik verdiler,hiç bir faydasını görmedim,bulunduğum şehirde meşhur bir aktar buldum,kendisi şikayetlerimi dinledi, tükürük testi yaptı,ona göre bir kür verdi,10 gündür kullanıyorum,inanın nerdeyse sıfır şikayet kaldı,o yüzden moralinizi bozmayin arkadaşlar,dua edin bol bol, Rabbim bütün hastalarımıza şifa versin inşallah.
Gecmiş olsun tükürük testi derken ne yaptı kardesim? Aktarın verdigi kür neydi?
Antalyalı07
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Antalyalı07 »

Tükürük testi candida mantarı için yapılan bir test sanırım aktar nasıl bir kür verdi paylaşırsanız belki diğer arkadaşlarında işine yarar
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Fthensayc yazdı:Şikayetlerim,peniste devamlı yanma,makatla penis arasında ağrı,idrar yaparken ve bosalirken ağrı ve yanma,bosaldiktan sonra en az 4 gün süren yanma,yani anlayacağınız bütün şikayetler vardı bende,hemde çok şiddetli,ama çok şükür birkaç gündür hemen hemen hiçbir şikayetim kalmadı,bu hastalık ta en önemlisi ciddi bir hastaligimizin olmadığını bilmek,geçeceğine inanmak,moralimizi yüksek tutmak çok önemli, Allah yardımcımız olsun arkadaşlar
Kürü paykaşırsan arkadaşlar sebeblenir. Sağ ol var ol deriz. Yok ben bilmiyorum.bana hazırladılar numara vereyim 2000.liraya ot satayım diyorsan büyük linç gelir sen bilmezsin bizimkileri
Fthensayc

Tekrardan selamlar arkadaşlar,biraz uzun olacak ama önce beni bir dinlemenizi rica ediyorum,bnm hikayem 12 yıl önce bu hastalığa yakalanmış biriyim, gitmediğim Dr, profesör kalmadı, hicbirsey çıkmadı tahlillerde,aklınıza gelebilecek bütün tahlilleri yaptırdım çok param gitti o zaman,bende oluruna bıraktım,2 sene sonra kendi kendine iyileşti çok şükür,6 ay önce tekra nuks yaşadım,aktar konusuna gelince,bnm amacım ben faydasını gördüm, inşallah sizlerede bir faydam olursa,bir dua ederseniz yeter bana,aktarın verdiği kürün içinde ne var bilmiyorum vallahi,sormadım da,bir kaç çeşit karışım yaptı,yarım kilo bala karistirdi, macun şekilde sabah akşam tok karnına kullandım,sadece ara ara idrarimda yanma oluyor,fiyatına gelince kür için 49 TL,bal için 60 TL verdim,adamın parayla pulla işi yok emin olun,buraya yazma amacım eğer kullanmayı isteyen arkadaş olursa,aktarla görüşüp numarasıni sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarım,haftaya kontrole çağırdı,tek kür yetmez dedi,bir kür daha kullanman lazım demişti,biraz uzun oldu kusura bakmayın,
Fthensayc

Bu arada bendeki nonbakteriyel prostatit,bir Dr da kronik pelvik ağrı sendromu teşhisi koymuştu
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Aktarıniza sorun lütfen bu macunun iceriginde neler var... iceriği belli olmayan bir karışım bazı hastalarda yan etki acisindan riskli olabilir.
Size iyi gelen bir ürün baskasina rahatsizlik verebilir. Bunu ögrenmemiz gerekir bu icerigi forum etiği sorumluluk gerektiren bir durum olur bizim için.
Fthensayc

Aynen kardeşim, zaten ben kelimeleri dikkatli kullanmaya çalışıyorum,herkesin tedavisi mutlaka farklıdır, dediğim gibi bana tükürük testi yapıp, uygun olan kürü verdi,bu hastalığı çeken bilir kardeşim,unut bizim ekmeğimiz,inanın bir faydası olur mu diye bnm amacım,
Fthensayc

Kadir bey dediğim gibi ben uzun zamandır bu formu sadece okuyordum,ilkndefa dün üye olmaya karar verdim,zaten kuralları az çok biliyorum,o yüzden kürü bilsem bile burdan paylasmazdim,iyilik yapalım derken Allah korusun birisine zarar vermek istemem,hasta olan arkadaşlara verdiğiniz destek için ayrıca teşekkür ederim size, Rabbim tez zamanda bütün hastalarımıza acil şifalar nasip etsin inşallah
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Fthensayc yazdı:Kadir bey dediğim gibi ben uzun zamandır bu formu sadece okuyordum,ilkndefa dün üye olmaya karar verdim,zaten kuralları az çok biliyorum,o yüzden kürü bilsem bile burdan paylasmazdim,iyilik yapalım derken Allah korusun birisine zarar vermek istemem,hasta olan arkadaşlara verdiğiniz destek için ayrıca teşekkür ederim size, Rabbim tez zamanda bütün hastalarımıza acil şifalar nasip etsin inşallah
Sagolun tesekkur ederizde simdi sizden tel isteyen uyelerimiz olur..kullanmak isteyen kişilerin bu kürün icerigini bilmeleri kullanmalari açisindan daha saglikli olur, bilmedigi bir ürünü kullanacagina bilerek kullanmalari daha güvenli olur, o yüzden içeriğini ogrenip paylasirsaniz hiç olmazsa insanlar vücuduna ne girecegini bilir.
Sizede gecmiş olsun.
Fthensayc

Haklısınız,ben gittiğimde öğrenmeye çalışırım,en azından bende ne kullandığımı bilirim böylece,o kadar sıkıntı çektim ki inanın içinde ne olduğunu öğrenmek bile istemedim,yeterki bir an önce sagligima kavusayim diye, hayırlı akşamlar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Aynen öyle kardesim...hayirli aksamlar.
yuno55
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen yuno55 »

Merhaba, aktardan aldığınız kürün içeriğini öğrenebildiniz mi acaba?
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Apo »

Yahu Arkadaşlar şöyle bir durumda söz konusu Bizler de bu hastalığı çekiyoruz Benim de 10 yılı açtı zaman zaman 10 gün değil Belki bir ay oluyor Ben hastalığı unutalı sonra tekrardan lüks ediyor arkadaş zaten demiş ki 10 gündür hiçbir sorun yok yanmalar hariç dikkat ederseniz zaten inişli çıkışlı bir hastalık değil mi Bizim hastalığımız binlerce kür denedik Ben nerelerden ne kürler getirdim Hiçbirinde fayda görmedim iyi falan varsa onu geçirebilecek bir kür olduğuna inanmıyorum ama inşallah ki öyledir ki O hasta gibi herkes Hepiniz de Şifa bulursunuz ama iflamasyonu geçirecek bir küfür Gerçekten inanmıyorum çok zor
Ben02

Mesaj gönderen Ben02 »

İnsan nasıl umutlaniyor be.Ama bir taraftan da hadi oradan bitkiyle olsaydı şimdiye on kere iyilesmistik düşüncesi geliyor.Inanmasi zor,ama umut fakirin tek ekmeği.insaallah doğrudur.