YANMA HİSSİ

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: YANMA HİSSİ

Mesaj gönderen esanjor01 »

ereneren27 yazdı:benim ki prostatit değilmiş prostat masajında normal çıktı ama masajdan hemen sonra tahlil verdim öğleden sonra çıkacak bakalım başka bişeyse çıkar ztn
tahlil sonucu ne cikti dostum ?
forumank
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen forumank »

murat222 yazdı:
forumank yazdı:
ereneren27 yazdı:3 aydır bu illet ile uğraşıyorum.burada yıllardır bunu cekenler var bana ınandırıcı gelmıyor.abi siz hiç mi doktora gitmediniz nası yaşadınız hiç mi geçmedi her neyse bende ağrılar bıttı şükür akıntı yok gece ıdrara kalkma vs uzatmım sık idrarda yok denecek kadar az ama bu penis içindeki yanma geçmedi şu an iesef yerine desefin kullanıyorum o biraz azalttı gibi ama yine var azalmadı sanıyorum bazen bu nasıl gececek lökosit baktır lökosit baktır nası baktırım amk istanbula gitmek lazım kansere bile çözüm var burdaya bakarsan biz öldük aslında bana forma bakkma kaybolursun karanlıkta diyen doktor cok oldu ama benm gibi insanlar faydalansın da istemiyor değilim her neyse bu yanma nası gececek basından gecen var mı acaba
Eren 2007 yılından beri sık idar problemi var yanma sızlama yara acı akıntı yok 10 yıl boyunca yılda 2 kere özel hastanelere gittim temiz sıkıntı yok aktif mesane diyorlar hastalığın sık idrar dışında hiç bir belirtisi yok internette sık idrar diyince hemen en kötülerden başlıyor bende test yaptırdım mikroplazma genitalium çıktı ilaç kullandım bazı bakteriler hiç belirti vermiyor bağışıklık sistemin zayıflığı an çıkıyor buna ifırsat vermeden pcr ol öğren bu bakterilerin hiç belirti vermeden vucutta durabilir yavaş ve zor çoğalıyor bundan dolayıda tahlilde de çıkmıyor ben buna 10 sene önce yakalandımsa şimdiki sayısını sen düşün

Hangi ilaçlar kullandınız ilaç alımından sonra kontrol pcrı yaptınız mı
Murat pcr yaptırdım saptanmadı yanlız sana daha önce söylemiştim ureplasma ve myplazma damar hastalığı yapabiliyor vaskülit bi araştır Varikosel olmayabilir radyoloji uzmanına sorabilirsin ben görüştüm 4 ünde randevu var
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

forumank yazdı:
murat222 yazdı:
forumank yazdı: Eren 2007 yılından beri sık idar problemi var yanma sızlama yara acı akıntı yok 10 yıl boyunca yılda 2 kere özel hastanelere gittim temiz sıkıntı yok aktif mesane diyorlar hastalığın sık idrar dışında hiç bir belirtisi yok internette sık idrar diyince hemen en kötülerden başlıyor bende test yaptırdım mikroplazma genitalium çıktı ilaç kullandım bazı bakteriler hiç belirti vermiyor bağışıklık sistemin zayıflığı an çıkıyor buna ifırsat vermeden pcr ol öğren bu bakterilerin hiç belirti vermeden vucutta durabilir yavaş ve zor çoğalıyor bundan dolayıda tahlilde de çıkmıyor ben buna 10 sene önce yakalandımsa şimdiki sayısını sen düşün

Murat pcr yaptırdım saptanmadı yanlız sana daha önce söylemiştim ureplasma ve myplazma damar hastalığı yapabiliyor vaskülit bi araştır Varikosel olmayabilir radyoloji uzmanına sorabilirsin ben görüştüm 4 ünde randevu var
Radyoloji uzmanı bunu bulmak için ne gibi tetkik yapacak
Bilmiyorum bu olayı senden duydum
forumank
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen forumank »

murat222 yazdı:
forumank yazdı:
murat222 yazdı:

Özür dilerim ramotoloji olacak
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

forumank yazdı:
murat222 yazdı:
forumank yazdı: Murat pcr yaptırdım saptanmadı yanlız sana daha önce söylemiştim ureplasma ve myplazma damar hastalığı yapabiliyor vaskülit bi araştır Varikosel olmayabilir radyoloji uzmanına sorabilirsin ben görüştüm 4 ünde randevu var
Özür dilerim ramotoloji olacak
Bnde ankilozan spondilit var düzenli romatolojıyr gidiyorum

Crp sedimantasyon rf gıbı değerler bakılıyor normal
Pek damar genişlemesi yok bnde
Varikosel hüseyin hoca çok az dedi doplerde bi çok az çıktı geçen bidaha çektirdım çıkmadı

Sen bi gt kardeşim gelişmeleri bildirirsen sevinirim
dertli 2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen dertli 2 »

arkadaşlar bende 3 aydır cinsel ilişki sonrası hafif akıntı ve penis ucunda yanma hissi var. antibiyotik deposuna döndüm iyilesemedim. akintidan alinan sürüntüde pseudomas diye bi bakteri pozitif. ama üreme olmadı yazıyor. bu yanma hissini çözebilen varmı? yardım ederseniz sevinirim.
mahlas3435

Mesaj gönderen mahlas3435 »

eylber yazdı:Benimde bu olay peniste yanmayla başladı ve hala devam ediyor tam.nasil anlatilır bilmem ama şöyle söyliyim penis içinde sanki cam kırıkları varmış gibi bir his penis kökünden ucuna kadar yanma hissi sanki bıçakla icerden yakmışlar ve bu his hiç gitmedi bendede
Hocam sanırım bu his prostatın şişmesinden kaynaklı. Bende sık idrara çıkma gibi problemler yok ama üretra sürekli yanıyor bu başlığı açan arkadaş gibi. Oturunca çok artıyor dayanılmaz hale geliyor. Masa başı çalışana özellikle eziyet.
Yürüyüş, sıcak banyo iyi geliyor.
Arada anüse de vurduğu oluyor. Sürekli sıcak su torbasıyla oturuyorum evde, iyi geliyor. Bıktırıyor ama yapacak bir şey yok. Az önce uykudan uyandım bir şey yoktu. Yarım saat sonra yine başladı.
Büyük ihtimalle prostat şişiyor iniyor ona göre değişiyor. Bunu çözebilen arkadaşlar nasıl çözdü anlatabilirlerse çok makbule geçer.
mayıs

Mesaj gönderen mayıs »

mahlas3435 yazdı:
eylber yazdı:Benimde bu olay peniste yanmayla başladı ve hala devam ediyor tam.nasil anlatilır bilmem ama şöyle söyliyim penis içinde sanki cam kırıkları varmış gibi bir his penis kökünden ucuna kadar yanma hissi sanki bıçakla icerden yakmışlar ve bu his hiç gitmedi bendede
Hocam sanırım bu his prostatın şişmesinden kaynaklı. Bende sık idrara çıkma gibi problemler yok ama üretra sürekli yanıyor bu başlığı açan arkadaş gibi. Oturunca çok artıyor dayanılmaz hale geliyor. Masa başı çalışana özellikle eziyet.
Yürüyüş, sıcak banyo iyi geliyor.
Arada anüse de vurduğu oluyor. Sürekli sıcak su torbasıyla oturuyorum evde, iyi geliyor. Bıktırıyor ama yapacak bir şey yok. Az önce uykudan uyandım bir şey yoktu. Yarım saat sonra yine başladı.
Büyük ihtimalle prostat şişiyor iniyor ona göre değişiyor. Bunu çözebilen arkadaşlar nasıl çözdü anlatabilirlerse çok makbule geçer.
Bende aynısı vardı sanki yaraya tuz basılıyor cinsinden ama 5 ad dezefin iğne ile çözdüm
jamiryo

Mesaj gönderen jamiryo »

Benim yanmalar antidepresan kullanmaya başladıktan sonra çok azalmıştı. Birde perianal MR çektirmiştim orda bağırsağın son 10 cm lik bölümünde kalınlaşma varmış iltihaptan ötürü doktor antibiyotik ve anti enflamatuar fitil verdi ondan sonra sıfırlandı. Şimdilik tek sıkıntım idrar yaparken zorlanma kaldı.
mahlas3435

Mesaj gönderen mahlas3435 »

jamiryo yazdı:Benim yanmalar antidepresan kullanmaya başladıktan sonra çok azalmıştı. Birde perianal MR çektirmiştim orda bağırsağın son 10 cm lik bölümünde kalınlaşma varmış iltihaptan ötürü doktor antibiyotik ve anti enflamatuar fitil verdi ondan sonra sıfırlandı. Şimdilik tek sıkıntım idrar yaparken zorlanma kaldı.
Mr için hangi bölüme gittiniz hocam? Ben de tam dediğiniz gibi bir şeyden şüpheleniyorum, sağlam anti anca çözecek gibi duruyor.
jamiryo

Mesaj gönderen jamiryo »

mahlas3435 yazdı:
jamiryo yazdı:Benim yanmalar antidepresan kullanmaya başladıktan sonra çok azalmıştı. Birde perianal MR çektirmiştim orda bağırsağın son 10 cm lik bölümünde kalınlaşma varmış iltihaptan ötürü doktor antibiyotik ve anti enflamatuar fitil verdi ondan sonra sıfırlandı. Şimdilik tek sıkıntım idrar yaparken zorlanma kaldı.
Mr için hangi bölüme gittiniz hocam? Ben de tam dediğiniz gibi bir şeyden şüpheleniyorum, sağlam anti anca çözecek gibi duruyor.
Gastroentolojiye gittim sadece bağırsak içinde etkili olan colidur diye bir antibiyotik verdi onun dışında salofalk diye bir fitil kullanıyorum onunda iltihap giderici etkisi varmış. Bunları kullandığımdan beri pelvik bölgeninde rahatladığını hissediyorum.