Zafer hocaya tekrar gitmeyi düşünüyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
merseysidederby
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Zafer hocaya tekrar gitmeyi düşünüyorum

Mesaj gönderen merseysidederby »

geçen gün semptomlarin cok azaldığını ve %80 hayatima devam ettigimi soylemistim. zafer hocaya da bunları anlattım. idrar tahlili istedi ve ilac vermeye gerek duymadı. dikkat etmem gerekenleri siraladi.

ertesi gunu yani dun ağrılarım tekrar basladi. kafam cok kotu bozuldu. bu hafta okulum basliyor ama ilk hafta gitmeyi dusunmuyorum. sonrasinda okulun son senesinin de stresiyle ve bu hastalikla nasil basa cikarim kara kara dusunuyorum.

benim size sormak istedigim sey. zafer hoca bana hic lokosit bakmadi. ben gittigim zaman hocadan lokosit bakmasini isteyecegim. bunun disinda hocadan istemem gereken herhangi bir sey var mi? bir de klindan bana cok iyi gelmisti. tekrar istesem yazar mi?
adige60

Re: Zafer hocaya tekrar gitmeyi düşünüyorum

Mesaj gönderen adige60 »

Zafer hocadan lökosit bakmasını iste mutlaka lökositi sıfırlayıp kadir abinin tavsiyelerine uyarsanız iyileşirsiniz
merseysidederby
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Zafer hocaya tekrar gitmeyi düşünüyorum

Mesaj gönderen merseysidederby »

adige60 yazdı:Zafer hocadan lökosit bakmasını iste mutlaka lökositi sıfırlayıp kadir abinin tavsiyelerine uyarsanız iyileşirsiniz
oyle yapacagim hocam. kadir abinin tavsiyelerine halihazirda uymaya calisiyorum. sadece onun kullandigi bazi takviyeleri kullanamiyorum ogrenci oldugum icin fiyatlari cok yuksek geliyor. sadece probiyotik yogurt yaptim her gun ondan yiyorum. kahveyi 1.5 aydir hic icmedim. dun itibariyle siyah ve yesil caylari da kestim.