Zafer Hocaya Son Kez Gittim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
merseysidederby
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Zafer Hocaya Son Kez Gittim

Mesaj gönderen merseysidederby »

Az önce Zafer hocanın yanından çıktım. 1.5 aydır bu hastalıkla uğraşıyordum. Hoca benden hiç lökosit almadı. 5 genta + klindan ve ikinci gidişimde de 5 genta + tarivid verdi. Hastalığım çok azaldı. Penis kökünde ağrı epey zamandır yok. Sadece idrarda başlarken ve biterken bazen yanma oluyor. Arada bir de peniste hafif bir ağrı ve yanma oluyor. Onun dışında boşalırken eskisine nazaran daha düşük bir ağrı var. Günlük hayatıma %80 oranında devam ediyorum. Hoca idrar tahlili istedi. Lökosit 2 ölçülmüştü şimdi 1'e düşmüş. Sıcak suya artık haftada 1 ya da 2 defa otur dedi. İlaç vermeyeceğim sana dedi. Acı yeme, ayaklarını sakın üşütme gibi tavsiyeler verdi. Umarım her şey hepimiz için daha güzel olur. Kalan sıkıntılarımın da zamanla azalarak geçeceğini düşünüyorum.
Serkan

Re: Zafer Hocaya Son Kez Gittim

Mesaj gönderen Serkan »

merseysidederby yazdı:Az önce Zafer hocanın yanından çıktım. 1.5 aydır bu hastalıkla uğraşıyordum. Hoca benden hiç lökosit almadı. 5 genta + klindan ve ikinci gidişimde de 5 genta + tarivid verdi. Hastalığım çok azaldı. Penis kökünde ağrı epey zamandır yok. Sadece idrarda başlarken ve biterken bazen yanma oluyor. Arada bir de peniste hafif bir ağrı ve yanma oluyor. Onun dışında boşalırken eskisine nazaran daha düşük bir ağrı var. Günlük hayatıma %80 oranında devam ediyorum. Hoca idrar tahlili istedi. Lökosit 2 ölçülmüştü şimdi 1'e düşmüş. Sıcak suya artık haftada 1 ya da 2 defa otur dedi. İlaç vermeyeceğim sana dedi. Acı yeme, ayaklarını sakın üşütme gibi tavsiyeler verdi. Umarım her şey hepimiz için daha güzel olur. Kalan sıkıntılarımın da zamanla azalarak geçeceğini düşünüyorum.
Umarım geçer. Bende yakın durumdayım. Ama hala koşturuyorum. Lökesit düşünce Zafer hoca sayfası kapanıyor.
merseysidederby

Serkan yazdı:
merseysidederby yazdı:Az önce Zafer hocanın yanından çıktım. 1.5 aydır bu hastalıkla uğraşıyordum. Hoca benden hiç lökosit almadı. 5 genta + klindan ve ikinci gidişimde de 5 genta + tarivid verdi. Hastalığım çok azaldı. Penis kökünde ağrı epey zamandır yok. Sadece idrarda başlarken ve biterken bazen yanma oluyor. Arada bir de peniste hafif bir ağrı ve yanma oluyor. Onun dışında boşalırken eskisine nazaran daha düşük bir ağrı var. Günlük hayatıma %80 oranında devam ediyorum. Hoca idrar tahlili istedi. Lökosit 2 ölçülmüştü şimdi 1'e düşmüş. Sıcak suya artık haftada 1 ya da 2 defa otur dedi. İlaç vermeyeceğim sana dedi. Acı yeme, ayaklarını sakın üşütme gibi tavsiyeler verdi. Umarım her şey hepimiz için daha güzel olur. Kalan sıkıntılarımın da zamanla azalarak geçeceğini düşünüyorum.
Umarım geçer. Bende yakın durumdayım. Ama hala koşturuyorum. Lökesit düşünce Zafer hoca sayfası kapanıyor.
İnşallah hepimiz kurtuluruz hocam.
merseysidederby

Geçtim dedim ama sabahtan beri çok şiddetli olmamakla beraber epey rahatsız eden bir ağrı var. Cidden bıkmış durumdayım. Geçti dediğimiz anda geri geliyor. Eğer ağrı geçmezse haftaya tekrar Zafer hocaya kontrole gidip durumu anlatacağım.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

merseysidederby yazdı:Geçtim dedim ama sabahtan beri çok şiddetli olmamakla beraber epey rahatsız eden bir ağrı var. Cidden bıkmış durumdayım. Geçti dediğimiz anda geri geliyor. Eğer ağrı geçmezse haftaya tekrar Zafer hocaya kontrole gidip durumu anlatacağım.
Gidersen bi lokesit bakalim de istersen hocam.ağrılar çokken lökesit düşük cıkabiliyor
merseysidederby

odysiea87 yazdı:
merseysidederby yazdı:Geçtim dedim ama sabahtan beri çok şiddetli olmamakla beraber epey rahatsız eden bir ağrı var. Cidden bıkmış durumdayım. Geçti dediğimiz anda geri geliyor. Eğer ağrı geçmezse haftaya tekrar Zafer hocaya kontrole gidip durumu anlatacağım.
Gidersen bi lokesit bakalim de istersen hocam.ağrılar çokken lökesit düşük cıkabiliyor
hocam neden bilmiyorum ama bakmak istemiyor. iki kez idrar tahlili ve bir kez kan tahlili yaptı sadece. bir de biraz kızıyor hoca bir şey diyince biliyorsunuzdur.bana hiç lökosit bakmadı. sadece idrardaki lökositte bir azalma var. ne yapacağımı şaşırdım. yaşım 23. daha önce hiç cinsel ilişkim de olmadı denize, havuza da girmedim. geçti derken tekrar gelmesi çok canımı sıkıyor. bu ömür boyu böyle mi sürecek?
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

merseysidederby yazdı:
odysiea87 yazdı:
hocam neden bilmiyorum ama bakmak istemiyor. iki kez idrar tahlili ve bir kez kan tahlili yaptı sadece. bir de biraz kızıyor hoca bir şey diyince biliyorsunuzdur.bana hiç lökosit bakmadı. sadece idrardaki lökositte bir azalma var. ne yapacağımı şaşırdım. yaşım 23. daha önce hiç cinsel ilişkim de olmadı denize, havuza da girmedim. geçti derken tekrar gelmesi çok canımı sıkıyor. bu ömür boyu böyle mi sürecek?
Özel sağlik sigortası varsa para vermiyorsan git ama veriyorsan ben olsam gitmem. Cuneyt Sevinci deneyeceğim bakalım ben
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Serkan yazdı:
merseysidederby yazdı:
odysiea87 yazdı: Gidersen bi lokesit bakalim de istersen hocam.ağrılar çokken lökesit düşük cıkabiliyor
Özel sağlik sigortası varsa para vermiyorsan git ama veriyorsan ben olsam gitmem. Cuneyt Sevinci deneyeceğim bakalım ben
3 kombini vae zaten adamın neden bu kadar sisiriliyor bilmiyorum. Bende burdan görüp gittim. Sana lokesit yapmaması muhtemelen lökesit cıkmayacak olmasindan kaynaklanıyordur.
merseysidederby

Serkan yazdı:
merseysidederby yazdı:
odysiea87 yazdı: Gidersen bi lokesit bakalim de istersen hocam.ağrılar çokken lökesit düşük cıkabiliyor
Var hocam ama Temmuz ayında başladı ve şu anda 2 hakkım kaldı. Geçmezse kontrol hakkım için en yakın tarihte yani pazartesi günü tekrar gideceğim. Ondan sonraki hafta okulum başlayacak çünkü.
merseysidederby

odysiea87 yazdı:
Serkan yazdı:
merseysidederby yazdı: hocam neden bilmiyorum ama bakmak istemiyor. iki kez idrar tahlili ve bir kez kan tahlili yaptı sadece. bir de biraz kızıyor hoca bir şey diyince biliyorsunuzdur.bana hiç lökosit bakmadı. sadece idrardaki lökositte bir azalma var. ne yapacağımı şaşırdım. yaşım 23. daha önce hiç cinsel ilişkim de olmadı denize, havuza da girmedim. geçti derken tekrar gelmesi çok canımı sıkıyor. bu ömür boyu böyle mi sürecek?
3 kombini vae zaten adamın neden bu kadar sisiriliyor bilmiyorum. Bende burdan görüp gittim. Sana lokesit yapmaması muhtemelen lökesit cıkmayacak olmasindan kaynaklanıyordur.
Hocam başka doğru dürüst doktor yok çünkü. Ben biri özel biri devlet iki doktora daha gittim ama ikisi de bana idrar yolları enfeksiyonu diyip yolladı. Özellikle devlette düzgün bir doktor bulsam kesin ona gideceğim.
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Zafer hoca lökosit baktımı size istedinizmi bakmasını
merseysidederby

adige60 yazdı:Zafer hoca lökosit baktımı size istedinizmi bakmasını
Bakmadı hocam. Ben de bakmasını istemedim hocaya bıraktım kendimi. Zaten epey ilerleme kaydettik 5 genta 5 klindan ve 5 genta 5 tarivid ile. Düne kadar da hafif ağrı, ağrılı boşalmada eskiye göre azalma ve neredeyse sıfır yanma vardı. Bugün ne oldu bilmiyorum ama bir ağrım mevcut. Birden çöktüm moral olarak. Başa dönüyorum gibi hissediyorum. Hoca bundan sonra ilaca gerek yok dediklerime dikkat et yeterli demişti oysaki... Artık hastanelerden çok yoruldum. 3 senedir başıma gelmeyen hastalık kalmadı. Nerede ne günah işledim onu da bilmiyorum.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

merseysidederby yazdı:
Serkan yazdı:
merseysidederby yazdı: hocam neden bilmiyorum ama bakmak istemiyor. iki kez idrar tahlili ve bir kez kan tahlili yaptı sadece. bir de biraz kızıyor hoca bir şey diyince biliyorsunuzdur.bana hiç lökosit bakmadı. sadece idrardaki lökositte bir azalma var. ne yapacağımı şaşırdım. yaşım 23. daha önce hiç cinsel ilişkim de olmadı denize, havuza da girmedim. geçti derken tekrar gelmesi çok canımı sıkıyor. bu ömür boyu böyle mi sürecek?
Var hocam ama Temmuz ayında başladı ve şu anda 2 hakkım kaldı. Geçmezse kontrol hakkım için en yakın tarihte yani pazartesi günü tekrar gideceğim. Ondan sonraki hafta okulum başlayacak çünkü.
Ben 2 aylik hastayım ama çok paniğim. Şehir hastanesi araştırma hastanesi 6 doktor gezdim hepsi boş. Cipro veriyolar.
merseysidederby

Serkan yazdı:
merseysidederby yazdı:
Serkan yazdı: Özel sağlik sigortası varsa para vermiyorsan git ama veriyorsan ben olsam gitmem. Cuneyt Sevinci deneyeceğim bakalım ben
Ben 2 aylik hastayım ama çok paniğim. Şehir hastanesi araştırma hastanesi 6 doktor gezdim hepsi boş. Cipro veriyolar.
Hocam ne zaman hap kullanmaya başlarsam o zaman iyi olmaya başlıyorum. Haplar bitince ağrılarım da başlıyor. İğneler hiçbir şekilde fayda etmiyor. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Zafer hocaya tekrar gitsem o da diyecek artık yapacak bir şey kalmadığını. Kafam iyice çöktü. Bu yaşta bunları neden çekiyoruz anlamış değilim. Hayatımda her şeye son derece dikkat eden bir insanım. Bırak korunmasız hayatımda hiç ilişkim bile olmadı. Denize, havuza girmeyi zaten hiç sevmem. Ayağımda hep kalın çorapla gezerim. Atletimi asla çıkarmam.
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Hocam sizin cinsel öykü varmı birde zafer hocaya ısrar edin rektal tuşe yapmasını löksite bakması konusunda
merseysidederby

adige60 yazdı:Hocam sizin cinsel öykü varmı birde zafer hocaya ısrar edin rektal tuşe yapmasını löksite bakması konusunda
Hayır hocam cinsel öyküm yok. Hayatımda hiç cinsel ilişki yaşamadım. Tekrar gidersem bu sefer hocadan lökosit bakmasını isteyeceğim.