Aranızda yeniyim şüpeli cinsel ilişki

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mayıs
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Aranızda yeniyim şüpeli cinsel ilişki

Mesaj gönderen mayıs »

Mrh arkadaşlar aranızda yeniyim herkeze öncelikle geçmiş olsun benim hikayem iki ay önce cinsel ilişkim oldu doktora gitim bana iesef 6 ad tavanik verdi iki hafta sonra geçmedi başka doktora gitim oda monodoks 4 ve baktirim fort verdi 4 sonra bir doçente gitim azitro tavanix verdi iki kutu şuanda da 5kutu dezefin verdi peniste üşüme ve bel bölgesinde ağrı var ve yanma kesildi acaba purostat olmuş mudurum kadir abi yardımcı olursa piskolojim bozuldu yardımlarınızı bekliyorum karın altında da sızlama var ereksyon sıkıntısı var doktor devam eder ise prostat sıvı sına bakacam söyledi kültürde üreme yok tşk
mayıs

Re: Aranızda yeniyim şüpeli cinsel ilişki

Mesaj gönderen mayıs »

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar yaşım 37 evliyim bir nefsimize yenik düştük ALLAH’ım afetsin son pişmanlık fayda etmiyor ve kabızlıkta var penisbaşında soğukluk ve batmada var kadir abide yardımcı olursa sevinirim tşk
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Gecmis olsun kardesim... Size ne tahliller yapildi? İyi bir ürologa muayene olup öncelikle enfeksiyonun nerede lokalize olduğunun tespiti için öncelikle prostat sivisindan, idrardan, meniden lokosit sayimi ve kültür antibiogram yaptirman gerekir. İlk prostatit tanısı icin öncelikle bu incelemeler gerekli.
mayıs

Mesaj gönderen mayıs »

Özelden görüşme şansımız varmı abi
mayıs

Mesaj gönderen mayıs »

Abi bana kantahlili ve idrar kültürü lokasit bakıldı ve siperm tahlili yapıldı ama doktor anlamsız dedi birde kandan cinsel yola bulaşan hastalıklar bakıldı doktor dediki eğer yanma şikayetlerin devam ederse prostat masajı ve lokasite bakacağını söyledi şuanda iğne devam ediyor birtane kaldı yanma yok ama peniste soğukluk ve ereksyon sıkıntısı var abi
mayıs

Mesaj gönderen mayıs »

Lokasid 2-3 dansite-1010 eritrosid-6-5 idrar kültürü abi şuanda iğne devam ediyor yarın bitecek bu durumda mikrop gizlenme şansı varmı purostat ta
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Siz öncelikle prostat sivisindan lokosit ve kültur tahlillerinizi yaptirin...fakat antibiyotik bittikten 15 gün sonra yaptirin.
mayıs

Mesaj gönderen mayıs »

Özelden görüşe bilirmiyiz abi tşk
mayıs

Mesaj gönderen mayıs »

Hastanenin labuatarın danmı yoksa özel bir labuatar gereklimi abi fark edermi
mayıs

Mesaj gönderen mayıs »

Abi birde penisin mantar kısmında iki adet nokta küçüklüğünde su kabarcığına benzer sukabarcıkları var ne olabilir sitresten kaynaklanırmı
rmzigrll

Mesaj gönderen rmzigrll »

Benim prostatla ilgili bir sorunum yoktu 4-5 ay önce bi taşınma işim vardı ayaklarım ıslandı hava soğuk akşama kadar ıslak çorapla gezdim böyle olacağını bilmiyordum tabi neyse hiç cinsel ilişkim olmadı sonra sık sık idrara çıkmaya başladım doktora gittim idrar yolu enfeksiyonu dedi ilaç verdi monorol geçmedi tabi onla testis ağrısı penis ağrısı işerken yanma devam ediyordu tekrar gittim doktora doktor muayene etti test fln yaptı bu işeme testi sonra ultrason la baktı prostat 30 gr büyük dedi iltihap olabilir dedi prostatit dedi ilaç verdi gönderdi testis ağrım fln geçti masaj da yaptırdım iyi bir doktora bol lökosit var dedi masajla geçer fln dedi eski doktora tekrar gittim tavanic verdi tekrar onun bitmesine de az kaldı penis ve penis ucu ağrı devam ediyor ara ara da batma oluyor İnşAllah en kısa zamanda geçer daha 5 ay oldu ama kurtulur muyuz bilmiyorum ayakları üşütmemek ne kadar önemli onu anladım gerçekten Yardımcı olabilecek biri var mı teşekkür ederim
mayıs

Mesaj gönderen mayıs »

ALLAH’ım şifa versin inşallah bunlarda geçer ALLAH’dan umudumuzu kesmedimiz müdetce yeri göğü yaradan bir mikrobumu yok edemicek tevekül edicez sabredicez geçerse lutfundan geçmez ise imtahanımız diyecez kardeşim canı alanda verende ALLAH’ımız du edicez sabır edicez çaremizyok nefsimize yenik düşmücez düşersek malum görüyorsun halimizi bunada şükür ALLAH’ım nefsimizle bizi baş başa bırakmasın herkeze şifa versin
rmzigrll

Mesaj gönderen rmzigrll »

Benim cinsel ilişkim olmadı nefsime yenik düşmedim sadece ayaklarım çok üşüttüm ama o bile yapıyor tabi Allahtan Ümit kesilmez 4-5 ay oldu kurtulacağıma inanıyorum
mayıs

Mesaj gönderen mayıs »

İnşallah kurtulursun kardeşim