STRESSS

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Burakgsgs
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

STRESSS

Mesaj gönderen Burakgsgs »

arkadaşlar merhaba.. ne zaman stresten uzak bir dönemim olsa hastalığı unutmaya yakın oluyorum. ama stresli bir döneme girdiğim andan itibaren hastalık başa sarıyo kafaya takıyorum bazı şeyleri sürekli ve hastalığa çok zarar veriyo bu durum. benim gibi olup önüne geçebilen var mı bu durumun stresten uzak kalmak ve kafaya takmamak için ne önerirsiniz..iyi günler
adige60

Re: STRESSS

Mesaj gönderen adige60 »

Aynen katılıyorum stres yapınca artıyor başka birşeye konsantre olunca sanki hiçbir sıkıntı yok
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Burakgsgs yazdı:arkadaşlar merhaba.. ne zaman stresten uzak bir dönemim olsa hastalığı unutmaya yakın oluyorum. ama stresli bir döneme girdiğim andan itibaren hastalık başa sarıyo kafaya takıyorum bazı şeyleri sürekli ve hastalığa çok zarar veriyo bu durum. benim gibi olup önüne geçebilen var mı bu durumun stresten uzak kalmak ve kafaya takmamak için ne önerirsiniz..iyi günler
Kardesim stres prostatiti saniyeler icinde olumsuz etkiler ve aninda semptomlariniz artar...bu tecrübe edilmiş bir gerçektir.
Stresin bu hastaliga iyi gelmeyecegini, nükse sebep olacagini düşünerek sinirlenmemeye bakıcaksiniz dikkatinizi sizi pozitif düşündurecek farklı mutluluk veren konulara kanalize edeceksiniz.
Örnegin acik havada gezinti, farkli bir mekanda bir cay kahve bile icmek pozitif düşünmenize yardımcı olur.
Tabii yürüyüs ve egzersiz herzamanki favorimiz.
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Üç dört haftadır çok iyiydim stres yapınca feci oldu kafayı başka şeylere vermek lazım
Ronaldogeldi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Ronaldogeldi »

Kesinlikle katılıyorum sporun faydası cok büyük her gün spor yapmanı öneririm bu hastalıgın büyük bölümünü sporun sayesinde yendiğime inanıyorum