Masaj sonrası idrarda 45 lökosit

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Promete54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Masaj sonrası idrarda 45 lökosit

Mesaj gönderen Promete54 »

mıtu48 yazdı:
mıtu48 yazdı:
Yorgunsavaşçı yazdı:[*]
Abi o sertlik ve kas olayını halledebilirsen mutlaka bana da söyle . İnşallah abi Allah’ın izniyle iyi olacağız
Mutlaka sana yazacagim kardeşim sende ağrı vs yok herhalde halletmissin onları bak ne güzel
İranlı çok iyi bir alternatif tıpçi var sımdi onunla görüşeceğim o kesin hallederim diyor bakalim
Türkiye'de mi bu kişi kardeşim,kimdir,bilgi verir misin?
Promete54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Promete54 »

mıtu48 yazdı:
Promete54 yazdı:
mıtu48 yazdı: İranlı çok iyi bir alternatif tıpçi var sımdi onunla görüşeceğim o kesin hallederim diyor bakalim
Türkiye de abicim ben bir goruseyim ilaçlarını kullanayım geri dönüş sağlayacam zaten insalah
Tamamdir teşekkür ederim..
Yorgunsavaşçı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Yorgunsavaşçı »

mıtu48 yazdı:
Promete54 yazdı:
mıtu48 yazdı: İranlı çok iyi bir alternatif tıpçi var sımdi onunla görüşeceğim o kesin hallederim diyor bakalim
Türkiye de abicim ben bir goruseyim ilaçlarını kullanayım geri dönüş sağlayacam zaten insalah
Abi çok sevinirim . İnşallah halledebiliriz
BruceLee

Mesaj gönderen BruceLee »

mıtu48 yazdı:
Yorgunsavaşçı yazdı:
BruceLee yazdı:Dostum şu an sıkıntıların nedir?
Peniste kasılma , kararma , birde penis kenarlarında şişme . Ne işeme problemim var ne de boşalmamda problem var . İkiside şarıl şarıl . Birazda ereksiyon problemi var
İkimizde durumu aynı şuan penis kenarı şiş damarlar bir tuhaf erekte olduktan sonra sönmeye yakın penisin yamuk yumuk olması bide biraz ereksiyon problemi son olarak meni eskiden katı ve jolemsiydi şimdi tam tersi su gibi şeffaf
Yorgunsacaşçı ve Mıtu sizin hikaye başlangıcı dış kaynaklı mı?
BruceLee

Mesaj gönderen BruceLee »

mıtu48 yazdı:
BruceLee yazdı:
mıtu48 yazdı: İkimizde durumu aynı şuan penis kenarı şiş damarlar bir tuhaf erekte olduktan sonra sönmeye yakın penisin yamuk yumuk olması bide biraz ereksiyon problemi son olarak meni eskiden katı ve jolemsiydi şimdi tam tersi su gibi şeffaf
Yorgunsacaşçı ve Mıtu sizin hikaye başlangıcı dış kaynaklı mı?
Dış kaynaklı mi derken hocam
Cinsel ilişki ile mi bulaştı?
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

mıtu48 yazdı:
BruceLee yazdı:
mıtu48 yazdı: Dış kaynaklı mi derken hocam
Cinsel ilişki ile mi bulaştı?
Bilmiyorum kardeşim en son ki cinsel temasın 3 yıl önce vardı ondan sonra tabii yine oldu ama olanlar hep bakireydi e bakire olduğu için sadece sürtünme vardı 3 yıl önceki bir cinsel ilişkiden mikrop kaptıysam onu bilemiyorum bakire kızlardan da mikrop kapiliyormu bilmiyorum
Kapılıyor. Çünkü bakire de olsa vajinası temiz değilse veya temizlikten bağımsız senin bağışıklılığın düşükse vajendeki normal floralar sende sistite tedavi edilmezse prostatite sebep olabiliyor. Her kadında bakire bile olsa vajinasında floralar var.