Peniste geri çekilme sorunu yaşayanlar bakabilir mi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Yamtar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Peniste geri çekilme sorunu yaşayanlar bakabilir mi

Mesaj gönderen Yamtar »

Arkadaşlar sizde de idrar yaparken penis normal haline dönüp sonra saniyeler içinde yine geri çekilip kasılıyor mu? Hiçbir anlam veremiyorum bu işe artık. Neden böyle bir şey oluyor. Kaslarımız normal çalışmayı nasıl unuttu.
Yesil53
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Peniste geri çekilme sorunu yaşayanlar bakabilir mi

Mesaj gönderen Yesil53 »

Bende aynı durum var galiba infilamasyon kasları bozuyor penis geri gidiyor ve ucu soğukluk var penis ucunda bunu çözen varsa soylebilirse iyi olur egzersizler felan iyi geliyodu bana da tam verimli olmuyor ama
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

Yesil53 yazdı:Bende aynı durum var galiba infilamasyon kasları bozuyor penis geri gidiyor ve ucu soğukluk var penis ucunda bunu çözen varsa soylebilirse iyi olur egzersizler felan iyi geliyodu bana da tam verimli olmuyor ama
Ben 2 gün önce muayene oldum rektal tuse yapıldı, hicbir ağrı yok, prostatın arka bölümünde problem yok sanırım ön tarafında problem var, ağrı olan bölge çok belli ön sol tarafta ama ne yazık ki bu durumda ben masajdan fayda görme şansım yok. Spermiyogram testi yapıldı. Üreme olması için dua ediyorum artık. Çok can sıkıcı bir durum.
Yesil53
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Yesil53 »

Yamtar yazdı:
Yesil53 yazdı:Bende aynı durum var galiba infilamasyon kasları bozuyor penis geri gidiyor ve ucu soğukluk var penis ucunda bunu çözen varsa soylebilirse iyi olur egzersizler felan iyi geliyodu bana da tam verimli olmuyor ama
Ben 2 gün önce muayene oldum rektal tuse yapıldı, hicbir ağrı yok, prostatın arka bölümünde problem yok sanırım ön tarafında problem var, ağrı olan bölge çok belli ön sol tarafta ama ne yazık ki bu durumda ben masajdan fayda görme şansım yok. Spermiyogram testi yapıldı. Üreme olması için dua ediyorum artık. Çok can sıkıcı bir durum.
Prostat sıvısına bakildimi ve hangi doktor rektal tuse yapan hangi ilde soylermisin
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

Ben aslında prostat sıvısına baktırmak istedim ama hoca spermiogram önerdi. Bursa Medicabil Yıldırım hastanesinde dr ibrahim özyılmaz. Spermiogramı da biyotıp diye bir laboratuvar da verdim.
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

Ücret de yazayım da düşünenler için alternatif olsun.
175 lira muayene 125 lira ultrason+idrar testi 125 lira da spermiogram testine verdim
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

Semen kültürü sonucu üreme yok. Nadir gram kok(+) görüldü. Hoca bunlar önemsiz dedi sen bir psikiyatriye görün diye de tavsiye verdi ilaç yazmadı:)