Dr. Oğuz bak okuyun

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Ordu52
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Dr. Oğuz bak okuyun

Mesaj gönderen Ordu52 »

Arkadaşlar bende bildiğiniz gibi birçok tedavi almış olmama rağmen bu rahatsızlıktan sonuç alamamıştım. Bir tavsiye üzerine 3 arkadaş istanbul kartalda bulunan oğuz bak hocadan tedavi aldık. Kendisi birçok rahatsızlıkla ilgileniyor ve kendisini geliştirmiş bir dr. 3 günlük ara ile 10 seans tedavi aldık. Bunlar damardan ozon+kuyruk sokumundan ve kasıklardan ısırgan otu karışımlı prokain iğnesi uyguladı. Ayrıca bunların yanında vucudda eksik gördüğü vitamin ve takviye ilaçlarda verdi. Tabi perhiz ve diyette uygulandı. Kendisinden memnun kaldım. Şu an eskiye göre çok daha iyiyim. Daha rahat oturuyor yürüyor ve araç kullanabiliyorum. Dediklerini harfiyen uyguladım eksiksiz. Tekrarlarmı nüks yine yaşarmıyım tabi bunu bende bilemiyorum. Bildiğiniz gibi pek ne yapacağı belli olmayan bir illet hastalıkla mücadele ediyoruz. Bunu yardım amaçlı yazmak istedim. İlgilenen arkadaşlar olursada numarasını veririm kendisiylede görüşebilirsiniz. Herkese sağlıklı günler geçmiş olsun.
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Dr. Oğuz bak okuyun

Mesaj gönderen BruceLee »

Merhaba. Perhiz ve diyetiniz neydi?
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Prostat mesajı PCR kültür antibiyogram yapıyormu birde masaji nasıl yeri kartalda tam nerede
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Ordu52 yazdı:Arkadaşlar bende bildiğiniz gibi birçok tedavi almış olmama rağmen bu rahatsızlıktan sonuç alamamıştım. Bir tavsiye üzerine 3 arkadaş istanbul kartalda bulunan oğuz bak hocadan tedavi aldık. Kendisi birçok rahatsızlıkla ilgileniyor ve kendisini geliştirmiş bir dr. 3 günlük ara ile 10 seans tedavi aldık. Bunlar damardan ozon+kuyruk sokumundan ve kasıklardan ısırgan otu karışımlı prokain iğnesi uyguladı. Ayrıca bunların yanında vucudda eksik gördüğü vitamin ve takviye ilaçlarda verdi. Tabi perhiz ve diyette uygulandı. Kendisinden memnun kaldım. Şu an eskiye göre çok daha iyiyim. Daha rahat oturuyor yürüyor ve araç kullanabiliyorum. Dediklerini harfiyen uyguladım eksiksiz. Tekrarlarmı nüks yine yaşarmıyım tabi bunu bende bilemiyorum. Bildiğiniz gibi pek ne yapacağı belli olmayan bir illet hastalıkla mücadele ediyoruz. Bunu yardım amaçlı yazmak istedim. İlgilenen arkadaşlar olursada numarasını veririm kendisiylede görüşebilirsiniz. Herkese sağlıklı günler geçmiş olsun.
Ordu52 kardesim siz dr coşkundan tedavi aliyordunuz sanırim kaslarla ilgili tetik nokta tedavisi yanıliyormuyum?
Ordu52

Mesaj gönderen Ordu52 »

kadir yazdı:
Ordu52 yazdı:Arkadaşlar bende bildiğiniz gibi birçok tedavi almış olmama rağmen bu rahatsızlıktan sonuç alamamıştım. Bir tavsiye üzerine 3 arkadaş istanbul kartalda bulunan oğuz bak hocadan tedavi aldık. Kendisi birçok rahatsızlıkla ilgileniyor ve kendisini geliştirmiş bir dr. 3 günlük ara ile 10 seans tedavi aldık. Bunlar damardan ozon+kuyruk sokumundan ve kasıklardan ısırgan otu karışımlı prokain iğnesi uyguladı. Ayrıca bunların yanında vucudda eksik gördüğü vitamin ve takviye ilaçlarda verdi. Tabi perhiz ve diyette uygulandı. Kendisinden memnun kaldım. Şu an eskiye göre çok daha iyiyim. Daha rahat oturuyor yürüyor ve araç kullanabiliyorum. Dediklerini harfiyen uyguladım eksiksiz. Tekrarlarmı nüks yine yaşarmıyım tabi bunu bende bilemiyorum. Bildiğiniz gibi pek ne yapacağı belli olmayan bir illet hastalıkla mücadele ediyoruz. Bunu yardım amaçlı yazmak istedim. İlgilenen arkadaşlar olursada numarasını veririm kendisiylede görüşebilirsiniz. Herkese sağlıklı günler geçmiş olsun.
Ordu52 kardesim siz dr coşkundan tedavi aliyordunuz sanırim kaslarla ilgili tetik nokta tedavisi yanıliyormuyum?
Abi coşkun beyden termoterapi tedavisi aldım. 6 ay rahattim fakat tekrar ağrım ve sanci başlayınca arayışlara başladım maalesef.
Ordu52

Mesaj gönderen Ordu52 »

BruceLee yazdı:Merhaba. Perhiz ve diyetiniz neydi?
Çok uzun bir liste uykusaatinden yürüme programına kadar var. Size resim olarak atabilirim isterseniz
Ordu52

Mesaj gönderen Ordu52 »

adige60 yazdı:Prostat mesajı PCR kültür antibiyogram yapıyormu birde masaji nasıl yeri kartalda tam nerede
Mesaj kültür vs bu tür şeyler yapmıyor. Zaten yapanlarıda gördük. Sadece elinizi bir cihaza okutup vücuttaki rahatsizliklari ve bu rahatsizliklari tetikleyen ne varsa bu sayede ortaya çikarıyor. Örneğin şeker hastalığı uyku apneside bunların içinde. Tabi biz prostatite odaklı olduğumuz için oradaki tetikleyici rahatsızlıklarıda söylüyor tabi. Gidenlerinde fayda gördüklerini görüyorum. Zaten arştırıp gitme kararı aldım kendisine. Şu an içinde gayet memnunum. İlerisini bilemem tabi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Ordu52 yazdı:
kadir yazdı:
Abi coşkun beyden termoterapi tedavisi aldım. 6 ay rahattim fakat tekrar ağrım ve sanci başlayınca arayışlara başladım maalesef.
Termoterapi demekki prostatitte işe yaramiyor...bunuda anlamiş olduk gecmis olsun.Açıklama icin tşkler.
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen BruceLee »

Ordu52 yazdı:
Çok uzun bir liste uykusaatinden yürüme programına kadar var. Size resim olarak atabilirim isterseniz
Valla çok iyi olur.
brucelee@yaani.com
E posta adresime atar mısın
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Hocanın muayene ücreti ve uyguladığı tedavinin fiyatı nedir
Ordu52

Mesaj gönderen Ordu52 »

adige60 yazdı:Hocanın muayene ücreti ve uyguladığı tedavinin fiyatı nedir
Muane ücreti 10 seans aksatmadan 3 günde bir gidiyosun 5 bin lira fiyatı var ama inan 3. Seansta sanki agrilarim biçak gibi kesildi sanki. Fayda göreceğini düşünüyorum. Yalnız iyi oldum diye tedaviyi bırakma sakın gideceksen.
Ordu52

Mesaj gönderen Ordu52 »

BruceLee yazdı:
Ordu52 yazdı:
Valla çok iyi olur.
brucelee@yaani.com
E posta adresime atar mısın
Meiline yolladım
coskunhoca

Mesaj gönderen coskunhoca »

kadir yazdı:
Ordu52 yazdı:
kadir yazdı: Ordu52 kardesim siz dr coşkundan tedavi aliyordunuz sanırim kaslarla ilgili tetik nokta tedavisi yanıliyormuyum?
Termoterapi demekki prostatitte işe yaramiyor...bunuda anlamiş olduk gecmis olsun.Açıklama icin tşkler.

İlk yaptığımız hastalardan kendisini hatırlıyorum, eşi ile gelmişti, güvenlik görevlisi, bir daha irtiabta geçmedik.şimdi olsa önermezdim