Bu hastalığın tedavisi yok mu

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Hakan58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Bu hastalığın tedavisi yok mu

Mesaj gönderen Hakan58 »

O kadar arastirdim yabancı makalelerde dahil hersey bos gibi ne ilaci var ne caresi yillarca agri çekenlerler antibiyotik kullanip baska sorunlara neden olanlar
İyi olanlar belki bu hastaliktan degildi burda yaklasik 3000 diyelim uye var bunlarin belki 10 tanesi iyidir belkide bu hastaliktan degildi toplanip hastane onunde eylem mi yapalim ne yapalim nasil bir hastaliga care yok kansere care var nerdeyse ilaci var baska yontemleri var
Masaj antibiyotik bunlar denenmis kaç yıllar once baska ilaclar takviyeler ben buradan iyi olanlara sesleniyorum eger iyiyseniz lutfen birkac cumle yazin vicdaniniz varsa bizleri yalniz birakmayin hicbir kalitemiz yok psikolojik olarak beter haldeyiz lutfen bizlerin sesi olun cevap yazın buraya
adige60

Re: Bu hastalığın tedavisi yok mu

Mesaj gönderen adige60 »

Aynen katılıyorum bu rahatsızlık nasıl çözülür iyileşenler yazın formu terk etmeyin
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

Üşenmeyip forumu baştan sona okuyacaksınız.
Öyle armut piş ağzıma düş olmaz.
Hakan58

Mesaj gönderen Hakan58 »

red yazdı:Üşenmeyip forumu baştan sona okuyacaksınız.
Red kardesim kusuruma bakma okudum inan ki yabanci makaleleri bile toplasam 5 kişiyi geçmiyor caresiz miyiz anlamadim kimseden neden ses çıkmıyor vicdanli insanlara sesleniyorum lutfen yardimci olun
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Forumda Bi kadir abi birkaç kişi var yardımcı olan iyileşen girmiyor yardımcı olmuyorlar kadir abiden Allah razı olsun
Hakan58

Mesaj gönderen Hakan58 »

Kadir abi ve red sagolsun evet iyi olanlar cevrenizde yada tanistiginiz formdan baska yerlerden soyler misiniz iyi olanlari toplayalim iki kelime etmek zor olmasa gerek iyi olduysaniz soyleyin bizleri umutsuzluktan cikarin
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

Sağ üst köşede arama kısmı var.
Oraya girin “ iyileşenler, ben iyileştim” gibi sözcükler yazarak arama yapın. Onlarca iyileşen olduğunu göreceksiniz.
Siz böyle başlıklar açtıkça o faydalanılan başlıklar gerilerde kalıyor.
Yeni başlık açmak yerine bu açılan eski başlıklara yorum yazın hem başlık öne gelir eski yazılar da okunur.
Hakan58

Mesaj gönderen Hakan58 »

Yazdim red kardesim cikan şeyler bir hafta ilac kullanip ben iyilestim mi acaba diyenler igneler iyi geldi iyi hissediyorum sonra yine aynı oldu diyenler suan iyiyim iyilestim gibi sanki deyip sonra ki yorumda yine ayni diyenler ben burdan yine iyi olanlara sesleniyorum yazın buraya kadir abi red dışında kimse mi yok o kadar uye cevrimici disi girip cikan var uye olup elinizi vicdaniniza koyun
Hakan58

Mesaj gönderen Hakan58 »

Hakan58 yazdı:Yazdim red kardesim cikan şeyler bir hafta ilac kullanip ben iyilestim mi acaba diyenler igneler iyi geldi iyi hissediyorum sonra yine aynı oldu diyenler suan iyiyim iyilestim gibi sanki deyip sonra ki yorumda yine ayni diyenler ben burdan yine iyi olanlara sesleniyorum yazın buraya kadir abi red dışında kimse mi yok o kadar uye cevrimici disi girip cikan var uye olup elinizi vicdaniniza koyun
Buraya yazdim kimse yok neden yok arkadaslar cok mu zor iyi oldum sizin dusundugun gibi degil basta bende psikolojik sorunlar kafada dusunceler vardi hepsi gelip gecici demek ne kadar zor iyi olanlar hiç mi kötü zamanlardan geçmedi inanin ben burda bir cok kisinin sesi oluyorum gecenler iyi olanlar lutfen yazın bakıp geçmeyin gecmeyin ki bizde iyi olunca bu durumda olan kisilere yardimci olalim burda bizden buyuk kucuk abilerimiz kardeslerimiz var inanın kotu durumdayız bu yaziyi görüp iyi oldugumu kimse duymasin sürecim bozulur gibi dusunmeyin sadece umut olmak adina bir kac cumle kurmanız
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Apo »

Bende henüz iyilesemedim hep tedavileri anlamayan doktorlardan aldım su an ki hekimlerim iyi 20 gündür anti tedavisi alıyorum.

Forum dışından 2 kişi iyileşen tanıdığım var doğru anti ile iyilestilrr biraz zaman ve bakım lazım

Sabredelim
caglarr211
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen caglarr211 »

Apo yazdı:Bende henüz iyilesemedim hep tedavileri anlamayan doktorlardan aldım su an ki hekimlerim iyi 20 gündür anti tedavisi alıyorum.

Forum dışından 2 kişi iyileşen tanıdığım var doğru anti ile iyilestilrr biraz zaman ve bakım lazım

Sabredelim
hangi doktorlar?
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

Var ama fakirlere yok tedavisi.

Bu hastalığa bütüncül bakmak gerekiyor psikiyatrist, psikolog iyi bir iç hastalıkları uzmanı, iyi bir ürolog iyi bir erkek sağlığı fizyocusu tamamen bütüncül bakmak gerekiyor bu da çoook para demek
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

red yazdı:Üşenmeyip forumu baştan sona okuyacaksınız.
Ben forumu komple okudum 3 aşağı 5 yukarı hep aynı şeyler konuşulup yazılmış.
6161

Mesaj gönderen 6161 »

Hakan58 yazdı:O kadar arastirdim yabancı makalelerde dahil hersey bos gibi ne ilaci var ne caresi yillarca agri çekenlerler antibiyotik kullanip baska sorunlara neden olanlar
İyi olanlar belki bu hastaliktan degildi burda yaklasik 3000 diyelim uye var bunlarin belki 10 tanesi iyidir belkide bu hastaliktan degildi toplanip hastane onunde eylem mi yapalim ne yapalim nasil bir hastaliga care yok kansere care var nerdeyse ilaci var baska yontemleri var
Masaj antibiyotik bunlar denenmis kaç yıllar once baska ilaclar takviyeler ben buradan iyi olanlara sesleniyorum eger iyiyseniz lutfen birkac cumle yazin vicdaniniz varsa bizleri yalniz birakmayin hicbir kalitemiz yok psikolojik olarak beter haldeyiz lutfen bizlerin sesi olun cevap yazın buraya

Ben de %99 um ve 100 olucak inanıyorum. Ama o kadar fayda görmemişsin ki yazmaya çekindim be abi. Günde 4-5 mast yapmazsam bi zarar görmüyorum geçti neredeyse diyebilirim her gün 1 2 yapsam en ufak sorun yok ağrı yanma hissizlik yok aklıma cinsellik geldiğinde herhangi bir kıza sarılınca semsert oluyor eskisi gibi. Sancılar ağrılar hissizlik hard flaccid de vardı hepsi geçti çok şükür
Görelim mevla neyler neylerse güzel eyler...
prostagod
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen prostagod »

Bana otoimmün bir hastalik gibi geliyor.
Prostatit im diyem hastalaric çogunun yuzde 80 nin yakininin aslinda mesane kaynakli sikintilari oldugunu duşünüyorum.
Antibiyotik ten yarar gormeyenlerin mesaneye yinenlmeleri daha iyi olur diye düşünüyorum.
Mesanede flora yok saniliyordu ama varmiş ve nörolojik fonksiyonlarla sonderece ilintili bir organ gaaliba her sey onda basliyor.
eray36

Mesaj gönderen eray36 »

Hakan58 yazdı:O kadar arastirdim yabancı makalelerde dahil hersey bos gibi ne ilaci var ne caresi yillarca agri çekenlerler antibiyotik kullanip baska sorunlara neden olanlar
Dostum şansı olan kurtulur 10 kişide biri o da diğerlerine umut olur millet uğraşır dururu antibiyotik derler caresine olsaydı care antibiyotik herkes iyi olurdu,denersin birçok antibiyotik sonra bağırsaklar gider ömrünü kısaltırsın geçmiş olsun
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Apo »

caglarr211 yazdı:
Apo yazdı:Bende henüz iyilesemedim hep tedavileri anlamayan doktorlardan aldım su an ki hekimlerim iyi 20 gündür anti tedavisi alıyorum.

Sabredelim
hangi doktorlar?
Izmır prof.yigit akın. Doç.sacid nuri gorgel
Hakan58

Mesaj gönderen Hakan58 »

eray36 yazdı:
Dostum şansı olan kurtulur 10 kişide biri o da diğerlerine umut olur millet uğraşır dururu antibiyotik derler caresine olsaydı care antibiyotik herkes iyi olurdu,denersin birçok antibiyotik sonra bağırsaklar gider ömrünü kısaltırsın geçmiş olsun
Benim anlamadigim binlerce uye var bunlar yıllarca antibiyotik ile mı yaşıyor iyilesenler yazmiyor mantigi ile gidersek 3700 küsur uye var düz 3000 bin diyelim tekrar tekrar hesap acanlar olsun sifre unutup bu 3000 bin kişi nerde yillarca agrilarla mi yaşadılar kafam karışıyor eskiler lütfen cevap verin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kardesim ayni soruyu defalarca soruyorsun, sana söylediler, bende ifade ettim..iyilesenler girmiyor artık....iyilesmeyenlerde var girmeyen. Tekrar tekrar sana kimse cevap veremez. Bu sekilde forum kurallarını ihlal ediyorsun seni uyariyorum. Tedavine devam ediyorsan devam et. Sen kendine bak önce. Herkes kendinden sorumlu. En son luksorin diye bir hasta iyilestim diye yazdi gormedinmi? 7yıllik forum eski sayfalara bak iyilestim, iyiyim diye yazanlar var....arama butonuna bu veya buna benzer kelimeleri yaz orada cıkar. Ama iyilestim diye yazmayanlarda var, aklimda kalanı kadariyle kc34, kenanankara, demir,volkan55, yavuz, menderes,mrshadow,ali1453 vs.v.s daha cok var.. arayacak olan sensin.
Farate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Farate »

Farate :D iyileşenlerden
kayaoglum10

Mesaj gönderen kayaoglum10 »

Kardeşim sana umut dolu şeyler söyliyeyim kendi adıma. 2 sebe önce başladı hastalığım. İntihar noktasına geldim o derece ağrılar sıkıntılar yaşadım. Son 6 aydır eski yaşantıma dönmüştüm. Sadece sağlıklı yaşayarak. Ama hata yaptım korunmadan ilişki yaşadım ve bir kaç gün önce nüksetti bakalım neler olacak. Yani demem o ki düzeliyor rahat ol. Ama işte ders çıkarmak önemli yaşantıdan. Ben bunu yapamadım maalesef tekrar aynı hataya düştüm
Hakan58

Mesaj gönderen Hakan58 »

Daha once korunmali oldu mu ve mast yaptin mi o sureclerde de korunmasiz olmasi mi nuks oldu kesin mi sence ondan oldugu
BruceLee

Mesaj gönderen BruceLee »

Cümleten iyi akşamlar. Sigara alkol varsa bırakın. İlk 30 gün, kahve çay içmeyi bırakın. İlk 30 gün şeker tatlı ekmek makarna bırakacaksınız. Hazır gıda kek bisküvi vb yemek kesinlikle yok. Sabahları siyah çay yerine ıhlamur kurtarır. Her sabah kahvaktıda çiğ soğan. Akşamları yemeğin hemen üstüne 1 diş çiğ sarımsak doğrayıp suyla yutmalısınız. Ev yoğurdu yemelisiniz. Gıda takviyeleri olarak Kuersetin, Bromelian, magnezyum, kolajen, ve uygun bulduğunuz gıda takviyeleri olabilir. Her gün en az 1 saat tempolu yürüyüş. Mümkünse koşu. Yapabililirseniz regel ve squat hareketleri yapın. Boşalma 4 günde 1 olabilir. Üste üste yapmayın. Uzatmayın. Çok sıkışıkken veya hiç çiş yokken yapmayın ortasında olsun. Meyve aşırı tüketmeyin. Yemeği kesinlikle abartmayın. İmkanınız varsa zeytinyağı tercih edin. İlla ekmek yemek isterseniz evde mayasız kabartma tozu ile yapın ama çok yemeyin. Çiğ badem, fındık tavsiyemdir. Bitki çayı olarak, zencefil kekik biberiye adaçayı lavanta iyi olur. İlk 1 ay düzelme olursa devam edersiniz.
BruceLee

Toz Zerdeçalı bir bardak suyun içine karıştırıp akşam yemeğinin üstüne için. Kekik yağı çay ağacı yağı suya damlatıp tüketin, organik elma sirkesi düzenli için.
BruceLee

Asitli içecekler kesinlikle yok.