Mersin ve Adana Doktor Tavsiyesi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Genc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mersin ve Adana Doktor Tavsiyesi

Mesaj gönderen Genc »

Herkese Merhaba,

Bir suredir antiybotik tedavisini kestim 7-8 ay mola verdim, donem donem artti agrilar yanmalar, donem donem azaldi ama hic sifir agri ve yanma olmadi hastaliga yakalandigimdan beri neyse sevgili forum sakinleri sizin yardiminiza ihtiyacim var, nuks yasadigim su donemde, nedense bedeb yazin daha cok artiyor ama Mersin ve Adana da bana doktor tavsiyesi verebilir misiniz? Yardimlariniz cok onemli, herkese sifalar diliyorum.
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Mersin ve Adana Doktor Tavsiyesi

Mesaj gönderen Dogukan01 »

Genc yazdı:Herkese Merhaba,

Bir suredir antiybotik tedavisini kestim 7-8 ay mola verdim, donem donem artti agrilar yanmalar, donem donem azaldi ama hic sifir agri ve yanma olmadi hastaliga yakalandigimdan beri neyse sevgili forum sakinleri sizin yardiminiza ihtiyacim var, nuks yasadigim su donemde, nedense bedeb yazin daha cok artiyor ama Mersin ve Adana da bana doktor tavsiyesi verebilir misiniz? Yardimlariniz cok onemli, herkese sifalar diliyorum.
Adanada sadece ilker ünsal var prostat masajı falan yapıyor ama çalıştığı hastanede imkanlar kısıtlı.
Nightangel3333
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Nightangel3333 »

Adana İlker Ünsal medical park Mersin de güçlü gürlen veya Mehmet Akif diri prostatitle ilgilenir
Genc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Genc »

Nightangel3333 yazdı:Adana İlker Ünsal medical park Mersin de güçlü gürlen veya Mehmet Akif diri prostatitle ilgilenir
Mehmet Akif Diri' ye gittim, bellir bir sure sonra psikolojik dedi gonderdi kisaca