Zafer oyman lökosit ölçümü fiyatı 760 tl

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
hecked
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Zafer oyman lökosit ölçümü fiyatı 760 tl

Mesaj gönderen hecked »

Arkadaşlar alians sigorta ile bugün Zafer oymana gittim. Prostat sıvısı ölçümü sigortaya dahil değil normal anladım ama şuan da normal standart fiyatı 760 lira mı?
Yoksa alians diye mi bana böyle fiyat verdiler.

Siz ne kadara yaptırdınız yakın zamanda
Yamtar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Zafer oyman lökosit ölçümü fiyatı 760 tl

Mesaj gönderen Yamtar »

Allianz ile alakası olduğunu düşünüyorum ama yapılan işleme nispeten alınan ücret çok yüksek.
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

hecked yazdı:Arkadaşlar alians sigorta ile bugün Zafer oymana gittim. Prostat sıvısı ölçümü sigortaya dahil değil normal anladım ama şuan da normal standart fiyatı 760 lira mı?

Toplam muayene prostat masajı ve tahliller ne kadar tutuyor
hecked

Mesaj gönderen hecked »

Başka yaptıran yokmu yakın zamanda??
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr2 »

2.5 yılda bayagi pahalı olmuş , benim acıbadem sigortam var. Şimdi özel sigortalar hepsi SGK nın ödediği her şeyi öder. Sperm kültürü verseniz , idrar tahlili verseniz veya ultrason cektirseniz öder. Muayennizinde katkı bedelini öderseniz inada destek olur . Benim SGK yanında acıbadem tamamlayıcı idi.

Fakat hastalığınız devlet Hastanesi'nde yapilmayan uygulamalarıda içerdiğinden malesef kendi cebimizden ödemek zorunda kalıyoruz.

Rektal tuşe masaj ve lökosit bakılması doktorun kendi özel tedavi yaklaşımı olduğundan maalesef SGK da bir karşılığı yok.
hecked

Mesaj gönderen hecked »

kmlpr2 yazdı:2.5 yılda bayagi pahalı olmuş , benim acıbadem sigortam var. Şimdi özel sigortalar hepsi SGK nın ödediği her şeyi öder. Sperm kültürü verseniz , idrar tahlili verseniz veya ultrason cektirseniz öder. Muayennizinde katkı bedelini öderseniz inada destek olur . Benim SGK yanında acıbadem tamamlayıcı idi.

Fakat hastalığınız devlet Hastanesi'nde yapilmayan uygulamalarıda içerdiğinden malesef kendi cebimizden ödemek zorunda kalıyoruz.

Rektal tuşe masaj ve lökosit bakılması doktorun kendi özel tedavi yaklaşımı olduğundan maalesef SGK da bir karşılığı yok.

Allianzla alakalı değil demi bu durum.yani SGK ile gitseydim de 760 TL olacaktı .bir sene önce 300 falandı. Acaba dedim tamamlayıcı sigorta var diye bana mı pahalı söylediler.
Akın 3434
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Akın 3434 »

Ben 1 hafta önce gittim 480 lira aldılar masaj için
Odessit

Mesaj gönderen Odessit »

hecked yazdı:Arkadaşlar alians sigorta ile bugün Zafer oymana gittim. Prostat sıvısı ölçümü sigortaya dahil değil normal anladım ama şuan da normal standart fiyatı 760 lira mı?

4 gün önce Anadolu sigortayla gittim benden de aynı ücreti aldılar. Bilginize.
Turgutkavlak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Turgutkavlak »

Odessit yazdı:

Ben en son gittiğimde itiraz ettim. 450 tl istediler prostat masajına ondan 2 hafta öncesinde 400 tl almışlardı kafalarına göre fiyat veriyorlar. Sonra Zafer hocaya durumu anlattım her geldiğimde farklı fiyat söylüyorlar dedim. Zafer hoca beni yanına alıp hasta kayıta gittik zafer hocaya 400 tl hocam dediler. Bende neden benden 450 istediniz diye sordum yanlış söyledik dediler. bence geçirebildiklerine geçiriyorlar fazla parayıda ceplerine atıyorlar.
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

Turgutkavlak yazdı:
Odessit yazdı:

Ben en son gittiğimde itiraz ettim. 450 tl istediler prostat masajına ondan 2 hafta öncesinde 400 tl almışlardı kafalarına göre fiyat veriyorlar. Sonra Zafer hocaya durumu anlattım her geldiğimde farklı fiyat söylüyorlar dedim. Zafer hoca beni yanına alıp hasta kayıta gittik zafer hocaya 400 tl hocam dediler. Bende neden benden 450 istediniz diye sordum yanlış söyledik dediler. bence geçirebildiklerine geçiriyorlar fazla parayıda ceplerine atıyorlar.
Benzer bir olay farklı bir hastanede farklı bir bölümde benim başıma geldi bir kaç sene önce. Ödeme yapmak için ilgili yere gittiğimde 120 ya da 130 lira dediler, nakit baktım üzerimde çıkmadı, kartla ödeyeyim dedim kartla ödeyince 90 lira çekti karttan. Bazı banko görevlileri ek gelir için milleti bu şekilde carpabiliyor. O yüzden kartla ödeme yapmak en iyisi.
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

Sadece masaj değildir bu fiyat masaj lökosit idrar tahlili vs hepsi içindedir.masaja 450 alıyor diye duymuştum
tugberk16

Mesaj gönderen tugberk16 »

Bende zafer hocaya gitmeyi düşünüyorum Bursa’dan.Daha önce bütün işlemleri yaptırdım temiz çıktı hepsi.zafer hoca tekrardan lökosit isterse yaptırıcaz heralde mecburen.