Merak ediyorum bi abim cevaplasin

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Merak ediyorum bi abim cevaplasin

Mesaj gönderen Apo »

Arkadaşlar herkese çok geçmiş olsun bildiğiniz üzere Ben de yaklaşık 8-10 yıldır bu rahatsızlığı çekiyorum Ara ara idrar yaparken Ağrı yaşıyorum özellikle sonuna doğru şiddetli ağrı oluyor sanki mesanem'den penise doğru içeriden üretra mı çekip koparıyorlar bazen de hoc bir sey yok iken mesaneden böyle bir penise doğru bıçak batması gibi ağrı bu ağrı zaman zaman oluyor mesela 3 ayda bir bazen bir ayda bir bunu tetikleyen nedir Yani bunun bana açıklamasını yapabilecek bir arkadaşım var mı Bir abin var mı Ben şöyle söyleyeyim öbür semptomlar penis boynunda batma prostat tarafında batma oturamama idrarda yanma ben bunları hiç takmıyorum bana Nimet Yani ben bunları ağırdan acıdan saymıyorum şu idrar yaparken şiddetli ağrı yaşadığım zaman moralim psikolojim tamamen altüst oluyor bunun cevaplayabilecek bir abim var mı bir arkadaşım var mı bir doktor var mı
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Merak ediyorum bi abim cevaplasin

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Uzun süredir prostatit olduğun için , prostat mesaneye epey bir baskı yapmış gibi görünüyor. Mesane boyu ameliyatı hakkında bilgi al , doktor ile görüş. İdrar yolunda taş ve uzun zamandan dolayı kireçlenme muhtemelen var. Bu durum özellikle idrar sonrası ağrı nedeni olablir.

Penisden mesaneye doğru bıçak saplanması gibi ağrı batma olayları prostat şişmesinden dolayı .
Apo

Mesaj gönderen Apo »

kmlpr2 yazdı:Uzun süredir prostatit olduğun için , prostat mesaneye epey bir baskı yapmış gibi görünüyor. Mesane boyu ameliyatı hakkında bilgi al , doktor ile görüş. İdrar yolunda taş ve uzun zamandan dolayı kireçlenme muhtemelen var. Bu durum özellikle idrar sonrası ağrı nedeni olablir.

Penisden mesaneye doğru bıçak saplanması gibi ağrı batma olayları prostat şişmesinden dolayı .
Abim gerek rektal muayne gerek rektal ultrason gerek emar gerek sistoskopi hepsi yapıldı prostat gayet normal durumda sadece verimantanumunda hafif derece odam var
Apo

Mesaj gönderen Apo »

Apo yazdı:
kmlpr2 yazdı:Uzun süredir prostatit olduğun için , prostat mesaneye epey bir baskı yapmış gibi görünüyor. Mesane boyu ameliyatı hakkında bilgi al , doktor ile görüş. İdrar yolunda taş ve uzun zamandan dolayı kireçlenme muhtemelen var. Bu durum özellikle idrar sonrası ağrı nedeni olablir.

Abim gerek rektal muayne gerek rektal ultrason gerek emar gerek sistoskopi hepsi yapıldı prostat gayet normal durumda sadece verimantanumunda hafif derece odam var

.
Apo

Mesaj gönderen Apo »

Apo yazdı:
Apo yazdı:

.
Yok mu cevap vericek bir büyüğüm
Apo

Mesaj gönderen Apo »

Bu doğru abi prostat sismesinden oluyor ama 3 5 gün sonra normale donuyor bu şişmeye sebeb ne olabilir
Hakan58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Hakan58 »

Bu from 2015 te kurulmuş ilk yorumlar duruyor o zaman hasta olanlar suan ne durumda hastalik geciyor mu ne oluyor kafamda deli sorular bahsedilen dr lardan bazilari fayda görmüş bazilari gormemis yapilan islemlerin geneli ayni antibiyotik masaj eswt falan 2015 ten bu yana 7 sene geçmiş testis ağrısı kalca agrisi bosalmadaki agrilar az meni gelmesi kati gelmesi sari renk idrar sorunlari falan neler düzeliyor çünkü bir insan 7 sene bu sekilde hayat kalitesi sifir sekilde nasil yasar okuldu işti iliskilerdi buraya iyi olanlar yazarsa büyük morel olur çünkü önümüzü göremiyoruz lütfen iyi olanlar duyarli olalım yazalım kadir abi guzel bir başlık açıp iyi olanlar gibi herkes oraya yazsa benim hikayem kisminda geneli sadece hikayesi var iyi olanlar diye bir baslik acilmali kadir abim mesaji kim görüyorsa yardimci olsun Allah için
Ahmet10
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Ahmet10 »

Hakan58 yazdı:Bu from 2015 te kurulmuş ilk yorumlar duruyor o zaman hasta olanlar suan ne durumda hastalik geciyor mu ne oluyor kafamda deli sorular bahsedilen dr lardan bazilari fayda görmüş bazilari gormemis yapilan islemlerin geneli ayni antibiyotik masaj eswt falan 2015 ten bu yana 7 sene geçmiş testis ağrısı kalca agrisi bosalmadaki agrilar az meni gelmesi kati gelmesi sari renk idrar sorunlari falan neler düzeliyor çünkü bir insan 7 sene bu sekilde hayat kalitesi sifir sekilde nasil yasar okuldu işti iliskilerdi buraya iyi olanlar yazarsa büyük morel olur çünkü önümüzü göremiyoruz lütfen iyi olanlar duyarli olalım yazalım kadir abi guzel bir başlık açıp iyi olanlar gibi herkes oraya yazsa benim hikayem kisminda geneli sadece hikayesi var iyi olanlar diye bir baslik acilmali kadir abim mesaji kim görüyorsa yardimci olsun Allah için
Bende merak ediyorum bu konuyu arkadaşlar abilerimiz kardeşlerimiz yardımcı olsunlar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Hakan58 yazdı:Bu from 2015 te kurulmuş ilk yorumlar duruyor o zaman hasta olanlar suan ne durumda hastalik geciyor mu ne oluyor kafamda deli sorular bahsedilen dr lardan bazilari fayda görmüş bazilari gormemis yapilan islemlerin geneli ayni antibiyotik masaj eswt falan 2015 ten bu yana 7 sene geçmiş testis ağrısı kalca agrisi bosalmadaki agrilar az meni gelmesi kati gelmesi sari renk idrar sorunlari falan neler düzeliyor çünkü bir insan 7 sene bu sekilde hayat kalitesi sifir sekilde nasil yasar okuldu işti iliskilerdi buraya iyi olanlar yazarsa büyük morel olur çünkü önümüzü göremiyoruz lütfen iyi olanlar duyarli olalım yazalım kadir abi guzel bir başlık açıp iyi olanlar gibi herkes oraya yazsa benim hikayem kisminda geneli sadece hikayesi var iyi olanlar diye bir baslik acilmali kadir abim mesaji kim görüyorsa yardimci olsun Allah için
Kardesim bakın bir kere forumda böyle "yardımcı olun" " lütfen yardım edin" gibi başliklar açmayin forum kurallarina uygun bir davranış degil. Forum kurallarini lütfen okuyun. 2015 ten beri bu forumdan kimler geldi kimler geçti...iyilesenler varmı tabiki var.. azımsanmayacak kadar..ayrica iyilesenler forumdan ayrıldilar. Iyilesemeyenlerde vardir tabiki. Ama bu soruların cevabinı ancak forumu bastan sona kadar sayfa sayfa kelime kelime okumanız lazım. Okumadan bilgi sahibi olmadan lütfen önerilerinizi beyan etmeyiniz. Lütfen forum geriye dönük iyice inceleyiniz. Herkesin sordugu soruları tekrar tekrar cevaplamak mümkün degil. Sordugunuz sorular forumda mevcut..bunları sizler arayip bulacaksiniz.