Aynı semptomlar gösteren kişiler varmı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
BYekta34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Aynı semptomlar gösteren kişiler varmı

Mesaj gönderen BYekta34 »

Forumu ilk defa kullanıyorum umarım yanlış yere yazmıyorumdur .
Benim sorun şu şekilde 15 yaşında sünnet oldum bir ay yataktan kalkamadım dikişler attı yara düzeldi. Fakat dokunduğunda acayip ağrı okul vs normal hayat derken alışmam gerek dedim geç sünnet oldum deri dış etkenlere alışkın değil düşüncesi ile üzerine yara bezi sarip boxere falan degdirmeden zar zor yürüyüp işlerimi hallediyordum üzerinde dört yıl geçti bugüne kadar sadece boxere alisabildim normal bir penis hissiyatı nasıl olur bilmiyorum bende ki de prostatit mi yoksa farklı bir hastalık mı bilemiyorum birde bundan iki yıl önce yaz ayında bir sabah uyandım lavaboya çıktım idrar gelmiyor bir iki saat sonra ağrıdan kalp duracak gibi oldu idrar var ama çıkmıyor acile kaldirildim doktor ameliyatta bir saat orda can cekisir gibi kivrandim gelip sonda takitlar yine gelmedi içerisine iki büyük şırınga sıvı enjekte etti doktor ondan sonra açıldım neden böyle oldu vs gibisinden soramadım da bir acele gelip yapıp gitti bir daha göremedim forumda mesajıma gören ve aynı semptomu olan arkadaşlar abiler kardeşlerim varmı veya bende ki soruna bir mantık erdirebilecek varmı. penis başına dokunduğunda ağrı harici herhangi bir ağrım sızım Allah'a şükür yok
BYekta34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Aynı semptomlar gösteren kişiler varmı

Mesaj gönderen BYekta34 »

Sertleşme de herhangi bir problem yok yani ilişki durumu derken anlamadım biraz daha detaylandirma şansınız varmı ? Ve birde balanit iltihabı gelişmiş ise çözümü kronik prostatit kadar zormudur bir fikrinizi varmı