çınar yapragı kürü

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
selmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

çınar yapragı kürü

Mesaj gönderen selmet »

slm. bugunlerde tv ekranlarinda, bel-boyun-diz kireclenmeleri icin, bol bol reklami yapilan, çınar yapragı kurunu denemeye karar verdim, es dosttanda olumlu intibaalar aldiktan sonra.

iki gundur iciyorum bu cinar yapragi kurunu. bugun dikkatimi ceken sey! gece işemek icin hic tuvalete kalkmadim! saat 22:30 gibi yattim ve sabah 7 gibi uyandim ve cok sıkısık olmasamda yine kalkıp wc ye girdim ve penis ereksiyon halde ilk defa tazyikli sekilde işedim!(penis 3-5.sn sonra hemen insede) penis ereksiyon halde epey tazyikli bir sekilde isemek nasil.bir duygu? artik tahmin edin!

gelelim sadede! ibrahim saracoglu reklamlarda beyin kireclenmeleri haric, her turlu kireclenmenin sifasıdır diyor bu çınar yapragi icin! bu prostattaki kalsifikasyonlar icinde ise yariyormudur acaba!

dun gece hic idrara kalkmamin altinda bu kurun direkt bir etkisi olmusmudur? veya kür sayesinde bel boyun agrilarim olmadan, rahat bir uyku aldigim icin mi hic idrara sıkısmadim bilemiyorum!?

(not: bu cinar yapragi kuru forumda daha once tartisildimi bilmiyorum, takip edebildigim kadariyla ben rastlamadim. cep telefonlariyla arama yapmak zor oldugundan arama yapmadim)
freeman

Re: çınar yapragı kürü

Mesaj gönderen freeman »

selmet yazdı:slm. bugunlerde tv ekranlarinda, bel-boyun-diz kireclenmeleri icin, bol bol reklami yapilan, çınar yapragı kurunu denemeye karar verdim, es dosttanda olumlu intibaalar aldiktan sonra.

iki gundur iciyorum bu cinar yapragi kurunu. bugun dikkatimi ceken sey! gece işemek icin hic tuvalete kalkmadim! saat 22:30 gibi yattim ve sabah 7 gibi uyandim ve cok sıkısık olmasamda yine kalkıp wc ye girdim ve penis ereksiyon halde ilk defa tazyikli sekilde işedim!(penis 3-5.sn sonra hemen insede) penis ereksiyon halde epey tazyikli bir sekilde isemek nasil.bir duygu? artik tahmin edin!

gelelim sadede! ibrahim saracoglu reklamlarda beyin kireclenmeleri haric, her turlu kireclenmenin sifasıdır diyor bu çınar yapragi icin! bu prostattaki kalsifikasyonlar icinde ise yariyormudur acaba!

dun gece hic idrara kalkmamin altinda bu kurun direkt bir etkisi olmusmudur? veya kür sayesinde bel boyun agrilarim olmadan, rahat bir uyku aldigim icin mi hic idrara sıkısmadim bilemiyorum!?

(not: bu cinar yapragi kuru forumda daha once tartisildimi bilmiyorum, takip edebildigim kadariyla ben rastlamadim. cep telefonlariyla arama yapmak zor oldugundan arama yapmadim)
Sende sık idrar şikayeti varmıydı yoksa gece mi idrara çıkıyordun ? Bu ürünü tv den mi aldın ?
selmet

Mesaj gönderen selmet »

benim zaten asıl sikayetim sık idrar, yanma, idrar tazyiginde azalma vs idi. benim kullandigim hazir urun degil, bildigin kuru cinar yapragi. kaynar suda 1-1,5 dk kaynatip suyu iciyorsun. bel,boyub, diz kireclenmelerine bire bir imis! bende iki gundur kullaniyorum bakalim nasil sonuc alacagim!
amecan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen amecan »

Nasıl oldu var mı değişen??
selmet

Mesaj gönderen selmet »

sırt kireclenmelerine iyi geldi. agrilarim kesildi. yapraklar bittigi icin 1 hafta kullanabildim. prostata olumlu etkisi oldumu tam kestiremiyorum!?