Makatta yanma

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
burakissei
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Makatta yanma

Mesaj gönderen burakissei »

Ereksiyon sırasında makatta yanma ve akıntı tarzı şeyler oluyor bunu nasıl yenebiliirim kafayı yiyeceğim artık :(
spread2021
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Makatta yanma

Mesaj gönderen spread2021 »

zamana bırak acele etme. Arkadaşlar ağrı kesici kullanırken, makatta yanma yaşayan varmı? uzun süre ağrı kesici kullandım ve her kullanım bende makatta yanma yaptı. 6 aydır antibiyotik-ağrı kesici kullanmıyorum, kolumda ödem çıktığı için brufen verdi doktor ve 1 saat sonra yanma başladı makatta. bu durumu yaşayan?
burakissei

spread2021 yazdı:zamana bırak acele etme. Arkadaşlar ağrı kesici kullanırken, makatta yanma yaşayan varmı? uzun süre ağrı kesici kullandım ve her kullanım bende makatta yanma yaptı. 6 aydır antibiyotik-ağrı kesici kullanmıyorum, kolumda ödem çıktığı için brufen verdi doktor ve 1 saat sonra yanma başladı makatta. bu durumu yaşayan?
neyi zamana bırakayım mastürbasyon mu yapmayayım
caxuss

Mesaj gönderen caxuss »

burakissei yazdı:Ereksiyon sırasında makatta yanma ve akıntı tarzı şeyler oluyor bunu nasıl yenebiliirim kafayı yiyeceğim artık :(

Gastro ve proktolojiye de git prostatit yapiyor bunu ama ciddi baska sikayetlerin yoksa makat rahatsizliklari da taklitci olabiliyor oyle yillarca ugrasip sorunun orda oldugu bir iki ilacla duzelen ijsanlar da var
burakissei

caxuss yazdı:
burakissei yazdı:Ereksiyon sırasında makatta yanma ve akıntı tarzı şeyler oluyor bunu nasıl yenebiliirim kafayı yiyeceğim artık :(

Gastro ve proktolojiye de git prostatit yapiyor bunu ama ciddi baska sikayetlerin yoksa makat rahatsizliklari da taklitci olabiliyor oyle yillarca ugrasip sorunun orda oldugu bir iki ilacla duzelen ijsanlar da var
Hocam gittim rektoskopi yapacak sence makattan mıdır sorun her ereksiyon olduğumda akıntı oluyor gibi bir de oturunca makatta bazen yanma oluyor dışkılarken herhangi bir acı vs yok sizce nedir
caxuss

Mesaj gönderen caxuss »

burakissei yazdı:
caxuss yazdı:

Hocam gittim rektoskopi yapacak sence makattan mıdır sorun her ereksiyon olduğumda akıntı oluyor gibi bir de oturunca makatta bazen yanma oluyor dışkılarken herhangi bir acı vs yok sizce nedir

Bunu ben bilemem ama iliskili semptomlar olmasi olasi yakin bolgler oldugu icin taklitci olabiliyor uzman bir gastro yada proktoloji hekimine muracaat edip ayrimi yaptirmak daha mantikli