İyileşenler yüzde kaç gibi bir iyileşme oldu?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
demir777

Re: İyileşenler yüzde kaç gibi bir iyileşme oldu?

Mesaj gönderen demir777 »

Ben aylardır yüzde 95 98’im ejakülasyon olmadıkça inanılmaz rahatım , hikayemi “enteresan belirtiler “ diye bir konuda yazmıştım , iyileşmem bir noktaya kadar geldi ve o noktada aylardır stabilim , sadece boşalma sonrası üretra ve penisimin içi sızlıyor. Bu durum sadece evham yaptırıyor o kadar , Kadir abi’nin tavsiyesi lökosit ve kültür antibiyogram baktırmak oldu , belki fırsat bulursam baktırırım. Forum istatisliklerine bakarsan çok az aktif üye olduğunu görürsün , belirtiler tolere edilebilecek bir noktaya geldimi çoğu insan hastalığı unutup foruma bir daha da girmiyor. İmmün sistem neleri yok edip rehabilite ediyor , sofistike kanserleşmiş hücreler , covid v.s v.s , 3.derece yanıklar bile fibrozlaşıp iyileşse bile sonuçta immün sistem taratındn iyileştiriliyor , bu kıçı kırık prostatiti mi rehabilite edemiyecek. Zamanla her şey düzeliyor moral ve psikolojide çok önemli.
Tosun4228
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Tosun4228 »

Demir nasıl bir tedavi izledin acaba
demir777

Mesaj gönderen demir777 »

Riskli ilişkiden hemen sonra augmentin almıştım( evvelsi gün) , belki hastalığı bu kadar ağır geçirmememde onunda etkisi oldu , sonra iş bilmeyen bir üroloğun elinde 1 hafta cipro tedavisi gördüm hiçbir işe yaramadı , her ay kendiliğimden yüzde 5 10 gibi iyileştim önce penis çevresindeki enfeksiyon geçti , fakat üretral sızlamalarım çok hafifde olsa devam ediyor. İnşallah onlarda geçicek.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

demir777 yazdı:Ben aylardır yüzde 95 98’im ejakülasyon olmadıkça inanılmaz rahatım , hikayemi “enteresan belirtiler “ diye bir konuda yazmıştım , iyileşmem bir noktaya kadar geldi ve o noktada aylardır stabilim , sadece boşalma sonrası üretra ve penisimin içi sızlıyor. Bu durum sadece evham yaptırıyor o kadar , Kadir abi’nin tavsiyesi lökosit ve kültür antibiyogram baktırmak oldu , belki fırsat bulursam baktırırım. Forum istatisliklerine bakarsan çok az aktif üye olduğunu görürsün , belirtiler tolere edilebilecek bir noktaya geldimi çoğu insan hastalığı unutup foruma bir daha da girmiyor. İmmün sistem neleri yok edip rehabilite ediyor , sofistike kanserleşmiş hücreler , covid v.s v.s , 3.derece yanıklar bile fibrozlaşıp iyileşse bile sonuçta immün sistem taratındn iyileştiriliyor , bu kıçı kırık prostatiti mi rehabilite edemiyecek. Zamanla her şey düzeliyor moral ve psikolojide çok önemli.
Evet kardesim iyilesenlerin foruma artik girmeme durum tespitin dogru. Şu an yogun aktif olan uyelerin cogunlugu tedavi olmakla mesgul.. fakat baktiginiz zaman uye sayisi orantisina göre burada yogun aktif olanlar çokta fazla degil. Hele semptomlari inatci olan fazla kişi yok toplasan 10 kisi ya var ya yok. Bir bölümude hastaligi hala atlatamayanlar onlarda tedavilerine devam ediyorlar. Ama merak etmesinler bir muddet sonra onlarda sifalarina kavusacaklardir. Allah herkese sifalar versin. Bu forumdan kimler geldi kimler gecti adını unuttugumuz nice iyi olanlar var.
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

Vucudunu tanıyarak tedavi olmak en güzeli. Anti yarıyorsa bastır. Anti yaramıyorsa fizyo terapi ve diyet. Bagışıklık herşeyi yenebilir ama öyle vitamin vs hikaye benden demesi vitamin minarelde bi yere kadar. Sen spor yapma ama protein tozu tüket kasın olurmu ? Bagışıklıgıda zinde tutmak için kurallar var. Bu kuralları araştır uygula benden demesi. Burda cogu insan cagresiz. Sudan cıkmış balık misali nereye cekersen oraya gider. Forumada fazla girmeyin gezdikçe psikolojiniz bozulur benim öyle olmuştu ilk zamanlar,ara sıra girin cıkın İyi akşamlar.
Allah büyük :roll:
Cankyc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Cankyc »

Ben iyiyim zaman zaman kucuk sıkıntilar dışında hayatımı etkileyecek bi sorun yasamıyorum. 6 ay kadar oldu sanırım durumum %98
Cankyc

Mesaj gönderen Cankyc »

Kuyruk sokumu ağrısı gobek altı ağrısı sürekli idrar hissi,kötü kokulu idrar ve kasık ağrısı kardeşim
Tosun4228
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Tosun4228 »

Cankyc yazdı:Kuyruk sokumu ağrısı gobek altı ağrısı sürekli idrar hissi,kötü kokulu idrar ve kasık ağrısı kardeşim
nasıl r tedavi izledin acaba
Cankyc

Mesaj gönderen Cankyc »

Antidepresan disinda bir tedavi almadim. Oda psikilojimi duzeltmek disinda hastaligima care olmadi. Zamamla kendi kendine duzeldi galiba. Sadece sunu soyleyebilirim gecmeyecek hayat boyu surecek bunla yasayacaz diyenlere inanmayin.
Cankyc

Mesaj gönderen Cankyc »

onur2424 yazdı:
Cankyc yazdı:Kuyruk sokumu ağrısı gobek altı ağrısı sürekli idrar hissi,kötü kokulu idrar ve kasık ağrısı kardeşim
kaç ay sürdü hocam bu semptomlar tedaviden sonra?
Valla 6 ay kadar sürdü asağı yukarı
emin3850

Mesaj gönderen emin3850 »

Cankyc yazdı:
onur2424 yazdı:
kaç ay sürdü hocam bu semptomlar tedaviden sonra?
Valla 6 ay kadar sürdü asağı yukarı
Benimde aynı semtomlar oldu bende tedavi almadan zamanla geçti ama dikkat et abi tekrarlıyabiliyo çok sık mast yapma soğukta kalma yeterli
Cankyc

Mesaj gönderen Cankyc »

Makat bolgesinde problem yasadiktan sonra ortaya cikti. Afedersin götü kolladikça bir daha cikmaz umarim:)
Selcuk

Mesaj gönderen Selcuk »

%90 iyileşmiştim. Geçen hafta covid oldum. Yanma yok. Fakat bir his var ve idrar akışı tazzikli değil. Ereksiyonda ilk zamankiler gibi biraz sorun var.
allame41
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen allame41 »

%100. Üst üste çok yoğun ereksiyon ve boşalma(günde3haftada5-6vb) olursa azıcık sızı oluyor oda 1-2 güne bitiyor. Portakal,mandalina,asitli içecekleri yoğun tüketince muhakkak meniyi boşaltmak gerekiyor yoksa prostatı tahriş edip yanma yapıyor asitli sıvı.
Cihan1212
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Cihan1212 »

Yukarda yazılanlar doğru yüzde doksan gibi iyi oluyorsun cinsellik tam rayına oturuyor hele evlensen kafana bile takmazsin iyileştikten sonra buraya insanin giresi gelmiyor unutuyorsun bir kere prostatit nedir falan diyorsun şekil ben :)
Cihan1212
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Cihan1212 »

Ha bi de küçük bir prensesim de oldu bu arada 4 aylık
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Cihan1212 yazdı:Ha bi de küçük bir prensesim de oldu bu arada 4 aylık
Allah anali babali buyutsun kardesim :)şifan daim olsun.Ne güzel bir haber.
Omerefe34

Mesaj gönderen Omerefe34 »

Allah analı babalı büyütsün inşallah .Abiler konu açılmışken bende evlenme yoluna iyicene yaklaştım benim meni eskisi gibi değil su gibi geliyor hiç spermiogram yaptırmadım kısırlık yapma şansı varmı kafamı çok kurcalıyor bu sorun spermiogram yaptırmalıyım yoksa çocuk için bi problem olmazmı sizce
secooo

Mesaj gönderen secooo »

Cihan1212 yazdı:Yukarda yazılanlar doğru yüzde doksan gibi iyi oluyorsun cinsellik tam rayına oturuyor hele evlensen kafana bile takmazsin iyileştikten sonra buraya insanin giresi gelmiyor unutuyorsun bir kere prostatit nedir falan diyorsun şekil ben :)
Maşa ALLAH darısı başımıza
allame41
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen allame41 »

onur2424 yazdı:
allame41 yazdı:%100. Üst üste çok yoğun ereksiyon ve boşalma(günde3haftada5-6vb) olursa azıcık sızı oluyor oda 1-2 güne bitiyor. Portakal,mandalina,asitli içecekleri yoğun tüketince muhakkak meniyi boşaltmak gerekiyor yoksa prostatı tahriş edip yanma yapıyor asitli sıvı.
Sifan daim olsun kardesim. Ne kadar surdu iyilesmen? Surec nasildi?
farklı bölümlerde 3-4 defa alıntılayarak tedavi sürecimi anlattım. Bana ait mesajları inceleyebilirsen muhakkak karşına çıkacaktır iyileşme hikayem. tekrar tekrar aynı psikolojiyi yaşamak istemiyorum yazarak.