DOKTOR LEVENT TÜRK VE TEDAVİ SÜRECİM

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
herdaim32
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: DOKTOR LEVENT TÜRK VE TEDAVİ SÜRECİM

Mesaj gönderen herdaim32 »

birde su var enjeksiyon isi kumar gibi kiminie iyi gelir kimine iyi gelmez ben gidin olun demiyorum diyelim 10 kisi vurundu bundan 6 si iyi digerleri kotu oldu bu demek degildir ki bu ise yaramiyor kadir abi vurunmus ona iyi gelmemis bu sana ya digerine iyi gelmice anlamina gelmez ben orda olsam bu agrilar isteksizlik adamda ne piskolji koyuuor ne de baska bisey demek istedigim bu allahinizi severseniz hangi bi doktor dogru durust ilgileniyor 5 6 doktor disinda ben orda olsam gider yaptiririm neolcsksa olsun
allame41
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen allame41 »

Levent Türk'e İstanbul Bahçelievler Özel Gelişim Hastanesinde merdiven altında kutu kadar odada enjeksiyon olduktan 1,5 yıl sonraki mesajımı kopyalayıp yapıştırdım aşağıya. Adam enjeksiyonla iyileştiriyorum diyerek umut satarak aldığı paralarla önce saç ektirdi sonra özel kliniğini açtı.
Re: Enjeksiyon Hakkında
Mesajgönderen allame41 » 29.07.2016 - 23:33

Linkini attığınız sitenin sahibi doktor L.T'e ben 2014 te üç seans enjeksiyon yaptırdım. 500x3=1500 +975 laborAtuar testleri+50 muayene ücreti ödedim. Üçüncü enjeksiyondan sonra şimdiye kadar etki etmesi lazımdı etki etmicek sana dedi antibiyotik yazip yolladı. Orda konuştuğum enjeksiyon olan hiç kimse iyileşme var demedi. Bahçelievler gelişim hastanesinde zemin katta 10 metrekarelik tuvalet kadar muayenehaneden özel üroloji kliniği açmasında enayiliğim yüzünden inanıp enjeksiyon olup kenfimi yoldurarak doktor L.T. Beye katkı sağladığım için hala küfrediyorum kendime. Tamamen insanların sağlığı üzerinden umut tacirliği yapıyor o zat. O dr a sistoskopide yaptırdım ne uyuşturucu iğne yaptı nede bayılttı. Bir jel sürüp kalem kalınlığında kamerayı penisten içeri soktu ayıkken. Yırtıldığını hissettim içeride bir yerlerin yarım saat kan geldi. Size tavsiyem uzak durun L.T. Denen doktordan. Enjeksiyon olacaksanız referanslarınız sağlam olsun. İnternet ilanlarına güvenmeyin
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

hit43 yazdı:
Mrshadow yazdı:hala bu forumda enjeksiyonun tartışılıyor olmasına hayret ediyorum
ENJEKSİYON İLE HİÇ İYİ OLAN YOK MU DEMEK İSTEDİN
enjeksiyonla daha kötü olan hasta çok gördüm ama iyi olana hiç rastlamadım. belki fayda sağlayan da olmuştur. ben tanık olmadım
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

doktor forumdan bir kaç kişiye maliyetine enjeksiyon tedavisi yapacaktı. tedaviye başlayan olmadı mı?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kimseden ses cikmadi, bilgi verende olmadı.
wolfpack

Mesaj gönderen wolfpack »

ABittersweetLi yazdı:doktor forumdan bir kaç kişiye maliyetine enjeksiyon tedavisi yapacaktı. tedaviye başlayan olmadı mı?
Bunlardan biri bendim. Isim geregi gidemedim ama ilerde gidip deneyecegim kim ne derse desin. Yukarda Allah var hoca aradi dakikalarca derdimi dinledi anlamaya calisti anlatmaya calisti. Elimden geleni yapacagim dedi. Olmama ihtimali de var dedi umut falan satmadi yani ama herkes zaten biliyor kesin tedavisinin olmadigini. Ama okudugum kitaplarda da yazan su ki eger normal orallarla is cozulmuyorsa enjeksiyon denenebilir.
wolfpack

Kaldi ki Muhsin Hoca bile videolarinda soyluyor enjeksiyon da basari saglayabilir ama ben tercih etmedim sondayi tercih ettim diye. Coskun hocanin kitapta da bu sekilde yaziyor. Ayrica C. Nickel'in kitapta da bu sekilde yaziyor. Ilgilenen kitaplara bakabilir.
wolfpack

Bana artik bu dusunceler yanlis geliyor. Yani bir tedavi bana iyi gelirse herkese iyi gelecek diye bir sey yok. Ya da bir tedavi birine kotu geldi diye herkese kotu gelecek diye bir sey da yok. Sebebi ise degiskenler cok ve herkeste farkli bakteriler. Kalsifikasyon var mi yok mu. Enfekte olan bolge. Enfekte suresi falan filan. Daha bir suru degisken var. Yillarca biz burda yaptik hatayi. Her tedavi ile ilgili olumsuz yorum var ve bu olumsuz yorumlar yuzunden almamiz gereken tedavileri almadik. Belki birine iyi gelmeyen bize iyi gelecekti. Iyi niyetle yapildi paylasimlar eyvallah para harcamayalim zarar gormeyelim diye ama daha fazlasini zaten ben pusuruk oral ilaclara sacma sapan doktorlara tahlillere harcadim zaten. Sonuc? Denemem gereken tedavileri denemeden sadece orallara dunya param gitti. Kesinlikle kitaplari alin okuyun. Coskun hoca bosa israr etmiyordu kitabi al oku kitabi al oku diye. Tum tedavileri toparlayin. Bir siraya koyun tek tek hepsini deneyin arkadaslar. Kimse de kalici zarar gormedi bu bilindik tedavilerden. Aksine iyi olanlar oldu cekti gitti. Ha olamayanlar da oldu ama kimse su ankinden dahs kotu olmadi. Termo var ozon var enjeksiyon var fitoterapi var var da var. Ameliyat haric hepsini tek tek uygulayacagim ben. Olumsuz yorumlari okumayi da rafa kaldirdim tedavilerle ilgili. Adamlar sonucta bilimle ugrasan adamlar. Herhangi birinin hayatini mahvetseler halen doktorluk yapiyor veya ayni tedaviyi uyguluyor olamazdilar degil mi? Dag basinda da yasamiyoruz.
surv

Mesaj gönderen surv »

Mrshadow yazdı:
herdaim32 yazdı:
Mrshadow yazdı:hala bu forumda enjeksiyonun tartışılıyor olmasına hayret ediyorum
senin tuzun kuru insanlar sifa ariyorlar uyku uyuyamiyoruz agridan sizidan iyilesmissen burda isin ne
doğru diyorsun burda işim ne?
asil iyilesenlere ihtiyac var...
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

wolfpack yazdı:
ABittersweetLi yazdı:doktor forumdan bir kaç kişiye maliyetine enjeksiyon tedavisi yapacaktı. tedaviye başlayan olmadı mı?
Bunlardan biri bendim. Isim geregi gidemedim ama ilerde gidip deneyecegim kim ne derse desin. Yukarda Allah var hoca aradi dakikalarca derdimi dinledi anlamaya calisti anlatmaya calisti. Elimden geleni yapacagim dedi. Olmama ihtimali de var dedi umut falan satmadi yani ama herkes zaten biliyor kesin tedavisinin olmadigini. Ama okudugum kitaplarda da yazan su ki eger normal orallarla is cozulmuyorsa enjeksiyon denenebilir.
sorun tedavide değil zaten. bu enjeksiyon işinin hastaya maliyeti çok fazla. bu işin makul bir fiyatlandırması olmalı. kar ön planda olmamalı. o kadar para verip fayda görmeyince insanlarda büyük hayal kırıklığına uğruyor.
wolfpack

ABittersweetLi yazdı:
wolfpack yazdı:
sorun tedavide değil zaten. bu enjeksiyon işinin hastaya maliyeti çok fazla. bu işin makul bir fiyatlandırması olmalı. kar ön planda olmamalı. o kadar para verip fayda görmeyince insanlarda büyük hayal kırıklığına uğruyor.
Haklisin. Ben yurtdisindayim mesela 6 enjeksiyon lazim haftada bir seklinde. 6 ucak bileti de extra demek benim icin. Daha once de dedigim gibi Istanbul'da yasayanlar cok sansli. Hic olmazsa umit tukenmiyor bir suru tedavi secenegi var onunuzde. Hayret ediyorum bazen Istanbul'da yasayip da hic tedavi denemeden umitsizlige kapilan insanlara. Gidin deneyin abi ummadik tas bas yarar. Cekmeyin su eziyeti. En azindan herseyi denedim dibine kadar savastim ama olmadi dersiniz bu da psikolojinize cok iyi gelir. Elinizden geleni yapmis olursunuz kabullenmek cok daha kolay olur. Ki ben yine soyluyorum hastalik varsa sifa muhakkak vardir. Insanlar kanseri yeniyor. Elbet bir yolu vardir her birimiz icin sadece dogru tedaviyi bulamadik dogru parcalari bir araya getiremedik halen. Prostatit hastasi var ne agrisi var ne cinsel sorunu var ne erken bosalmasi var. (Ki ben bunlara hasta bile demiyorum) prostatit hastasi var her semptomu yasiyor. Demek ki semptomlar bir sekilde hafifletilebiliyor. Neyse bulacagiz elbet allah buyuk.
Eskihasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Eskihasta »

Biriniz gidin yaptırın su enjeksiyonu eski güvenilir hastalardan da görün tedaviyi sonra gelin buraya yazın derdinize dert katacaksınız bizde derman arayalım ne yapalım
wolfpack

Eskihasta yazdı:Biriniz gidin yaptırın su enjeksiyonu eski güvenilir hastalardan da görün tedaviyi sonra gelin buraya yazın derdinize dert katacaksınız bizde derman arayalım ne yapalım
Sen sanirim youtubeda video ceken kisiydin degil mi? Gidip yaptirdin demistin videolarda cok kotu konusmuyordun eger senseydin. Peki hangi semptomlar vardi ve neler daha kotu olmustu? O kotu olan seyler kalici mi olmustu? Bu sekilde kisaca kotulemek yerine biraz daha detay verseniz bizim icin daha iyi olur. Bir suru semptom var bende asamiyorum. Ozellikle bu cinsellik yedi bitirdi beni yas 32. Malesef ki ben her tedaviyi deneyecegim. Sadece siralamasinda aklim karisiyor. Faj mi muhsin hoca mi enjeksiyon mu termo mu. Bunlari nasil siralandirmaliyim bilemiyorum.
wolfpack

Cinsellikle ilgili kaygimsa eskisi gibi her gece biriyle birlikte olmak degil yanlis anlasilmasin. Sadece duzgun saglikli bir aile kurmak istiyorum. Esim, coluk cocugum olsun istiyorum. Ama bu belayla insanda guven kalmiyor kimseye yaklasamiyorsun. Bu sorunlari yasarken gel de deneme ha tedavileri? Sanirim olum olsa sonunda deneyecegim. Lutfen daha fazla olumsuz yorum yapmayin benim paylasimlarimin altina.
mrt2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen mrt2323 »

İstanbul'da olsak kesinlikle deneyecektim ama Antep'ten nasıl gelip gddecez izin vs bilmiyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Nerman yazdı:Merhaba sayin forum üyeleri bir bilgilendirme yapayim. Şu anda 1 ay sonra gelecek 1 forum hastasi var. Bir de wolfpack bey var sanirim yaza gelecek. Daha önce benle bağlanti kuran 1 hastama ise ulasamadim hollanda da yaşiyordu kendisi..Ben tedaviyi biraz değiştirdim.Bu tedavide enjeksiyonun yani sira
Prostat masaji ve uygun hastalarda yaptigim derin abdominopelvik masaj var.Ben buna Lım protokolu adıni verdim daha çok yurtdışindan gelecek yabanci hastalarimiz için yaptim bunu....Forumdan 2-3 hasta daha bekliyorum maliyetine yapacağiz..1-2 hastada belli olmaz..İyilestirene kadar her yolu deneyeceğiz hiç şüpheniz olmasın.
Levent bey,
Foruma üye olurken benden izin istediniz verdim. Paylaşımlarinizada iyi niyetle izin veriyorum. Biliyorsunuz ben sizin yönteminizden zarar gördüm. Başka hastalarinda zarar gormesini istemem. Fakat şu var sizin israriniza binaen "ben hastalara faydalı olacagim" yaklaşimizina ve bazı hastalarin enjeksiyon olma istegine karşılik sizin bu forumda kurallara uymak sartiyla bulunmanizda yarar göruyorum. Bulunun ki hastalarda sizi ve yönteminizi görmüs olsunlar. İnsallah insanlara bundan sonra faydalı olursunuz. Yanliz linkinizi koymuşsunuz onu sildim. Zaten sizin reklaminiz vardir nette. Reklama girdigi icin hicbir drun ve labin inkini koymuyoruz . Size kolay gelsin.
wolfpack

kadir yazdı:
Nerman yazdı:Merhaba sayin forum üyeleri bir bilgilendirme yapayim. Şu anda 1 ay sonra gelecek 1 forum hastasi var. Bir de wolfpack bey var sanirim yaza gelecek. Daha önce benle bağlanti kuran 1 hastama ise ulasamadim hollanda da yaşiyordu kendisi..Ben tedaviyi biraz değiştirdim.Bu tedavide enjeksiyonun yani sira
Prostat masaji ve uygun hastalarda yaptigim derin abdominopelvik masaj var.Ben buna Lım protokolu adıni verdim daha çok yurtdışindan gelecek yabanci hastalarimiz için yaptim bunu....Forumdan 2-3 hasta daha bekliyorum maliyetine yapacağiz..1-2 hastada belli olmaz..İyilestirene kadar her yolu deneyeceğiz hiç şüpheniz olmasın.
Levent bey,
Foruma üye olurken benden izin istediniz verdim. Paylaşımlarinizada iyi niyetle izin veriyorum. Biliyorsunuz ben sizin yönteminizden zarar gördüm. Başka hastalarinda zarar gormesini istemem. Fakat şu var sizin israriniza binaen "ben hastalara faydalı olacagim" yaklaşimizina ve bazı hastalarin enjeksiyon olma istegine karşılik sizin bu forumda kurallara uymak sartiyla bulunmanizda yarar göruyorum. Bulunun ki hastalarda sizi ve yönteminizi görmüs olsunlar. İnsallah insanlara bundan sonra faydalı olursunuz. Yanliz linkinizi koymuşsunuz onu sildim. Zaten sizin reklaminiz vardir nette. Reklama girdigi icin hicbir drun ve labin inkini koymuyoruz . Size kolay gelsin.
Kadir abi sen nasil bir zarar gordun? Sepsis, uretrit vb. gibi seyler mi yasandi? Geri donusu oldu mu? Yoksa sadece semptomlari mi artirdi? Bir de oral antibiyotiklerle bu isi atlatamayanlara bilindik tedavi seceneklerinden ilk neyi onerirsin? Faj, termoterapi, uretral ozon, uretral antibiyotik, enjeksiyon vs. Bunlarin sirasi sence nasil olmalidir?
wolfpack

Nerman yazdı:Ayrica enjeksiyonun yan etkilerinden cekinenler icin bir kaç şey eklemek istiyorum.Prostat kanseri şüphesi ile yapilan prostat biyopsisini araştirin derim. Enjeksiyon tedavisine benziyor ve her gün yuzlerce hastaya yapiliyor.Makattan yapılıyor bu işlem ve bizim kullandigimiz igneden 4-kat kalin bir biyopsi ignesi kullanilarak prostatin her yerinden en az 12 tane parça aliniyor.Bu da lokal anestezi ile yapiliyor Yan etki olarak meniden ve idrardan kan gelmesi olabiliyor. Tabi ki makattan yapilan bir islem oldugu icin enfeksiyon ihtimali var
Ona karsi islem oncesinde oral antibiyotik veriliyor.
Hocam erken bosalma ve sabah ereksiyon problemini cozer mi? Ben agri siziyi gectim artik agri siziyla idare ederim. Biri bana artik bu erken bosalmanin ve cinselligin cozumunun yol haritasini gostersin. Bu kadar mi asilmaz bir problemdir bu problem ya kafayi yeycegim artik...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

wolfpack yazdı:
kadir yazdı:
Levent bey,
Kadir abi sen nasil bir zarar gordun? Sepsis, uretrit vb. gibi seyler mi yasandi? Geri donusu oldu mu? Yoksa sadece semptomlari mi artirdi? Bir de oral antibiyotiklerle bu isi atlatamayanlara bilindik tedavi seceneklerinden ilk neyi onerirsin? Faj, termoterapi, uretral ozon, uretral antibiyotik, enjeksiyon vs. Bunlarin sirasi sence nasil olmalidir?
Valla wolfpack kardeşim aslında ben bu enjeksiyon işini artık yazmak istemiyorum ama senin soruna istınaden bana yine yazma cevap verme sorumluluğu doğdu. Mademki sordun cevaplıyayım.
Bir kere öncelikle kötüleme amaclı yazmadıgımi belirtmek isterim.
Soru sorulduģu vechile anlatmak zorundayım.
Ben bu enjeksiyon yönteminı denemeden  önce zaten kendi tedavi yöntemimle  %99 u yakalamıştım çok iyiydim cinsellik v.s  dahil .
Ben kendim aradım aslında  %1 i aramaya kalktım..mükemmeliyetçiyiz ya.. mantık yürütec ek olursak aslına bakarsanız mantıga uygun bir yöntemdi ve enjeksiyon  antbiyotiği lokal olarak prostat içine zerk edecek prostat içinde  mikrop olarak ne var ne yok anasını belleyecekti.
Levent beyle görüştük durmu söyledim bu yöntemin aklıma yattığını  ve içerde hiçbir patojen kalmayacagına inandığımı ifade ettim. Tamamen iyi oluruz değimli hocam garanti degilmi diye sordğumda kendiside tabi kadir bey sizi iyieştireceğiz demişti. 
Neyse kardeşim masaya yattık 1. Seans enjeksiyon yapıldı  kalktık masadan  prostat bölgesinde bir dolgunluk oluştu normaldir herhalde diye düşündüm. 
Ertesi gün 2.enjeksiyonu oldum daha çok dolgunluk ve huzursuzluk başladı  bu sefer tedirgin oldum neyse yine ses çıkarmadım. 3. gün ,3.seansı  olduk  ve akabinde bu huzursuzluk ve dolgunlukla beraber bu  sefer ınanlmaz  agrılar basladı. Yerimde duramıyorum  neyse eve gittim sabahı zor ettim.
Tekrar  kendisine geldim  hocam nedir bu durum ben eskısınden beterim şu an yerimde duramıyorum  dedim bu nasıl bir iş bu?
Ben bundan önce çok çok daha iyiydim keşke olmasaydım bana garanti dediniz sizi iyilestirecegim dediniz bumu dedim yani böylemi olacaktı?
Dediği şu kelımeydi  kendisinin;” kadir bey demeki size yaramadı bu enjeksiyon”  dedi. Hani dedim siz garanti iyileştirecegim siz demiştiniz ? kendisi kafasını önune eğdi  sesini çıkarmadı.
Günler geçtikçe artan agrılarım vardı, çatal işeme,penis sag sol ve kök kısmı agrısı testisler,komple pelvik bölge  tuhaf berbat yeni agrılar türemişti. 
Dayanamayarak eski druma gittim ve durumu anlattım ve bana çok kızdı sen iyiydin dedi keşke yapmasaydın dedi.
Bir rektal tuşe lokosit kontrolu yaptık lokosit her sahada sayılamayacak kadar artmıştı.
Hemen bana iyi gelen ilaçların ismini hatırlattım ve ilaçları kullanmaya başladım..ilacları kullandktan sonra semtomlar azalmaya başladı. Kendimı toparlamam 4 yılımı aldı bana 4 kötü yıla mal oldu  maddiyat artık saymıyorum.
Şu anda %95 im bende  yakalamiş olduğum %99 u yakalayamadım. Debi düşüklüğü kaldı onu mınmıze etmeye çalışıyorum.

Şimdi gelelim ne önerirsinize?  Ben her zaman söylerim yine söylüyorum; ben bana iyi geleni söylerim. Gelmeyenide  söylerim şu anda söylüyorum açıkça bana zarar verdi.
Belki şu anda kullanilan ürünlerde degisiklik yada ilave yapmis olabilir biz onada acıgiz. Örnegin benim düşüncemde kullanilan antibiyotiklerin asidik oldugu ph inin düsük oldugu düsüncesi var, asidik olan bu karısım prostat dokusunu yakabilir oda zaten zarar sebeplerinden biridir, bu karışım alkali hale getirilirse prostat dokusuna zarar vermez diye düsünüyorum.

O yüzden levent beyde burada sizde buradasınız  ben yine kimseye olun yada olmayın diyemem şu an için. İsteyen olur isteyen olmaz . Ben eski bir hasta olarak üzerime düşeni  fazlasıyla yaptığımi düşünüyorum. 
Forumda tanıdıgım güvendiğim birkaç hasta deneme yapıpta iyi olursa sonuçları burada görürüz ozaman bende inanırım hatta yardımcıda olurum.
Ben hiçbir zaman bir konunun,meselenin yada bir işin acabada kalmasını istemeyen biriyim. Mizacım bu. Sanırım aklınıza takılan sorulara bu yazımla yeteri  kadar ışık tutmuşumdur.
Bu  engelenen kişiler içinde değinmeden geçemeyeceğim; engellenen kişiler kesinlikle forum kurallarını defalarca ihlal ettikten sonra engellenirler. Onlarda listede zaten bellidir foruma üye olurken bu kabul edilmiş olur.
Bu iş benim hobim  benim bu işle alakalı bir gelirim yok.  Forum yapısı reklam almayada uygun olmadıgı için gelir yok ayrıca gider var. Önemli değil.
Bunları merak edenler için söylüyorum yoksa kimseye hesap  verme gibi bir düşüncem yok.
İsteyen istediğni düşünebilir. Bazen burada maalesef ruh saglıgı bozuk kişiler foruma girip huzur bozuyorlar.
Allah onlarada akıl fikir versin.
Yalnız akıl saglıgı,iç dinginliği,pozitif düşünme yeteneği,huzuru ,yerinde olmayan  prostatit hastaları öncelikle ruhsal tedavi alsınlar. Bu tedaviyi almazlar ise iyileşmeleri çok zor.
Bunu önemle vurguluyorum. Ruhsal bozukluk öncelikle tedavi edilmelidir yoksa bir arpa boyu yol alamazsınız.
Ruhsal bozukluk önce bagısıklıgı düşürür, metabolizma olumsuz etkilenir buda iyileşmeyi durdurur.

Herkese şifalar dilerim.

wolfpack

Eyvallah kadir abi. Cok tesekkur ederım bu detaylı acıklama icin.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

wolfpack yazdı:Eyvallah kadir abi. Cok tesekkur ederım bu detaylı acıklama icin.
Rica ederim kardesim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Nerman yazdı:Kadir bey size enjeksiyon yaptigim donemde yeni başlamistim.Deneyim azdi dolaysi ile. Bir de 3 gun boyunca gunde 1 yapmisiz anlattiginiza gore. Artik haftada bir yapiyoruz ve dorduncu gun hastanin bosalmasini istiyoruz.Işte burada anlattiginiza gore hasta seçimi çok önemli . Yuzde 99 iyi olan bir hastaya dokunmayacaksinizBunlar etken olmus olabilir..Bir de ilacin asidik olmasi hakkinda bir yorum yapayim.Aynı ilaçlar damardan da yapliyor. Eğer dokuyu yaksaydi damari da yakardi ki damar çok hassas dokudur. Prostat ise sert bir yapiya sahip
Levent bey ama damardan geniş alana yayiliyor ilaç...prostat icinde lokal bolgede sıkışıp kaliyor dagilma suresi uzun...oyuzden kaldigi sure icinde prostatin o icindeki yumusak dokuyu nekrozlastirabilir.. dış tarafı sert tabiki ben iç yapisindan bahsediyorum. Bu benim düşüncem tabi. Sadece fikir teatisi olsun diye bahsediyorum katki yapma amaclı.
wolfpack

Yani benim spermde 7 yilda ilk kez 100 lokosit cikmasi hocanin yaptigi sert prostat masajindan olabilir miydi? Hep kan bosalmistim ertesi gun ama hacim ilk kez coktu sanki tikali kanallar acilmis gibi. Normalde meni hacmim az geliyor ama o gece hep kan bosaldigim gece eskisi gibiydi hacim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Nerman yazdı:Kadir bey bir de doktor lokosit saydi lokosit cok çikti dediniz ya ona guvenmeyin cunku alinan sividaki yuvarlak hucrelerin lokosit mi yoksa sperm hucresimi oldugunu anlayabilmek mumkun degil. Bunun icin cok ozel lokosit boyama teknikleri kullanmqk gerekiyor.Standart boyalarla da olmuyor. Dolayisi ile bahsettiginiz lokosit sayma ışı boş.
https://www.milliyet.com.tr/yazarlar/ur ... ir-6632518 burada kaan aydos hoca gayet guzel aciklamis
Bakin işte hemen bu yontemi karalamaya basladiniz, ben bu prostat sivisi lokosit sayma yöntemi ve kültür destekli tedavi oldum. Ve ben mikroskop altinda yuvarlak hucreler arasinda lokosit saymayi ögrendim. Bununla ilgili yuzlerce makale okudum. Boyama yontemi ayri bir sey. Cam lam uzerinde damlatilarak bakildiginda prostat sekresyonunda lokositler gayet net goruluyor farkli yuvarlak hucreler var ama onlar aralarinda ayriliyor. Siz diyorsunuzki boş iş. Tıp dunyasi bunu kabul etmis, yuzlerce makale var prostat sekresyonu lokosit sayimi diye.. ve lokosit yuksekliginin bir inflamatuar biyobelirteç oldugunu yazan yabanci makale dolu. Boş iş degil bunu ben soylemiyorum yabanci tıp yayimlari soyluyor.
Promete
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Promete »

Nerman yazdı:Kadir bey bir de doktor lokosit saydi lokosit cok çikti dediniz ya ona guvenmeyin cunku alinan sividaki yuvarlak hucrelerin lokosit mi yoksa sperm hucresimi oldugunu anlayabilmek mumkun degil. Bunun icin cok ozel lokosit boyama teknikleri kullanmqk gerekiyor.Standart boyalarla da olmuyor. Dolayisi ile bahsettiginiz lokosit sayma ışı boş.
https://www.milliyet.com.tr/yazarlar/ur ... ir-6632518 burada kaan aydos hoca gayet guzel aciklamis
Bu sperm için mi geçerli yoksa prostat sıvısı için mi?