Prostatit mi?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
hit43
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Prostatit mi?

Mesaj gönderen hit43 »

Selamlar herkese.Benim şikayetlerim idrar sonrası bazen yanma ama daha çok idrar sonrası peniste batma,gerginlik,huzursuzluk oluyor.Cİnsel yönden hiçbir şikayetim yok.7-8 aydır belirtiler hep idrar sonrası.ben prostatitmiyim çözemedim.Defalarca üroloğa gitttim .çoğu bir şey yok dedi.Son gittiğim doktor ise prostatit olabilir deyip teradox ve cipro başladı 5.haftaya girdik ilaçlardan fayda sağlanmıyor.Prostat masajından sıvı gelmiyor.Öyle zor durumdayım ki her idrar sonrası şikayetlerim 1 saate yakın sürüyor sonra geçiyor.Son doktor ilaaçlar bitince seni istanbula prostat enjeksiyonu için gönderelim dedi.Bu heralde özelde oluyor değilmi.?Benim maddi gücüm yok başka ne yapabilirim? Bursa veya Eskişehir olsa gidebilirim ama istanbul çok zor ve maliyetli.Bana tavsiyeleriniz ne olur? Yada benim belirtilerimi yaşayan varmı? Prostatit de idrar sonrası benim şikayetlerim gibi şikayetleri olan oldumu?Şimdiden çok teşekkürler.
herdaim32
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Prostatit mi?

Mesaj gönderen herdaim32 »

evet ayni sikayetler bendede var sabah idrardan sonra yanma agri oluyor
hit43
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Re: Prostatit mi?

Mesaj gönderen hit43 »

Boşalmadan sonra yanmada oldu bugün prostatit mı acaba
kartal422
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009