İSTANBUL DEVLET HASTANELERİNDEKİ DOKTORLAR

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
nemesis21
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

İSTANBUL DEVLET HASTANELERİNDEKİ DOKTORLAR

Mesaj gönderen nemesis21 »

Arkadaşlar uzun bi süredir hem forumdaki hemde farklı sitelerdeki doktorlara bakıyorum. Bur da önerilen doktorlarda olmak üzere birçok prostatit hastalığı ile uğraşan doktorların geçmişinde devlet hastanesinde görev almışlığı var bu demek ki şuan devlet hastanelerinde iyi üroloji doktorları var olabilir. Eskişehir devlet hastanesindeki doktorlarında prostatit tedavisi verdiğini okudum bu durum istanbulda neden olmasın böyle bi doktor dememe sebep oldu biraz araştırma yaptım potansiyeli olabilecek doktorları listeledim bir sıkıntı olmuyorsa forumda paylaşmak isterim doktorları ne de olsa devlet hastanesi gitmekle bişey kaybetmezsiniz. Ayrıca bu hastalığın çok sık rastlanan bi durum olduğunu görmekteyim bu kadar sık rastlanan bir durumun tedavide bu kadar sınırlı kaynağı olmasına da şaşkınım. Sanıyorum ki bir yerlerde birileri bu foruma bile girmeden şans eserimi artık bilemem demekki iyi bir tedavi alıyor
secooo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: İSTANBUL DEVLET HASTANELERİNDEKİ DOKTORLAR

Mesaj gönderen secooo »

Paylaşın lütfen teşekkurler ,herkes herseyi paylasıyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

nemesis21 yazdı:Arkadaşlar uzun bi süredir hem forumdaki hemde farklı sitelerdeki doktorlara bakıyorum. Bur da önerilen doktorlarda olmak üzere birçok prostatit hastalığı ile uğraşan doktorların geçmişinde devlet hastanesinde görev almışlığı var bu demek ki şuan devlet hastanelerinde iyi üroloji doktorları var olabilir. Eskişehir devlet hastanesindeki doktorlarında prostatit tedavisi verdiğini okudum bu durum istanbulda neden olmasın böyle bi doktor dememe sebep oldu biraz araştırma yaptım potansiyeli olabilecek doktorları listeledim bir sıkıntı olmuyorsa forumda paylaşmak isterim doktorları ne de olsa devlet hastanesi gitmekle bişey kaybetmezsiniz. Ayrıca bu hastalığın çok sık rastlanan bi durum olduğunu görmekteyim bu kadar sık rastlanan bir durumun tedavide bu kadar sınırlı kaynağı olmasına da şaşkınım. Sanıyorum ki bir yerlerde birileri bu foruma bile girmeden şans eserimi artık bilemem demekki iyi bir tedavi alıyor
Fayda gördüğünüz dr varsa de tavsiyesi bölümünde paylaşabilirsiniz kardesim.
nemesis21
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen nemesis21 »

secooo yazdı:Paylaşın lütfen teşekkurler ,herkes herseyi paylasıyor
Kanaatimce bu doktorların iyi olabileceğini düşünüyorum bi kaçına da bu hafta gidicem sizde yakındaki doktorlara gidip fikir alabilirsiniz denemekte fayda var herhangi bi muayene ücretide yok kafanıza yatmazsa tedavi olmazsınız.
SELÇUK SARIKAYA
METE KÖSEMEN
MURAT TUNCER
FARUK ÖZGÖR
EKREM YADİGAROĞLU
GÖKHAN ÖZMEN
RAHMİ ONUR
OĞUZ ACAR
ERÇİN ALTIOK
MUSTAFA KADIHASANOĞLU