Prostatit

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
fatihh3
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Prostatit

Mesaj gönderen fatihh3 »

Arkadaşlar 7 sene önce mesane ameliyatı oldum ve hastanede sonda takılması sonucunda mikrop kapmışım ve 6 aya yakın doktor doktor gezdim sonuç sıfır ve Aksaray’da Levent Türk hocayı buldum ve 7 hafta her hafta bir enjeksiyon oldum hastalık geçti ve bundan dört ay önce tekrar kendimize dikkat etmediğimden dolayı tekrarladı ve tekrar Levent hocaya gittim şuan 6 enjeksiyon oldum %90 iyiyim bence bu hastalıkta en mantıklı tedavi sistemi enjeksiyon çünkü antibiyotikleri direk prostata enjekte ediyor denemekte fayda var inşallah tekrar kurtulacağım Levent hocam sayesinde herkese acill şifalar dilerim
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Prostatit

Mesaj gönderen Dogukan01 »

fatihh3 yazdı:Arkadaşlar 7 sene önce mesane ameliyatı oldum ve hastanede sonda takılması sonucunda mikrop kapmışım ve 6 aya yakın doktor doktor gezdim sonuç sıfır ve Aksaray’da Levent Türk hocayı buldum ve 7 hafta her hafta bir enjeksiyon oldum hastalık geçti ve bundan dört ay önce tekrar kendimize dikkat etmediğimden dolayı tekrarladı ve tekrar Levent hocaya gittim şuan 6 enjeksiyon oldum %90 iyiyim bence bu hastalıkta en mantıklı tedavi sistemi enjeksiyon çünkü antibiyotikleri direk prostata enjekte ediyor denemekte fayda var inşallah tekrar kurtulacağım Levent hocam sayesinde herkese acill şifalar dilerim
Levent Türkten sonrasını okumadım
Eskihasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Eskihasta »

fatihh3 yazdı:Arkadaşlar 7 sene önce mesane ameliyatı oldum ve hastanede sonda takılması sonucunda mikrop kapmışım ve 6 aya yakın doktor doktor gezdim sonuç sıfır ve Aksaray’da Levent Türk hocayı buldum ve 7 hafta her hafta bir enjeksiyon oldum hastalık geçti ve bundan dört ay önce tekrar kendimize dikkat etmediğimden dolayı tekrarladı ve tekrar Levent hocaya gittim şuan 6 enjeksiyon oldum %90 iyiyim bence bu hastalıkta en mantıklı tedavi sistemi enjeksiyon çünkü antibiyotikleri direk prostata enjekte ediyor denemekte fayda var inşallah tekrar kurtulacağım Levent hocam sayesinde herkese acill şifalar dilerim
Öncelikle selâmlar.Ben bu bu hastalikla uzun zaman savaştım bahasettiginiz kişiyede gittim.Klinik denemiycek bir yerdeydi ve daha tahlil sonuçlarım çıkmadan fiyat verip semptomlarınız tutuyor ilk enjeksiyonu yapalım diyip direk para konuştular üstelik yeri hic güzel degil o kadar çaresizdim ki klinik biraz güven gerse enjeksiyonu yaptıracaktım çok şükür ki yaptırmadım.Kadir bey dahil bir çok kişi yaptırdı ve çok kötü oldu benim bire bir tanıdığım insanlarda var olmayan semptomları ortaya çıkan daha kötü olan iyileşme süreci çok uzayan ve durduk yere şikayetlerine şikayet ekleyen.Ben ampirik tedaviyle iyilestim kimde olduğu onemli degil zaten bunda %100 olmak diye bir sey yok nuks ihtimali her zaman var en meshur yurtdışı italya yunanistan daki doktorlara gidenler bile yillar sonra nuks yaşıyor ama nuksler kisa sureli baskılayıcı tedaviyle geçiyor.Bu işin olacağı ureme varsa uygun antibiyotik yoksa ampirik tedavi ve doğal yontemler takviye gidalar forumda bunla ilgili haddinden fazla bilgi var.Surekli bahsi geçen kişinin reklamı yapılıyor bu şekilde ama yazık can bu yani.Doktorlukla esnaflık farklı konular.Ben size inanmıyorum kusura bakmayın ben bu mesajda reklam kokusu aldim atın isterseniz ozelden numaranızı.Ben ispat ederim gittigimi gidenleri olanları
Eskihasta

Bugun uye olmuşsun forumda bir tane başka mesajin yok gelmissin bunları yazıyorsun.
fatihh3

Mesaj gönderen fatihh3 »

Doğru ben bu gün üye oldum sadece başımdan geçenleri anlatım ama şunu söyleyim ben 7 sene önce fayda gördüm ve şuan tedavim devam etmekte % 90 iyiyim ve hoca ile yaptığımız istişareler sonucunda italyada kullanılan eteda diye bir ilaç var onu getirteceğim ve enjeksiyon olacağım ve tahminimce 4 veya 5 hafta daha enjeksiyon olacağım çünkü ben bu hastalıktan inşallah Allah ın izniyle sonra Levent beyin sayesinde kurtulacağım istersen reklam de ben sadece buraya yazmamdaki sebep belki başkalarınada bir faydam olur diye çünkü bu hastalık psikolojiyide bitiriyor daha iyisi daha mantıklısı enjeksiyon dışında varsa ben özelden numaramıda veririm hep beraber o doktora gidelim iyileşelim buradaki herkesin sorunu hafta sonu tekrar enjeksiyon yaptıracağım isterseniz gelin oradada konuşuruz Aksaray da hocanın yeri bir tanede abi var 30 senedir çekiyormuş onlada konuşun oda bu hafta heralde 5 haftası oda % 60 yakın agrım sızım dindi diyordu benim çektiğimi bir Allah birde ben bilirim Allah razı olsun Levent hocadan beni dinledi ve elinden geleni yapıyor
kolcak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen kolcak »

fatihh3 yazdı:Doğru ben bu gün üye oldum sadece başımdan geçenleri anlatım ama şunu söyleyim ben 7 sene önce fayda gördüm ve şuan tedavim devam etmekte % 90 iyiyim ve hoca ile yaptığımız istişareler sonucunda italyada kullanılan eteda diye bir ilaç var onu getirteceğim ve enjeksiyon olacağım ve tahminimce 4 veya 5 hafta daha enjeksiyon olacağım.
İtalya da doktor Guercini uyguladığı enjeksiyon herkese aynı değil.
Önce bakteri ve hangi suş olduğunu belirlerler.
Sonra bakteriye uygun bir karışım yaparlar.
Turkiyede olmayan titizlikle laboratuvar araştırmaları vardır.
Çıkan sonuçlara göre bakteriye özel karışımlar yaparlar.

Bütün bunlara rağmen İtalya da enjeksiyon ile iyileşmiş kimse yok gibi.birkac gonokok vakası dışında..

O tavsiye ettiğiniz doktor yalan söylüyor.
İtalya da olup ta burada olmayan bir ilaç yok.

Bu arada forum daki arkadaşlar İtalya da tedavi olmayı düşüncesine kapilmasinlar..
Çok daha kötü duruma düşüp sonra Amerika ya dr toth dr.bahn sırası ile dolaşıp yine de enjeksiyon ile iyileşen kimse yok .
Hepsinde sadece birkaç gonokok
.tedavi konaklama yol parasi vs. En az 10-15 bin euro .
Dr Guercini çok yaşlanmıştı hala çalıştığı da şüpheli.

Levent beye gelince .
Zaman zaman cesitli forumlarda bu tür reklamları çıkıyor.
Ama her taraftan derhal dışlaniyor.

Çok can yaktı yıllardır..

.
Umut_8181
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Umut_8181 »

Bende enjeksiyon oldum levent beye hiç bir etkisini görmekle beraber farklı semtomlarda çıktı...
fatihh3

Mesaj gönderen fatihh3 »

Valla arkaşlar ben yedi sene önce enjeksiyon dan fayda gördüm ve tekrar nüksetti etmesi sonucu tedaviye gidiyorum bana hamdolsun iyi geldi inşallah iyileşeceğim ben hocama güveniyorum sizlerlede polemiğe girmek istemiyorum tedavim komple bitsin sadece bu hastalıktan kurtulmak istiyorum ve daha mantıklı bir tedavisi yok diye biliyorum ben
nemesis21
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen nemesis21 »

Eskihasta yazdı:
Öncelikle selâmlar.Ben bu bu hastalikla uzun zaman savaştım bahasettiginiz kişiyede gittim.Klinik denemiycek bir yerdeydi ve daha tahlil sonuçlarım çıkmadan fiyat verip semptomlarınız tutuyor ilk enjeksiyonu yapalım diyip direk para konuştular üstelik yeri hic güzel degil o kadar çaresizdim ki klinik biraz güven gerse enjeksiyonu yaptıracaktım çok şükür ki yaptırmadım.Kadir bey dahil bir çok kişi yaptırdı ve çok kötü oldu benim bire bir tanıdığım insanlarda var olmayan semptomları ortaya çıkan daha kötü olan iyileşme süreci çok uzayan ve durduk yere şikayetlerine şikayet ekleyen.Ben ampirik tedaviyle iyilestim kimde olduğu onemli degil zaten bunda %100 olmak diye bir sey yok nuks ihtimali her zaman var en meshur yurtdışı italya yunanistan daki doktorlara gidenler bile yillar sonra nuks yaşıyor ama nuksler kisa sureli baskılayıcı tedaviyle geçiyor.Bu işin olacağı ureme varsa uygun antibiyotik yoksa ampirik tedavi ve doğal yontemler takviye gidalar forumda bunla ilgili haddinden fazla bilgi var.Surekli bahsi geçen kişinin reklamı yapılıyor bu şekilde ama yazık can bu yani.Doktorlukla esnaflık farklı konular.Ben size inanmıyorum kusura bakmayın ben bu mesajda reklam kokusu aldim atın isterseniz ozelden numaranızı.Ben ispat ederim gittigimi gidenleri olanları
Hocam merhaba çok araştırdım ama bi çıkar yol bulamadım size danışmak istiyorum. Ben 3 yıl önce bağırsakta bi enfeksiyon sonucu hastaneye gittim antibiyotik başladım düzeldi sıkıntılarım gitti fakat onu takiben ondan dolayı mı olmuştur bilmiyorum. Peniste ağrı ve hassasiyet, boşalırken ağrı ve yanma, otururken kalçalarda ve peniste sızlama , idrar yaparken sızlama gibi şikayetler üzerine ilk defa 2021' de hastaneye gittim. Sperm tahlili ve bazı kan testleri yapıldı lökosit değerine o testte bakılmamış. Doktor psikolojin bozuk dedi yolladı beni bende bi süre soğan suyu vs içtim biraz rahatladım sonra geçmeyince başka bi doktora gittim orada da üroflometri yapıldı doktor iyi dedi mastürbasyonu azaltırsan ağrıların gider şeklinde bi cevap verdi ve birde jel ile BACTRİM antibiyotik verdi kullandım biraz düzelme oldu tekrar gittim yine sonuç alamadım. En son 2 ay önce yine şikayetlerimin artması üzerine İTF Androloji bölümüne gittim sperm testi, idrar testi ve antibiyogram ile ultrason istendi. Sperm testi biraz bozuk ve 3 milyon civarı da lökosit çıktı. İdrar temiz, varioksel yok antibiyogramda BOYALI MİKROSKOPİK İNCELEMEGRAM M.MAVİSİ WRİGH DEĞERİ NORMAL, GONOKOK KÜLTÜRÜ ÜREME YOK , EJEKÜLAT KÜLTÜRÜ ÜREME YOK. Doktor bunun üzerine 3 kutu TAVANİC yazıp gönderdi tavanic 1 hafta kullandım fakat bacaklarımda ve kaslarda felaket bi ağrı oldu bunun için fizik tedaviye gittim d vitamini kan baya düşmüş. CRP 21 civarı çıkmış vitamin başladık. Doktora tekrar gidip durumu anlatınca ZİMAKS yazdı onu da kullanma konusunda kararsız kaldım çünkü herhangi bir bakteri testi vs. yapmadı burda okuduğum non-bakteriyel mi değil mi bilmiyoruz. Bana ne yapmamı tavsiye edersiniz günlük hayatımı çok etkiledi hocam. YANITINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

fatihh3 yazdı:Doğru ben bu gün üye oldum sadece başımdan geçenleri anlatım ama şunu söyleyim ben 7 sene önce fayda gördüm ve şuan tedavim devam etmekte % 90 iyiyim ve hoca ile yaptığımız istişareler sonucunda italyada kullanılan eteda diye bir ilaç var onu getirteceğim ve enjeksiyon olacağım ve tahminimce 4 veya 5 hafta daha enjeksiyon olacağım çünkü ben bu hastalıktan inşallah Allah ın izniyle sonra Levent beyin sayesinde kurtulacağım istersen reklam de ben sadece buraya yazmamdaki sebep belki başkalarınada bir faydam olur diye çünkü bu hastalık psikolojiyide bitiriyor daha iyisi daha mantıklısı enjeksiyon dışında varsa ben özelden numaramıda veririm hep beraber o doktora gidelim iyileşelim buradaki herkesin sorunu hafta sonu tekrar enjeksiyon yaptıracağım isterseniz gelin oradada konuşuruz Aksaray da hocanın yeri bir tanede abi var 30 senedir çekiyormuş onlada konuşun oda bu hafta heralde 5 haftası oda % 60 yakın agrım sızım dindi diyordu benim çektiğimi bir Allah birde ben bilirim Allah razı olsun Levent hocadan beni dinledi ve elinden geleni yapıyor
Geçmiş olsun kardeşim, o bahsettiginiz yanlız "eteda" degil, ETDA dır. Açılımı Ethylenediaminetetraasetik asid) tir. Bu kimyasal çeşitli sanayilerde ve tıpta kullanılır. Bazı ilacların dokuya penetrasyonunu kolaylastirmasi icinde kullanılır. Kalsifikasyon çözücü olduguda söylenilir. Bu bir ilaç degil bir kimyasaldır. TR de de bol miktarda vardır. Forumda yanlış bilgi paylaşımı olmamasi adina sorumluluk geregi sizi uyarmiş olayim. Ayrıca siz tamamen iyilesip ozaman paylasim yapsaydınız daha iyi olurdu. % 60 iyiligi insanlar oral tabletlerlede elde edebiliyor zaten. Yinede siz bilirsiniz tabiki. İnsallah iyi olursunuz. Fikrinizi soylediniz bu platform herkese acık bir platformdur...bende bu paylaşımınıza binaen şunu itiraf etmek zorunda kaldim. Ben 10 yıl önce prostatik enjeksiyon yaptirmistim fayda yerine zarar görmustüm. Bunuda ifade etmiş olayım. Ayrıca forumda bir çok kişi bu işlemi yaptirdi ve daha kötü oldular bu bir gercek...amacimiz kimseyi kötülemek degil ama olan bu. Bunuda burada paylasmak zorundayız. Keşke herkes iyi olsaydı. Bunlari burada paylasmasaydik. Mademki bukadar eziyet cekilerek binbir zahmetle ve acı ile bu yöntem uygulaniyor, sonuçta hastalıgın kökünü kurutması lazimdi. Yinede bu hastaligı tamamen yenmiş biri varsa buyursun paylaşimlarini yapsın. Dedigim gibi biz bu forumda %90-95 iyiligi zaten ampirik tedavi ile bile aliyoruz. Bir çok iyileşen hastalar var. Tekrar geçmis olsun kardeşim.
fatihh3

Mesaj gönderen fatihh3 »

Doğru sizin yazdığınız gibi ilaç açılımı ben şuan % 90 iyiyim ve son olarak bu ilacın italyada kireçlenmeyi yok ettiği için enjeksiyonla prostata vurulduğu için bizde aynı guardini hocanın kullandığı marka ve ml gr aynısını Levent hoca kendisiyle Mail atarak aynı ürünü getirtmeye çalışıyoruz 7 sene önce bende mikrop çıkmıştı tetkiklerde şimdi çıkmadı sadece lökasit çıktı ve kireçlenme var prostata oradaki kireçlenmeyi parçalayan bir ilaçmış bakalım tedarik edersek bu hafta ve bir kaç hafta hocam heralde kokteyl yapıp enjekte edecek toplamda ben 15 sefere yakın enjeksiyon oldum bende herhangi bir yan etki etmedi inşallah bundan sonrada etmez Allahım yardımcımız olsun Levent hoca gerçekten işine hakim bir hoca bu güne kadar gittiğim doktorlar içinde beni dinleyen ve iyleşmem için uğraşan tek hoca sağolsun Muhsin hocaya gittim Ataköy kayıdımda var 10 bin TL para verdim 3 ay önce yok ozon yok esvt koskocaman bir sıfır özel hastaneleri saymıyorum basıyor antibiyotik üç gün sonra gene sıfır bana bu güne kadar tek enjeksiyon fayda etti bilmiyorum Allah şifamızI versin inşallah
herdaim32

Mesaj gönderen herdaim32 »

kardes senin semtomlarin neydi neye iyi geldi mesela bunlari paylassan daha iyi olur bilgilendirme amacli son care olarak dusunulebilir bide fiyat versen dahada iyi olur belliki baziilarinia iyi gelmemis budemek deyildirki kimse iyi gelmicek ben mesala muhsin hocaya gitcem olmassa onada gideri.
fatihh3

Mesaj gönderen fatihh3 »

Bende yanma vardı idrardan sonra tam idrar boşaltamamış gibi bir his penisin ucuna doğru vurup geçen bir sızı tuhaf bir sızı kalçalarımda arka cebin üstünde iğne batıyormuş gibi bir his mesanemde ve o bölgede ağrı birde ayaklarım buz gibi tabi Levent hoca ayaklardaki üşüme bu hastalıkla pek alakası olmaz dedi ama bu hastalık 3 ay önce nüks etti bence ona bağlı ve psikolojik bozukluk sinir stres valla ben gittim Muhsin hocaya bir fayda görmedim hatta kendisine dedim hocam hiç fayda görmedim diye kendisi bana dedi istersen Levent hocaya tekra git enjeksiyon yapsın diye kendisinde enjeksiyona başlayacağını söyledi ben giderken tedaviye kaydımda var orda fatih Şahin diye
fatihh3

Mesaj gönderen fatihh3 »

Geçen Cumartesi hatta bir hastaya daha video çekiyorlardı bir hastaya Levent hocanın yardımcısı Serkan bende ordaydım arkadaşa sordum abi nasıl oldun diye onun tedavisi bitmiş şuan çok iyiyim dedi %95 bütün belirtiler gitti dedi Ama sormadım ne belirtiler var diye
herdaim32

Mesaj gönderen herdaim32 »

tmm kardes saolasin bilgi icin
Eskihasta

kolcak yazdı:
fatihh3 yazdı:Doğru ben bu gün üye oldum sadece başımdan geçenleri anlatım ama şunu söyleyim ben 7 sene önce fayda gördüm ve şuan tedavim devam etmekte % 90 iyiyim ve hoca ile yaptığımız istişareler sonucunda italyada kullanılan eteda diye bir ilaç var onu getirteceğim ve enjeksiyon olacağım ve tahminimce 4 veya 5 hafta daha enjeksiyon olacağım.
İtalya da doktor Guercini uyguladığı enjeksiyon herkese aynı değil.
Önce bakteri ve hangi suş olduğunu belirlerler.
Sonra bakteriye uygun bir karışım yaparlar.
Turkiyede olmayan titizlikle laboratuvar araştırmaları vardır.
Çıkan sonuçlara göre bakteriye özel karışımlar yaparlar.

Bütün bunlara rağmen İtalya da enjeksiyon ile iyileşmiş kimse yok gibi.birkac gonokok vakası dışında..

O tavsiye ettiğiniz doktor yalan söylüyor.
İtalya da olup ta burada olmayan bir ilaç yok.

Bu arada forum daki arkadaşlar İtalya da tedavi olmayı düşüncesine kapilmasinlar..
Çok daha kötü duruma düşüp sonra Amerika ya dr toth dr.bahn sırası ile dolaşıp yine de enjeksiyon ile iyileşen kimse yok .
Hepsinde sadece birkaç gonokok
.tedavi konaklama yol parasi vs. En az 10-15 bin euro .
Dr Guercini çok yaşlanmıştı hala çalıştığı da şüpheli.

Levent beye gelince .
Zaman zaman cesitli forumlarda bu tür reklamları çıkıyor.
Ama her taraftan derhal dışlaniyor.

Çok can yaktı yıllardır..

.
Aynen oyle kardeşim bu enjeksiyon işinden uzak durun
fatihh3

Mesaj gönderen fatihh3 »

Napalım o zaman antibiyotik böbrek bitiriyor vücudun direncini öldürüyor prostatın içine antibiyotik enjeksiyon yaptırmayalım aktarlardaki otlar zararlı böbrekleri onlarda yoruyor yapma arkadaş enjeksiyon dan daha mantıklı bir tedavisi varsa onu yapalım yada prostatı kökten aldıralım kamışıda kestirelim sen sağ ben selamet 7 sene önce mikrop çıktı bende enjeksiyon oldum 7 senedir hiç bir belirtim yoktu acıda yiyordum baharatlıda yiyordum ama kendi hatamızdan tekrar nüks etti ve şuan tekrar gidiyorum ve Allah’ın izniyle Levent hocanın ve artı bir mikrop uzmanın yazdığı genta marka antibiyotik enjeksiyon karışım yapıyor Levent hoca tedavim devam ediyor Ve inşallah bu hastalıktan komple kurtulacağım belki Levent hocanın oraya Allah şahitimdir 20 hafta gittim yüzlerce hasta gördüm bir tane kavga eden ve bağıran hasta görmedim yapma arkadaş % 80 başarı veriyor hoca her hasta % 100 iyileştiririm demiyor öyle bir şey olsa şuan ne ben bu yazıları yazardım nede sen yazardın Muhsin hoca enjeksiyon yapacakmış ben tedavim onda sürerken Muhsin hocanında tavsiyesiyle Levent hoca tecrübeli diye ona gittim ve gönderdi belki bu hastalıktan % 10 da iyeleşen olsa Belki o sensin belki benim belkide bunu okuyan bir hasta iyileşecek her şeye ön yargı hocanın yeri kötüymüş yav arkadaş benim hastalığımı tedavi Etsinde napacam adamın Oray’ımı satın alacağım zaten yatıp kalkmam enjeksiyon olmam hepsi 5 dakika lütfen boş muhabbet yapmayın faydalı bir tedavi tavsiyen farsa onu yaz belki enjeksiyon pahalı olabilir bende söyledim ama selamınaleyküm dediğin doktor 1000 TL diyor koskocaman bir sıfır biz bu hastalığı neden çekiyoruz prostatın içine antibiyotik girmiyor enjeksiyon la direk prostatın içine antibiyotik basıyor bundan büyük başarı varmı
Turgutkavlak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Turgutkavlak »

fatihh3 yazdı:Napalım o zaman antibiyotik böbrek bitiriyor vücudun direncini öldürüyor prostatın içine antibiyotik enjeksiyon yaptırmayalım aktarlardaki otlar zararlı böbrekleri onlarda yoruyor yapma arkadaş enjeksiyon dan daha mantıklı bir tedavisi varsa onu yapalım yada prostatı kökten aldıralım kamışıda kestirelim sen sağ ben selamet 7 sene önce mikrop çıktı bende enjeksiyon oldum 7 senedir hiç bir belirtim yoktu acıda yiyordum baharatlıda yiyordum ama kendi hatamızdan tekrar nüks etti ve şuan tekrar gidiyorum ve Allah’ın izniyle Levent hocanın ve artı bir mikrop uzmanın yazdığı genta marka antibiyotik enjeksiyon karışım yapıyor Levent hoca tedavim devam ediyor Ve inşallah bu hastalıktan komple kurtulacağım belki Levent hocanın oraya Allah şahitimdir 20 hafta gittim yüzlerce hasta gördüm bir tane kavga eden ve bağıran hasta görmedim yapma arkadaş % 80 başarı veriyor hoca her hasta % 100 iyileştiririm demiyor öyle bir şey olsa şuan ne ben bu yazıları yazardım nede sen yazardın Muhsin hoca enjeksiyon yapacakmış ben tedavim onda sürerken Muhsin hocanında tavsiyesiyle Levent hoca tecrübeli diye ona gittim ve gönderdi belki bu hastalıktan % 10 da iyeleşen olsa Belki o sensin belki benim belkide bunu okuyan bir hasta iyileşecek her şeye ön yargı hocanın yeri kötüymüş yav arkadaş benim hastalığımı tedavi Etsinde napacam adamın Oray’ımı satın alacağım zaten yatıp kalkmam enjeksiyon olmam hepsi 5 dakika lütfen boş muhabbet yapmayın faydalı bir tedavi tavsiyen farsa onu yaz belki enjeksiyon pahalı olabilir bende söyledim ama selamınaleyküm dediğin doktor 1000 TL diyor koskocaman bir sıfır biz bu hastalığı neden çekiyoruz prostatın içine antibiyotik girmiyor enjeksiyon la direk prostatın içine antibiyotik basıyor bundan büyük başarı varmı
7 sene önce Levent hocaya tedavi olduğunuzu söylemiştiniz önceki paylaşımlarınızda şimdi Muhsin hoca önerdi diyorsunuz. Benmi yanlış okudum veya yanlış anladım? Muhsin hoca kesinlikle enjeksiyona karşıdır ben her sorduğumda kendisi bana düşmanıma dahi enjeksiyon yapmam diyordu. Bunu tekrar Muhsin hocaya soracağım sizi böyle yönlendirdiyse neden bana her defasında alsa ben enjeksiyon yapmam diyordu.
fatihh3

Mesaj gönderen fatihh3 »

7 sene önce doğru Levent hocaya tedavi oldum 3 ay önce tekrar nüks etti internetten araştırırken Muhsin hocayı buldum ve 10 bin TL para verdim toplamda bir fayda görmedim enjeksiyona başlayacağını ve hata ben oradayken sedyesini bile aldım dedi ve beni Levent hocaya gönderende kendisi yok öyle bir şey derse benim kayıdım var orda ismim fatih Şahin sende gel yada konferans yapın yalan diyemez ben İstanbul’dayım Muhsin hocanın ofisi bana yarım saat gelirim yapmayın arkadaşlar herkez bir çıkış yolu arıyor Levent hoca çok para kazanmış yok çok para alıyormuş şurda iki satır yazı okuyorum sinirlerim bozuluyor bu hastalık pskolji bozuyor düşünsene bu adam yüzlerce psikoloji si bitmiş adamla uğraşıyor babasın hayrınamı yapacak şifa bulacak bir hastada varsa günahına girmeyelim iyi düşünelim iyi olsun Muhsin hocada yok derse konferansa bağlarsınız beni arkadaşım bekliyorum
fatihh3

Mesaj gönderen fatihh3 »

Lütfen birde yazıları tekrar düzgün bir şekilde okursan yalacılıkla itham etmeyin insanları çamur at izi kalsın olmasın beyfendi
Turgutkavlak

fatihh3 yazdı:Lütfen birde yazıları tekrar düzgün bir şekilde okursan yalacılıkla itham etmeyin insanları çamur at izi kalsın olmasın beyfendi
Kardeşim seni yalancılıkla suçlamıyorum ilk yazdığın mesajla sonuncusunu okudum diğerlerini okumamıştım kusura bakma. Muhsin hoca ne zaman fikrini değiştirmiş şaşırdım açıkcası. Ben yaptırmayı çok istiyordum bana kesinlikle önermiyorum kendine yazık edersin diyordu şimdi ne değiştide enjeksiyon tedavisine başladı çok şaşırdım. Bunun detayını soracağım kendisine bakalım.
fatihh3

Mesaj gönderen fatihh3 »

Hata onun yanında penisten ozon verirken duran yardımcısı bir arkadaş var daha 20- 25 yaşlarında bir genç ben dedimki çok zor bir hastalık aman kardeşim dikkat et kendine dedim görüyorsun halimizi dedim çocuk bana dediki abi benim böbreklerim sürekli taş üretiyor dedi bendeki ağrı sızı bir bilsen dedi bende kardeşim neden tedavi olmuyorsun dedim varsa tedavisi bütün masraflarını ben karşılarım ol tedavini dünyanın neresindeyse göndereyim dedim bununda tedavisi yok dedi teşekkür ederim abicim dedi o çocukta beni tanır onada sor he şunuda söyleyim bende hiçbir etkisi olmadı Muhsin hocanın tedavisinin sen enjeksiyona karşıysan istersen sen orda tedavini ol ama enjeksiyonada ön yargıyla bakma bu sitede okudum bir arkadaşın makalesini ürdünlü bir doktor yanlış okumadıysam üroloji hastanesi açmış ve arkadaşa demişki en mantıklı tedavi enjeksiyon yazmış Levent hoca benim ortağım değil kazandığını banada vermiyor tek derdim ben fayda gördüm tedavimde sürüyor halen bir hastada kurtulsa benim vesilemle mutlu olurum Allah hepimize şifa versin inşallah
Turgutkavlak

fatihh3 yazdı:Hata onun yanında penisten ozon verirken duran yardımcısı bir arkadaş var daha 20- 25 yaşlarında bir genç ben dedimki çok zor bir hastalık aman kardeşim dikkat et kendine dedim görüyorsun halimizi dedim çocuk bana dediki abi benim böbreklerim sürekli taş üretiyor dedi bendeki ağrı sızı bir bilsen dedi bende kardeşim neden tedavi olmuyorsun dedim varsa tedavisi bütün masraflarını ben karşılarım ol tedavini dünyanın neresindeyse göndereyim dedim bununda tedavisi yok dedi teşekkür ederim abicim dedi o çocukta beni tanır onada sor he şunuda söyleyim bende hiçbir etkisi olmadı Muhsin hocanın tedavisinin sen enjeksiyona karşıysan istersen sen orda tedavini ol ama enjeksiyonada ön yargıyla bakma bu sitede okudum bir arkadaşın makalesini ürdünlü bir doktor yanlış okumadıysam üroloji hastanesi açmış ve arkadaşa demişki en mantıklı tedavi enjeksiyon yazmış Levent hoca benim ortağım değil kazandığını banada vermiyor tek derdim ben fayda gördüm tedavimde sürüyor halen bir hastada kurtulsa benim vesilemle mutlu olurum Allah hepimize şifa versin inşallah
O çocuğu tanıyorum daha önce bana eswt yapmıştı. İnanın şaşırdım Muhsin hocanın bunu yapacak olmasına. Demekki kendi protokoli başarılı olmadı bunu deneyecek. Umarım faydalı olur herkese. Allah herkesin yardımcısı olsun.
secooo

Mesaj gönderen secooo »

Benimde Libyada bir profösör tanıdıgım var Suan burda yaşıyor emekli.Çok iyi dostum eğer ben olsaydım sana antibiyotik kokteyl yapar prostata enjekte ederdim dedi