Sonunda İyilestigimi Düsünüyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ckr61osmn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Sonunda İyilestigimi Düsünüyorum

Mesaj gönderen ckr61osmn »

Merhaba arkadaslar hastalagım 9 ay önce baslamıstı Tek Semptonum Penis İçinde ucunda damla hissiydi herhangi bir akıntı vs agrı yoktu devamlı orda duran bir koca damla hissi ile yasıyordum bu dönem boyunca anadolu yakasında 3 adet acıbadem hastanesi ürologunu gezdim idrar testi klamidya vs hic bir seyin yok denip ötelendim Ara ara damla hissi kayboluyordu 2 ay sonra tekrar cıkıyordu en son özel muyanesi olan bir prof dr a gittim prostata baskı yaptıktan sonra idrar testi verdim o da aynı sekilde hic bir seyin yok deyip yolladı sonra forumda Gördügüm Syn Zafer Oymana Gittim şükürler olsunki prostat masajından sonra alınan cam külterde 8-9 lokosit cıktı 5 adet genta igne 1 kutu antibiyotik yazıldı kullandıktan sonra sikayetim 100-90 gecti cok soguk havalarda belli belirsiz bir rahatsızlık var o kadar belki o da benim evhamımdır 1 ayım dolunca tekrar lokositime baktırıcam umarım bende kurtulmusumdur rabbim herkese bir an önce sifa versin burdan kadir abiye cok ama cok tesekkür ederim özelden yazdım hic kırmadı cevap verdi ALLAH Senden razı olsun Kadir abi bizim icin bir nimet yol göstericisin Saygılarımla.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Sonunda İyilestigimi Düsünüyorum

Mesaj gönderen kadir »

Böyle güzel haberler bizi mutlu ediyor işte... çok sevindim Osman kardeşim şifan daim olsun.
omr83
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abi dün de sordum abi sana zamet senin kullandığın iğnelerin ismi ve antibiyotik tabletletlerin isimlerini yazarsan çok sevinirim ona göre yol haritasi çizim abicim.ozelden de yazarsan sewinirim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kardeşim sana soyledim ben buradan sana şunu kullan bunu kullan diyemem, bana iyi gelen sana iyi gelmeyebilir. Drunuza reçete ettirin.
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abi yarın hayırlısıyla yola cikicam zafer hocaya gidicem.ben bugün Solgar Bromelain500, alfalipoikasit,
Propolis siparişlerini verdim.bunlarin dışında probiyotik tavsiyen hangisi abi yoksa farketmez mi.bide şunu sorucam zafer hoca yarın bana ligone ve newday kuarsatin verirse.senin bahsettiklerin le hepsini kullansam olurmu abi yoksa içlerinden şunu ele dersem elicem yoksa hepsibi kullanicam nedersin kadir abi
,
Yorgunsavaşçı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Yorgunsavaşçı »

ckr61osmn yazdı:Merhaba arkadaslar hastalagım 9 ay önce baslamıstı Tek Semptonum Penis İçinde ucunda damla hissiydi herhangi bir akıntı vs agrı yoktu devamlı orda duran bir koca damla hissi ile yasıyordum bu dönem boyunca anadolu yakasında 3 adet acıbadem hastanesi ürologunu gezdim idrar testi klamidya vs hic bir seyin yok denip ötelendim Ara ara damla hissi kayboluyordu 2 ay sonra tekrar cıkıyordu en son özel muyanesi olan bir prof dr a gittim prostata baskı yaptıktan sonra idrar testi verdim o da aynı sekilde hic bir seyin yok deyip yolladı sonra forumda Gördügüm Syn Zafer Oymana Gittim şükürler olsunki prostat masajından sonra alınan cam külterde 8-9 lokosit cıktı 5 adet genta igne 1 kutu antibiyotik yazıldı kullandıktan sonra sikayetim 100-90 gecti cok soguk havalarda belli belirsiz bir rahatsızlık var o kadar belki o da benim evhamımdır 1 ayım dolunca tekrar lokositime baktırıcam umarım bende kurtulmusumdur rabbim herkese bir an önce sifa versin burdan kadir abiye cok ama cok tesekkür ederim özelden yazdım hic kırmadı cevap verdi ALLAH Senden razı olsun Kadir abi bizim icin bir nimet yol göstericisin Saygılarımla.
Çok sevindim ☺️ Rabbim inşallah bize de nasip eder
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Kadir abi yarın hayırlısıyla yola cikicam zafer hocaya gidicem.ben bugün Solgar Bromelain500, alfalipoikasit,
Propolis siparişlerini verdim.bunlarin dışında probiyotik tavsiyen hangisi abi yoksa farketmez mi.bide şunu sorucam zafer hoca yarın bana ligone ve newday kuarsatin verirse.senin bahsettiklerin le hepsini kullansam olurmu abi yoksa içlerinden şunu ele dersem elicem yoksa hepsibi kullanicam nedersin kadir abi
,
Takviyeleri kullanabilirsin. Herhangi bir probiyotigi alabilirsin eczaneden..
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Teşekkürler abi Allah'a emanet ol görüşmek üzere
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Teşekkürler abi Allah'a emanet ol görüşmek üzere
Sagol kardesim. Sende allaha emanet ol.
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abi senin burda birşeyii okudum.boraks kullanmissin abi sonuç ne oldu nasıl geldi.bunuda yorumlarsanız çok sevinirim.eger iyi geldiyse nerden temin edebiliriz abi teşekkürler
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Kadir abi senin burda birşeyii okudum.boraks kullanmissin abi sonuç ne oldu nasıl geldi.bunuda yorumlarsanız çok sevinirim.eger iyi geldiyse nerden temin edebiliriz abi teşekkürler
Sonuç iyi gelmişti kardeşim ozaman yazmistim zaten. Nette bir çok yerde bulabilirsin.
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir şimdi zafer hocanın yanından çıktım lökosit 4-5 çıktı hoca korkma yüksek değil dedi.baba 6 adet iesef verdi tablet cipronatin ve zero-p denen tablet verdi abi.yaninda da ligone ve poroplis c vitamini verdi yorumun nedir acaba tablet leri biliyormusun iyigelurmi abi
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

İğneler bittikten sonra sonra cipronatin 750 kullanicagjmi söyledi kadir abi.igneyi iesef yazdı 6 tane.birde senin dediğin vitaminleri Alicam abi Solgar bromelain ve alfalipoikasit alicam.propolis damla demiştin hoca bana suya atılan kardan vermiş nedersin kadir sana zamet bir yardımcı ol
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

omr83 yazdı:Kadir şimdi zafer hocanın yanından çıktım lökosit 4-5 çıktı hoca korkma yüksek değil dedi.baba 6 adet iesef verdi tablet cipronatin ve zero-p denen tablet verdi abi.yaninda da ligone ve poroplis c vitamini verdi yorumun nedir acaba tablet leri biliyormusun iyigelurmi abi
Kadir ne ya baban yaşında adama kadir mi diyorsun?
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abi kusurabakma kadir yazmışım özür dilerim abi.mrtrodaydim hızlı yazdığım için yazdım
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Arkadaşlar hemen ordan atlamayın yanlis eksik yazmisim.kimseye saygidizlik yapmadım yapmadım.kadir abicim özür dilerim tekrar kusurabakma abi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Arkadaşlar hemen ordan atlamayın yanlis eksik yazmisim.kimseye saygidizlik yapmadım yapmadım.kadir abicim özür dilerim tekrar kusurabakma abi.
Rica ederim kardesim yanlislik olabilir. Sen drun verdigi ilaclari kullan.. lokositin fazla degil kisa zamanda atlatirsin.
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

İnşallah abicim.ama kadir hoca ağrın yoksa gelmeme gerek yok dedi sen atlatırsın dedi.ams verdiği hap zero birde cipronatin diye ilk defa duydum bunu klindan vermedi.olnazssa senin hapindan alicam abi.diger vitaminleri sipariş verdim yarın geliyor.ksdir abi bana zafer hocam bana poropolis vitamin suya atanlardan verdi bunu kullanıp damla olandan alicam.bajalim abi hayırlısıyla bu ağrılardan kurturulurm
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

İnş kardesim.