SELENYUM

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

SELENYUM

Mesaj gönderen Zuspat »

Arkadaşlar herkse geçmiş olsun yaklaşık 1 haftadır selenyum ve e vitamini kullanıyorum selenyum kullanınca yaklaşık 2 saat sonra testis ve kasık ağrısı başlıyor çok az da olsa sonra geçiyor 15 dk sonra özellikle deniyorum selenyum sonrası başlıyor ağrılar... Kullananlarda böyle bir durum oldu mu hiç yada fikri olanlar...
prostatiniseveyim

Re: SELENYUM

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Hocqm bi de kullanma yada farkli saatte al yine agri olacakmi belki baska bir seye tesaduf ediyodur
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

prostatiniseveyim yazdı:Hocqm bi de kullanma yada farkli saatte al yine agri olacakmi belki baska bir seye tesaduf ediyodur
Onu denedim ben aldıktan 2 saat sonra başlıyor rahatsız ediyor sonra geçiyor.... Başka niye böyle olur bilemedim aceba bakteri mı var onunla mı savaşıyor
prostatiniseveyim

İcinde ilave takviye bi sey var mi iceriginde ne marka iciosun
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Solgar kullanıyorum takviye olarak kalsiyum var içinde
prostatiniseveyim

Valla solgarin quercetinini almistim icinde yok yok benim bairaklari kotu yapti gastroya gittim koydum ilaci onune dediki b3n bunlarin ne oldugunu bilmem ama kullanacaksan icinde tek bi sey olanini kullan o kadar cok sey var ki quercetinin yaninda netin dikunduhunu ben bilmuom ama bu ilac dokunmua olabilir dedi o zamnlar gunde 2 tane iciodum

Gecenlerde yarim kalan kutuya yine baslayim dedim baktim bairsaklar da hassasiyet olustu sanki icinde diken var baiirsaklarin bi de kanama manama yapio siketim dedim biraktim b7 da boyle bi animdi iste

Selenyumun altina quercetin basligi actim simdi burdan yurur gider bu baslik artik bi ara selenyuma doneriz

Senin agrilari belki calsiyum yapio olabilir kaslarin kasilmasina yardimci olan maddenin calcium oldugunu duymustum gevsteninde magnezyum ama fazla bi bilgim yok belki atmasyondur

(Ben aktardan bozma dr kilikli adamlarin buyuk bilim adami edasiyla anllattiklatini alip yuz yillik tibbi gercekmis gibi yazamiom kusura bakmayin ,zuspat bi yol gostersin bi arastir dihe yazdim ) yareye dokundum hocam sen anlion beni
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Teşekkürler.. Olabilir selenyum çok faydalı ama tek selenyum varsa onu da alabilirim... Sanırım bu da bize ders oldu içinde çok şey olandan çok tek olanı almak faydalı... Bromelain sana yan etki yapmış olabilir o da ben de kanama yapıyordu ya n etkisinde bu var çünkü
prostatiniseveyim

Cok haklisin cahillik iste quercetin dedik atladik herkesede tavsiye ediodum bi ara