100 çeşit ilaç takviye kullanan prostatit hastası

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mardonkardon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

100 çeşit ilaç takviye kullanan prostatit hastası

Mesaj gönderen mardonkardon »

hastalığı araştırırken youtubeda gördüm. prostat prostatit kanalını. adamın kanalından 111 video var hastalıklarına göre ilaçları bitki takviyelerini deniyor. 60 70 tane prostatit için deneme yapmış ilacından tut gümüşsuyuna kadar. hala deniyor ilaçları 20-30 gün kullanıyor ve faydalı faydasız mı diye kanalında açıklıyor.
kanalı 2017 de açmış 4 yılda bu kadar ilaç ve takviye kullanmış ve hala arayışta. hastalığı 2006 yılında başlamış. muhtemelen 2017 den önce de 100 lerce ilaç ve takviye kullanmıştır. bu adamın organlarına zarar gelmiyormudur? hala çeşit çeşit ilaçlar takviyeler otlar kullanıyor. bu adam bu hastalıkltan kurtulmak içn bu kadar uğraştığına göre bir sebebi var demekki. bu hastalık kronik seyredenlerde nasıl belirtiler gösterir. kronik hastalarda cevap yazarsa sevinirim.
mardonkardon

Re: 100 çeşit ilaç takviye kullanan prostatit hastası

kanal sahibinin dediğine göre sadece sık idrar problemi kalmış. günde 15 defa idrar çıkıyormuş. 100 lerce ilaç arasından sadece amerikalıların yaptığı qcp adında ilaçtan fayda görmüş. ilacı geçmişte kullanmış. o ilaçta artık türkiyeye gelmiyormuş
mardonkardon

adamın dediğine göre yerli firmaların hiç birinden fayda görmemiş.
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

mardonkardon yazdı:hastalığı araştırırken youtubeda gördüm. prostat prostatit kanalını. adamın kanalından 111 video var hastalıklarına göre ilaçları bitki takviyelerini deniyor. 60 70 tane prostatit için deneme yapmış ilacından tut gümüşsuyuna kadar. hala deniyor ilaçları 20-30 gün kullanıyor ve faydalı faydasız mı diye kanalında açıklıyor.
kanalı 2017 de açmış 4 yılda bu kadar ilaç ve takviye kullanmış ve hala arayışta. hastalığı 2006 yılında başlamış. muhtemelen 2017 den önce de 100 lerce ilaç ve takviye kullanmıştır. bu adamın organlarına zarar gelmiyormudur? hala çeşit çeşit ilaçlar takviyeler otlar kullanıyor. bu adam bu hastalıkltan kurtulmak içn bu kadar uğraştığına göre bir sebebi var demekki. bu hastalık kronik seyredenlerde nasıl belirtiler gösterir. kronik hastalarda cevap yazarsa sevinirim.
Biliyorum bu adamı nerdeyse tüm videolarını izledim
mardonkardon

140 çeşit ilaç kullanmış adam. sadece 3 ay önce aldığı ilaçtan 1 ay fayda görmüş sonradan görmemeye başlamış. onun dışında hiç bir ilaçtan fayda görmemiş. hala yeni ilaçlar deniyor. adam herşeyi denemiş.
prostat masaj aletleri flnda almış ama nafile. bu kanal hastalığın ne kadar kronikleşebileceğini gösteriyor. adam hala kurtulamamış.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

mardonkardon yazdı:140 çeşit ilaç kullanmış adam. sadece 3 ay önce aldığı ilaçtan 1 ay fayda görmüş sonradan görmemeye başlamış. onun dışında hiç bir ilaçtan fayda görmemiş. hala yeni ilaçlar deniyor. adam herşeyi denemiş.
prostat masaj aletleri flnda almış ama nafile. bu kanal hastalığın ne kadar kronikleşebileceğini gösteriyor. adam hala kurtulamamış.
Kardeşim böyle bir yaklaşımla bu hastalıgı iyilestiremezsiniz. Bu kötü orneği karşınıza alıp bende öyle olacağım derseniz zaten iyileşemezsiniz. Bu istisna bir örnek... iyileşemeyenlerde var tabiki. Ama siz iyileşenleri örnek alın..bir sürü iyilesen hasta oldu bu forumda onları düşünün.
bilal3131

Mesaj gönderen bilal3131 »

kadir yazdı:
mardonkardon yazdı:140 çeşit ilaç kullanmış adam. sadece 3 ay önce aldığı ilaçtan 1 ay fayda görmüş sonradan görmemeye başlamış. onun dışında hiç bir ilaçtan fayda görmemiş. hala yeni ilaçlar deniyor. adam herşeyi denemiş.
Kardeşim böyle bir yaklaşımla bu hastalıgı iyilestiremezsiniz. Bu kötü orneği karşınıza alıp bende öyle olacağım derseniz zaten iyileşemezsiniz. Bu istisna bir örnek... iyileşemeyenlerde var tabiki. Ama siz iyileşenleri örnek alın..bir sürü iyilesen hasta oldu bu forumda onları düşünün.
Kadir abim haklısın iyileşeceğiz inşallah iyileşmek için ne gerekiyorsa yapacam doktor doktor şehir şehir hatta ülke ülke gezerim derdi veren Allah elbette çaresini de vermiştir Allah’a şükür olsun daha beter hastalıklar var buna da şükür yanlız beni bu hastalıkta üzen şey doktorların çaresizliği yani ben müteahhitlik yapıyorum işim ile ilgili teknoloji olsun her türlü yatırırım yapıyorum kendimi geliştiriyorum ama bu doktorlar neden kendini geliştirmiyor üroloğların en çok uğraştığı hastalık prostat ile ilgili tüm hastalıklar kanserin bile çaresi var ama prostatit ile ilgili bir gelişme yapmıyorlar kaderlerine terkedilmiş gibiler ben bu şekilde olduğunu bilseydim kendimi korumak İçin elimden ne geliyorsa yapardım orta okul ve lise de fen bilgisi dersinde gençlere mutlaka bu şekildeki hastalıklar iyi anlatılmalı üroloğlar gelen her hasta İçin bilgilendirme yapsa bu hastalığa yakalanma riski çok azalır rabbim herkese şifa versin ben daha yeniyim toplamda 2 3 ay oldu inşallah atlatacam ama ben bu forumda ki insanları okuduğum zaman gerçekten kötü oluyorum üzülüyorum kendim gibi üzülüyorum vallahi bu hastalık öldürmüyor ama hayat kalitesini çok düşürüyor insanın psikolojisini bozuyor ama üzülmemeye bakalım biliyorum zor ama allahtan Ümit kesilmez kurban olduğum Allah hepimize şifa versin inşallah
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Evet kardeşim maaelesef öyle. Türkiyemizde dr çok kıymetli, çok saygı goren bir meslek...iyide para kazanıyorlar..bu yüzden araştırma ve gelistirmeye gerek görmüyor çoğu. Buradan iyi olanları tenzih ediyorum.
mardonkardon

kadir yazdı:
haklısın kadir abi. okadar takıntı yapmamak lazım. sadece takviye kullanmak isteyenler için paylaştım kanal ismini. adam ilaçları takviyeleri kendi üstğnde deniyor. gerçekten kurtulmaya çalışan bir hasta herşeyi deniyor. birine lazım olur belki. ayrıca belki de okadar ilaç kullandığından kronikleşiyor. bitkisel dahi olsa okadar ilaç kullanmak çok yanlış bence. zararlıdır yani.
Mert-2000
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Mert-2000 »

Site hangisi kanal i bulamadim kardesim yazarmisin
mardonkardon

Mert-2000 yazdı:Site hangisi kanal i bulamadim kardesim yazarmisin
site youtube kanal ismi : PROSTAT PROSTATİT
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Bu iyileşemeyen kişinin tedavi öyküsünü bulabilir miyiz paylaşılabilir mi ya da ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
mardonkardon

arkadaşlar yanlış bilgi paylaşmak gibi olmasın. abide hem prostatit hemde aşırı aktif mesane sendromu varmış...