Candida

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
ecan3904
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Candida

Mesaj gönderen ecan3904 »

Abiler az miktarda bağırsaklar da candida mantarı bulundu ben şimdi ne yapmalıyım öncelikle kadir abim bakıp ilgilenirsen çok sevinirim ne yicem ne içicem İnternette her yerde farklı bişey yazıyor bir de probiyotik kullanayım mi kulanmamayım mi 2 gündür kefir kullanıyorum ve karnıma ağrılar kramplar giriyor acaba yararı olduğu için mi yoksa daha çok mu çoğaltıyoruz
hakanboran47
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Candida

Mesaj gönderen hakanboran47 »

Mrb kardeşim candida testi nasıl yaptın biraz ayrıntılı yazararmsın
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ecan3904 yazdı:Abiler az miktarda bağırsaklar da candida mantarı bulundu ben şimdi ne yapmalıyım öncelikle kadir abim bakıp ilgilenirsen çok sevinirim ne yicem ne içicem İnternette her yerde farklı bişey yazıyor bir de probiyotik kullanayım mi kulanmamayım mi 2 gündür kefir kullanıyorum ve karnıma ağrılar kramplar giriyor acaba yararı olduğu için mi yoksa daha çok mu çoğaltıyoruz
Kardesim öncelikle şekeri,karbonhidratı, alkolü hayatinizdan cikaracaksiniz. Probiyotik takviye alıp, PREBİYOTİK besleneceksiniz. Her sabah aç karnına yarım çay bardaği doğal elma sirkesini bir bardak ılık suda sulandırip içeceksiniz. Drunuz size diyet tedavi recetesi vermesi gerekir ayrica.
ecan3904

Kadir abi ben idrar ve böbrek sıkıntılarından dolayı check up'a girdim orda çıktı ve böbrekler de protein atımı var dendi ne yapmam gerekli
ecan3904

hakanboran47 yazdı:Mrb kardeşim candida testi nasıl yaptın biraz ayrıntılı yazararmsın
Merhaba abi benim böbrekler de idrar da sorun oluyordu Hüseyin seçgine gitmiştim prostatit miyim acaba diye değilmişim Hüseyin hoca böbrek taşın var dedi ondan sonra check up 'a girdim prostat da yine şükür bir sıkıntı olmadığı söylendi bağırsaklarım da hafif Bi candida mantarı artışı var dendi olay böyle oldu yani
ecan3904

kadir yazdı:
ecan3904 yazdı:Abiler az miktarda bağırsaklar da candida mantarı bulundu ben şimdi ne yapmalıyım öncelikle kadir abim bakıp ilgilenirsen çok sevinirim ne yicem ne içicem İnternette her yerde farklı bişey yazıyor bir de probiyotik kullanayım mi kulanmamayım mi 2 gündür kefir kullanıyorum ve karnıma ağrılar kramplar giriyor acaba yararı olduğu için mi yoksa daha çok mu çoğaltıyoruz
Kardesim öncelikle şekeri,karbonhidratı, alkolü hayatinizdan cikaracaksiniz. Probiyotik takviye alıp, PREBİYOTİK besleneceksiniz. Her sabah aç karnına yarım çay bardaği doğal elma sirkesini bir bardak ılık suda sulandırip içeceksiniz. Drunuz size diyet tedavi recetesi vermesi gerekir ayrica.
Kadir abi ben idrar ve böbrek sıkıntılarından dolayı check up'a girdim orda çıktı ve böbrekler de protein atımı var dendi ne yapmam gerekli
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ecan3904 yazdı:
kadir yazdı:
Kardeşim böbrekte protein kaçağı ( Nefrotik sendrom) bunun icin bir Nefroloji uzmanina görünmen gerekir. İhmal etmeyin.