Acil yardım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
nedenben
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Acil yardım

Mesaj gönderen nedenben »

Runaway yazdı:kardeş doktorunla konuş iğne iste . iğne şuana kadar konuştuğum herkesde işe yaradı boşa demiyorum . İğne + antibiyotik + bitkisel haplar + vitamın şeklinde olmalı tedavi fakat işte bunun hepsını duzgun şekilde bilen bir doktor yazmalı . Hea iğne ne diye soruyorsan novosef iesef unacefin gibi bişey olacak . şahsen ben novosef ve unacefin den fayda gördüm .
Sağol kardeşim yarın ilk işim iğne yazdırmak olacak.
kenan

Mesaj gönderen kenan »

arkadaşlar size bir şey sorcam bende tamamen cinsel arzu kaybı var serleşme yok kalkmıyor elimle oynadımmı anca 2 3 dakka sonra iniyor günde sadece 1 kere boşalabiliyorum ondada hiç zvk almıyorum cinsellik sıfır ya mikrobum S.ureas 3 enjeksiyon oldum olalı 1 ay oldu ağrı sızı yanma batma penisin altında içinde yara acısı gibi acı yanma vardı şimdi bunlaran batma ve ve yanma binde bir oluyor sordum dokdora 2 ayı bulur iğleşmen dedi ama cinsellik sıfır bi ara 2 gün boşalırken biraz zevk aldım tekrar oda gitti evlide değilim nasıl olcak benim iş ya cinsellikle ilgi problemi olan yokmu ? yoksa benimki piskolojikmi anlamadım bi ara kadınlara gittim arkadaşın biri bunların hepsi eisli dedi bir korkdum 3 4 ay sürdü bu arada hıv testi oldum acaba o travmadan korkudan sonra piskolojikmi oldum bu hastalıkdanmı zamanla düzelirmi piskolojik bulanımdayım arkadaşlar
kenan

Mesaj gönderen kenan »

testeron hormonlarına bakdırmışdım 3 ay önce süper dedi dokdor ben anlamadım sizin bir bilginiz fikriniz varmı arkadaşlar
Runaway
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Runaway »

kenan yazdı:arkadaşlar size bir şey sorcam bende tamamen cinsel arzu kaybı var serleşme yok kalkmıyor elimle oynadımmı anca 2 3 dakka sonra iniyor günde sadece 1 kere boşalabiliyorum ondada hiç zvk almıyorum cinsellik sıfır ya mikrobum S.ureas 3 enjeksiyon oldum olalı 1 ay oldu ağrı sızı yanma batma penisin altında içinde yara acısı gibi acı yanma vardı şimdi bunlaran batma ve ve yanma binde bir oluyor sordum dokdora 2 ayı bulur iğleşmen dedi ama cinsellik sıfır bi ara 2 gün boşalırken biraz zevk aldım tekrar oda gitti evlide değilim nasıl olcak benim iş ya cinsellikle ilgi problemi olan yokmu ? yoksa benimki piskolojikmi anlamadım bi ara kadınlara gittim arkadaşın biri bunların hepsi eisli dedi bir korkdum 3 4 ay sürdü bu arada hıv testi oldum acaba o travmadan korkudan sonra piskolojikmi oldum bu hastalıkdanmı zamanla düzelirmi piskolojik bulanımdayım arkadaşlar
bitkisel hap kullan bir kaç ay istek falan yerine gelebilir . birde doktorlar evli değilim deyince pek umursamıo ereksiyon sorununu falan . sanki evli olsa kaldırabilcek adam amk . kafa yapılarını anlayamıorum yemin ederim . öyle sığır doktorlar var ki . prostatitim diyorum bak buramda ağrı var diyorum . ağrı kesici krem verio al kullan dıyo . orada bir şey yokki ağrısın diyo . salağım ben amk tabi birşeyim yok sırf senin ağız kokunu çekmek ıcın sabahın köründe uykumu bölüp yanına geliyorum . bir çoğu sırf doktor olmak için olmuş . 10 tane den 1 tane düzgün anlayıp dinleyen ürolog çıkıyo .
nedenben

Arkadaşlar acil hekimi yazar mi iesef iğneyi. Simdi bir özel hastaneye gidiyorum. Urologa gitmiycem daha önce gittim bir şey anlamıyor. İğneyi acil doktoru yazar mi?
nedenben

Acil cevap arkadaşlar
alican48

Mesaj gönderen alican48 »

Yazar heralde neden yazmasın.
lert

Mesaj gönderen lert »

nereye yazacağımı bilemedim ben de buraya yazıyorum.ilk olarak idrar yolu enfeksiyonu şikayeti ile ürologa gittim.biraz da geç kalmıştım.sonra gittiğimde bir şeyin yok deyip gönderdiler.fakat benim sorunum şu.idrara çıktıktan sonra sanki boğazınızda bir şey kalmış gibi bir şey oluşuyor.sanki boşalacakmışım gibi.eğer stresli bir durum varsa çişim geliyormuş gibi oluyor yoksa öyle devam ediyor his.idrara gitme sıklığımda 3.5-4 satte bir ortalama.bazen 9 saat gitmediğim oluyor.meni ve idrar kültüründen bir şey çıkmadı.son kez gittiğimde de hiçbir şey yapmadan kronik prostatit dedi doktor,ilaç vermedi.psikiyatra gittim verdiği ilaçlar biraz etki etti.yalnız ben ne gece çişe kalkıyorum ne de ağrım var.sadece sanki idrar yolumda bir şey varmış gibi oluyor.gerçekten prostatit miyim?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

lert yazdı:nereye yazacağımı bilemedim ben de buraya yazıyorum.ilk olarak idrar yolu enfeksiyonu şikayeti ile ürologa gittim.biraz da geç kalmıştım.sonra gittiğimde bir şeyin yok deyip gönderdiler.fakat benim sorunum şu.idrara çıktıktan sonra sanki boğazınızda bir şey kalmış gibi bir şey oluşuyor.sanki boşalacakmışım gibi.eğer stresli bir durum varsa çişim geliyormuş gibi oluyor yoksa öyle devam ediyor his.idrara gitme sıklığımda 3.5-4 satte bir ortalama.bazen 9 saat gitmediğim oluyor.meni ve idrar kültüründen bir şey çıkmadı.son kez gittiğimde de hiçbir şey yapmadan kronik prostatit dedi doktor,ilaç vermedi.psikiyatra gittim verdiği ilaçlar biraz etki etti.yalnız ben ne gece çişe kalkıyorum ne de ağrım var.sadece sanki idrar yolumda bir şey varmış gibi oluyor.gerçekten prostatit miyim?
Bak kardesim lert,
Sen prostatit olup olmadigini anlamak istiyorsan...rektal tuşe yapan bir urologa gidip prostat sıvısi lokosit sayisini olctureceksin...baska turlu seni cok ugrastirirlar ve zaman kaybedersin..arastir..yerin neresi bilmiyorum ama bu islemi yapan bir dr bul acilen ve olcum yaptir kardesim.
vanpersie
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen vanpersie »

Abiler iki uc gundur gribim . dun aksam banyo yaptim ve yine menide 4-5 cmlik kati parcaciklar cikti ardindan uyudum sabah kalktigimdan beri atesim oldukca yuksek basim surekli agrimakta ve sag testisimde zonklayan bi agri var sabahtan beri acidan kivraniyorum. Sizce ne yapmaliyim korkum su ki daha once basima gelen ve en az iki uc ay suren testis agrilarim yeniden baslamis olma ihtimali. Dra gitsem ne yapacagini az cok tahmin edebiliyorum bi kutu antibiyotik bi kutu agri kesici verip onemli biswyin yok deyip postalayacak. Sizce ne yapmaliyim omur boyu bu agrilarin korkusundan hayattan bikmis haldeyim .
nedenben

Kardeşim once bir sakin olmalısın. Grip nezle gibi hastalıklar prostati etkiler. Doktora gitmen gerekiyor. Ne kadar istemesekte bu hastaligin çözümü antibiyotik kullanmaktan başka çare bırakmıyor.
Galip

Mesaj gönderen Galip »

vanpersie yazdı:Abiler iki uc gundur gribim . dun aksam banyo yaptim ve yine menide 4-5 cmlik kati parcaciklar cikti ardindan uyudum sabah kalktigimdan beri atesim oldukca yuksek basim surekli agrimakta ve sag testisimde zonklayan bi agri var sabahtan beri acidan kivraniyorum. Sizce ne yapmaliyim korkum su ki daha once basima gelen ve en az iki uc ay suren testis agrilarim yeniden baslamis olma ihtimali. Dra gitsem ne yapacagini az cok tahmin edebiliyorum bi kutu antibiyotik bi kutu agri kesici verip onemli biswyin yok deyip postalayacak. Sizce ne yapmaliyim omur boyu bu agrilarin korkusundan hayattan bikmis haldeyim .

Ağrılar için solgar quercetin complex denemediysen bir dene derim yanında ananasta tüket yada bromelaın
Geçmiş olsun
allameicihan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen allameicihan »

vanpersie yazdı:Abiler iki uc gundur gribim . dun aksam banyo yaptim ve yine menide 4-5 cmlik kati parcaciklar cikti ardindan uyudum sabah kalktigimdan beri atesim oldukca yuksek basim surekli agrimakta ve sag testisimde zonklayan bi agri var sabahtan beri acidan kivraniyorum. Sizce ne yapmaliyim korkum su ki daha once basima gelen ve en az iki uc ay suren testis agrilarim yeniden baslamis olma ihtimali. Dra gitsem ne yapacagini az cok tahmin edebiliyorum bi kutu antibiyotik bi kutu agri kesici verip onemli biswyin yok deyip postalayacak. Sizce ne yapmaliyim omur boyu bu agrilarin korkusundan hayattan bikmis haldeyim .
Prostattan kaynaklı ateş olabilir ben senin yerinde olsam acile atardım kendimi neden eziyet ediyorsun kendine ben gençken bilmezdim insan tuvalete çıktıktan sonra halsizlenip ateşlenirmi bende öylesi vardı prostata dokununca bütün vucuda yayılan bir atel ve testis ağrısı bir süre mastürbasyon yapma hemen bir doktora git şu ateşini düşür ha deyince olmz ama yap özellikle doktora ateşinin prostat kaynaklı olduğunu söyle
vanpersie
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen vanpersie »

Eyvallah abilerim uzerimde baya bı halsizlik var . Atesim biraz dustu agrıda bazen artıp bazen azalmakta . Evdekı agrı kesıcı ve suruplardan kullandım . Korkum kasık bolgesındekı agrının kesilmemesi bakayım duruma gore cokta umudum olmasa da bı dra gozukeyım.