bosama hissi oldurdu beni

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
herdaim32
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

bosama hissi oldurdu beni

Mesaj gönderen herdaim32 »

dostlar bu bosalma hissi prostatimi bozu uyku bile uyuyamiyorum doktora gittim idrar testi verdim ama bisey cikmicak mesanem agriyor sik idrar da basladi depresyon basladi 10 gundur var iki vocugum var insallah intihara kadar gitmez cok lanet bisey
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: bosama hissi oldurdu beni

Mesaj gönderen kmlpr2 »

herdaim32 yazdı:dostlar bu bosalma hissi prostatimi bozu uyku bile uyuyamiyorum doktora gittim idrar testi verdim ama bisey cikmicak mesanem agriyor sik idrar da basladi depresyon basladi 10 gundur var iki vocugum var insallah intihara kadar gitmez cok lanet bisey
Sıcak suyun içine gir çıkma her gün uzun süre kal . Hamam kaplıca gibi. Melisa çayı karabaş otu çayı iç . İyi bir seviyeye gelirsin
Farate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Farate »

Hastalığın başında bende de bu durum vardı
Arveles + sarımsak her gün tükettim bir süre sonra gitti.
Düzelirsin umutsuz olma ben çok iyiyim şükür şu an
herdaim32

o his geldiginde makata agri veriyor penisime veriyor istek yok hic yok idrara sik xantral kullaniyorum ilk once fayda etti sonra etmedi makat agriyor uyku yok saolun yurtdisind a kaliyorum elim ayağım bagli burda
Umutvardir

Mesaj gönderen Umutvardir »

Kardeshim yurtishinda olmak normal her hangi bir durumda baya arti ve guzel gorunsede bu prostatit icin hic soliyemicem. Kendimden biliyorum. Ama canini sikma ilk 10 gunde bende oyleydim. Sanki olucekmish gibi oldum. Daha sonra duzeliyo geciyo. Sicak suya oturmayi sakin ihmal etme. En iyi gelen shey o olmushdu. 1 sheyi bilki gecicek ole devam etmiyo. Sabirli ol. Biraz daha kendine geldikden sonra Turkiyeye gidib bir guzel tedavini olursun birhseyinde kalmaz. Ilk bashlar en zoru. Anxiyete uykusuzluk ust duzeye cikiyor. Bende 2 hafts fln surmusdu. Sonra yavash yavash duzeldi. Hemen diyetini de ciddi shekilde degishtir. Shekerden tamamen uzaklas. Isirgan otu karabash melisa cayi tuket. Duzelicek hershey InshAllah
Ey iman edenler, sabr ederek ve namaz kilarak Allahtan yardım dileyin. Gerçekten Allah, sabredenlerle beraberdir. Bakara 153.
herdaim32

kardesim oturamiyom yatamiyon cok kotu saol
Umutvardir

Mesaj gönderen Umutvardir »

Bende oleydim. Ne oturamiyodum ne yatamiyordum. Sadece non stop yuruyodum kafa daginik shekilde. Hep dua ediyordum Allaha tovbe ediyordum. Namazlari bile zor kiliyordum kafam o kadar gitti gidecekdi nerdeyse. Vujut daha olaya alishmadigi icin uykusuzluk flnda ustune hepsi bir arada immun sistemini cokuruyor. Vujudun olaya biraz alishmasi lazim. Suyu bol bol ic. Dieti zaten biliyosun. Hemen o anda etki etmeseni bekleme bir kac guncler icinde yavash yavash rahatlarsin. Unutma hershey bir imtahan. Son olarakda Allahin kitabindan bu ayeti hatirlatim. “Allah hiç kimseye taşıyabileceğinden daha fazlasını yüklemez. Kişinin yaptığı her iyilik kendi yararına, her kötülük de kendi zararınadır. ( bakara 286) bol bol istigfar et Allaha. Hastaligi bir sebeb gor firsat gor. Allahdan bashka shifa verecek olan zaten yok. Bu bir iki ayda zamanla ben cok daha iyi oldum. Sende olursun InshAllah
Ey iman edenler, sabr ederek ve namaz kilarak Allahtan yardım dileyin. Gerçekten Allah, sabredenlerle beraberdir. Bakara 153.
herdaim32

Allah senden raziolsun kardesim bende bu daha once oldu 2 yil once 3 gunde gitti turkiyeye gelsem olurmu bunun icin havalar soguk disarda cikimayorum bide xatral kullaniyorum bunun bi etkisi olurmu antibiotikler var ama biraz kullandim fayda vermedi sicak su o hissi azdiriyor prostatit var ama boyle hic olmamistim bu cok zor turkiyede cozebilirmiyim bunu ben
herdaim32

sende de makat penis agriyormuydu kardesim
herdaim32

Allah senden raziolsun kardesim bende bu daha once oldu 2 yil once 3 gunde gitti turkiyeye gelsem olurmu bunun icin havalar soguk disarda cikimayorum bide xatral kullaniyorum bunun bi etkisi olurmu antibiotikler var ama biraz kullandim fayda vermedi sicak su o hissi azdiriyor prostatit var ama boyle hic olmamistim bu cok zor turkiyede cozebilirmiyim bunu ben
09cglr09
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen 09cglr09 »

Farate yazdı:Hastalığın başında bende de bu durum vardı
Sarımsağı nasil tukettiniz kür şeklinde mi yoksa rastgelemi hocam
Hangi semptomlara iyi geldi
Farate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Farate »

09cglr09 yazdı:
Farate yazdı:Hastalığın başında bende de bu durum vardı
Sarımsağı nasil tukettiniz kür şeklinde mi yoksa rastgelemi hocam
Hangi semptomlara iyi geldi
Ezerek yorgutla karıştırarak hepsine iyi gelir ama abartma ben gibi 3 tane ez ye yeter
herdaim32

kardesim ferate cok saol benim mide sakat yiyemeki
emreyilmaz47
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen emreyilmaz47 »

Durmadan boşalma hissi bende de oluyor. Gerçekten çok rahatsız edici birşey. Hala çözüm arıyorum. Yaşım 19 bu illet yüzünden berbat bir hayat yaşıyorum.
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Armegeddon »

herdaim32 yazdı:dostlar bu bosalma hissi prostatimi bozu uyku bile uyuyamiyorum doktora gittim idrar testi verdim ama bisey cikmicak mesanem agriyor sik idrar da basladi depresyon basladi 10 gundur var iki vocugum var insallah intihara kadar gitmez cok lanet bisey

Prostattan lökosit kontrolü yaptırın mutlaka eger prostat ödemliyse o sebep olabilir ayrıca kabız kalmamak çay kahve ve asidi kesmek yürüyüş yapmak ve sıcak oturmalar rahatlatır ama geçiyor içiniz rahat olsun biraz sabır
PubgScrarleet

Mesaj gönderen PubgScrarleet »

Bende covid aşısı olduktan sonra birden başladı napcagimi bilmiyorum cok rahatsiz edici bi his benimde yasim 17 millet bu yilbasinda deliler gibi eglenirken ben odama kapanip bu hastaligi arastiriyorum.napçami bilmiyom durduk yere bu his oluyo internetten bi doktora yazdim ergenlikte normal birsey diyor ama burdan bakinca yasini basini gecmis insanlarda da oluyo. Ne qlaka dedim ya telefondan oyun oynarken bile durduk yere hicbir neden yokken bu hissi yasiyorum ve erkek organindeki yerim aşırı yanma olusuyo ayaga kaltigim zaman hareket ettigim zaman geciyor. Cok zor zamanlar geciriyorum kimseye de soyleyemiyorum dalga gecerler diye lutfen bana yardim edin
herdaim32

doktora git utanma sana gerekli gorurse alfebloker verir sicak suya otur