Abiler Yardım !!!’

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
uygar4458
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Abiler Yardım !!!’

Mesaj gönderen uygar4458 »

İdrar Tahilili (TİT) de Kalsiyum Oksalat Kristalleri gözüktü. İdrar lökosit 7-8 çıktı . Diğer şeyler normal negatif . İdrar PH 5 çıktı . Abiler sizlere sorum şudur acaba kum veya böbrek taşı olabilir mi? Bilgisayarlı Tomografi girmek istiyorum . Bel ağrısı , kusma hastalığımın en başlarında bayağı oldu. Şimdide bel ağrısı hep var .Geçenlerde de sağ böbreğe yanlarıma nefes aldırmayacak şekilde 2 dk ağrı girdi ve geçti . Ben taş veya kumların böbrekten çıkıp üretra ve mesane arasına sıkıştığını düşünüyorum vücut atamıyor . Yardımlarınızı bekliyorum . Böbrek taşı veya kum olabilir mi? İlla ki idrar da kan olması veya tahlilde kan çıkması gerekiyor mu? Ailemde nerdeyse herkes böbrek taşı ameliyatı oldu . Dayılar , abiler, dedem, nenem , amca .

Tecrübeli abiler yardım bekliyorum .
uygar4458

Re: Abiler Yardım !!!’

Ayrıca idrar görünümü bulanık . Kötü kokulu keskin bir idrar çıkıyor .
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

uygar4458 yazdı:İdrar Tahilili (TİT) de Kalsiyum Oksalat Kristalleri gözüktü. İdrar lökosit 7-8 çıktı . Diğer şeyler normal negatif . İdrar PH 5 çıktı . Abiler sizlere sorum şudur acaba kum veya böbrek taşı olabilir mi? Bilgisayarlı Tomografi girmek istiyorum . Bel ağrısı , kusma hastalığımın en başlarında bayağı oldu. Şimdide bel ağrısı hep var .Geçenlerde de sağ böbreğe yanlarıma nefes aldırmayacak şekilde 2 dk ağrı girdi ve geçti . Ben taş veya kumların böbrekten çıkıp üretra ve mesane arasına sıkıştığını düşünüyorum vücut atamıyor . Yardımlarınızı bekliyorum . Böbrek taşı veya kum olabilir mi? İlla ki idrar da kan olması veya tahlilde kan çıkması gerekiyor mu? Ailemde nerdeyse herkes böbrek taşı ameliyatı oldu . Dayılar , abiler, dedem, nenem , amca .

Prostatit teşhisi konuldu mu sana kesin? Bende de bulantı kusma çok yapıyor Prostatit forumda çoğu arkadaşta aynı durumda idi ama kalsiyum okzalat dediğin tas dusuruyorsun. Rektal tuse yapan bi doktor bul kardeşim kendine
uygar4458

asosyal yazdı:
uygar4458 yazdı:İdrar Tahilili (TİT) de Kalsiyum Oksalat Kristalleri gözüktü. İdrar lökosit 7-8 çıktı . Diğer şeyler normal negatif . İdrar PH 5 çıktı . Abiler sizlere sorum şudur acaba kum veya böbrek taşı olabilir mi? Bilgisayarlı Tomografi girmek istiyorum . Bel ağrısı , kusma hastalığımın en başlarında bayağı oldu. Şimdide bel ağrısı hep var .Geçenlerde de sağ böbreğe yanlarıma nefes aldırmayacak şekilde 2 dk ağrı girdi ve geçti . Ben taş veya kumların böbrekten çıkıp üretra ve mesane arasına sıkıştığını düşünüyorum vücut atamıyor . Yardımlarınızı bekliyorum . Böbrek taşı veya kum olabilir mi? İlla ki idrar da kan olması veya tahlilde kan çıkması gerekiyor mu? Ailemde nerdeyse herkes böbrek taşı ameliyatı oldu . Dayılar , abiler, dedem, nenem , amca .

Prostatit teşhisi konuldu mu sana kesin? Bende de bulantı kusma çok yapıyor Prostatit forumda çoğu arkadaşta aynı durumda idi ama kalsiyum okzalat dediğin tas dusuruyorsun. Rektal tuse yapan bi doktor bul kardeşim kendine

Abi Prostat sıvısı lökasit 2 çıktı . Benim en çok şikayetim üretra içi yanma ve sürekli idrar çıkacak hissi . Ağrı hiçbir zaman olmadı . İdrar yaparken yanma da var . Bir ara doktorum non bakteriyel proststit dediler , sistit dediler , üretrit dediler . İdrar kültürlerinde hiç üreme yok . Kan değerli çok iyi .
uygar4458

Taş veya kumda da benzer belirtiler var prostatit ile
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

uygar4458 yazdı:Taş veya kumda da benzer belirtiler var prostatit ile
Bobreklerine baktir kardesim. Prostatite benzemiyor bu belirtiler.
FELÇLİ SALİH
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen FELÇLİ SALİH »

ca oxalat yeşillikler çok yendiğinde çıkar birde kum yada taş sebebiyle çıkar. Bulanık ve kokulu olması ayrı bir durum 7-8 lokosit ile bu kadar bulanık çıkmaz. Muhtemelen bakteri vardır. Maydonozu sapıyla birlikte çay gibi demle iç. Bir iki bardak idrarın pırıl pırıl olur.
uygar4458

FELÇLİ SALİH yazdı:ca oxalat yeşillikler çok yendiğinde çıkar birde kum yada taş sebebiyle çıkar. Bulanık ve kokulu olması ayrı bir durum 7-8 lokosit ile bu kadar bulanık çıkmaz. Muhtemelen bakteri vardır. Maydonozu sapıyla birlikte çay gibi demle iç. Bir iki bardak idrarın pırıl pırıl olur.

İşte sıkıntı ben yeşillik yemiyorum nadir yani .
uygar4458

FELÇLİ SALİH yazdı:ca oxalat yeşillikler çok yendiğinde çıkar birde kum yada taş sebebiyle çıkar. Bulanık ve kokulu olması ayrı bir durum 7-8 lokosit ile bu kadar bulanık çıkmaz. Muhtemelen bakteri vardır. Maydonozu sapıyla birlikte çay gibi demle iç. Bir iki bardak idrarın pırıl pırıl olur.

İşte kum ve taş ise boş yere prostatit ilaçları kullandım . Yarın bakacağım tomografi de çıkmazsa prostatitdir
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

uygar4458 yazdı:

İşte kum ve taş ise boş yere prostatit ilaçları kullandım . Yarın bakacağım tomografi de çıkmazsa prostatitdir
Gilaburu suyu al iç taşa kuma birebirdir.
FELÇLİ SALİH
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen FELÇLİ SALİH »

uygar4458 yazdı:

İşte sıkıntı ben yeşillik yemiyorum nadir yani .
protein ağırlıklı beslenme de yapar bunu