Adı geçen dr u sözde koruduğumuz hakkında.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Adı geçen dr u sözde koruduğumuz hakkında.

Mesaj gönderen kadir »

Bir güruh varki foruma arasıra girip cıkan, forumumuzu kötüleyen bir güruh var. Sözde forumda adı geçen bir dru korudugumuz hakkinda iftira atiyorlar. Başlarindada bir eleman var.Kardeşim bu dr zaten kendiside söylüyor; " benim elimde sihirli degnek yok, ben geniş spektrumlu antibiyotik tedavisi uyguluyorum ben kültüre inanmiyorum, benim tedavi protokolüm bu" diye. Bazı hastalar fayda goruyor baziları görmüyor. Fayda görenlerde burada yaziyor, gormeyenlerde paylaşım yapiyor. Burası her hasta için yorumlara acik bir yer. Örnegin bir hasta fayda gormuyorsa oda burada fayda gormedim diyor. Birisi fayda gordüm dediginde oradan baska biri diyorki; "hah işte bakin bu dru koruyorlar". Ya siz kuş beyinlisiniz be kardesim ben ne yapayim? Fayda gormedim diyenler için niye laf etmiyorsunuz. Siz iyileşemediniz diye forumu niye kötülüyorsunuz kardesim? Ya kardesim siz vallahi kuş beyinlisiniz, billahi kuş beyinlisiniz. Sonra diyorsunuzki bizi engelliyorlar.. tabiki engelleriz. Foruma iftira atiyorsunuz. İyileşemediniz ise gidin tedavi oldugunuz drlara hesap sorun. Gerekirse Malpraktis davaları açın. Dr tarafı para kazaniyor, siz hastalarda gidip tedavi oluyorsunuz. Ondan sonra bize gelince burada kalkmış mok atıyorsunuz. Kardesim.."hocam hocam" diyeceginize gidin drlara dava açın dava! Dava açılacak çok dr var! Bu kadar basit. ( İyi olanları tenzih ederim)
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Adı geçen dr u sözde koruduğumuz hakkında.

Mesaj gönderen Hergele »

Ağabey biraz da geçmiş yazıları okumayıp yazdıklarından oluyor sizinle fikir ayrılıklarımız da olabilir ancak niyetinize ve çabanıza saygı duyuyorum. Defalarca kendinizi açıklamanıza da gerek yok aslında.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Hergele yazdı:Ağabey biraz da geçmiş yazıları okumayıp yazdıklarından oluyor sizinle fikir ayrılıklarımız da olabilir ancak niyetinize ve çabanıza saygı duyuyorum. Defalarca kendinizi açıklamanıza da gerek yok aslında.
Ama Hergele kardesim biraz once birisi yine adı gecen dru korudugumuzu soyledi. Bu bir iftiradir. Fikir ayriligı baska..bu bakimdan herkesin fikrine saygı duyulmalı. Bu fikir ayriligi degil ki bu düpedüz karalamadır şahsım için.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Haklısın abi ne diyeyim 3 ayda bir aynı lafı birileri söylüyor. Umarım herkes iyileşir forumun değerini anlar.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Hergele yazdı:Haklısın abi ne diyeyim 3 ayda bir aynı lafı birileri söylüyor. Umarım herkes iyileşir forumun değerini anlar.
Aynen öyle Hergele kardeşim.. diyecek bir sey yok dedigimizi dedik. İnşallah herkes iyilesir dedigin gibi.
kartal422
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen kartal422 »

kadir abi sikma canini oyle yapanlari sorgusuz sualsiz engelle senin burda herkese yaptigin iiyilikleri biliyoruz ben kartal 42 sifremi unuttum yeni acmak zorunda kaldim ayrica bende o doktordan memnun kalmadim zamanindada demistim ama bunu ne size nede baskalarina suc atmak kallesliktir isine gelmeyen gitmesin burda kimse kimseyi cekmek zorunda degil sen haklisin bu konuda iyi geceler
edem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen edem »

Kadir bey sizi hiç tanımam lakin bu sayfayı açmakla size tekrardan tşk ederiz kendini bilmeyen o kadar kişiler var ki siz onlara takmayiniz enerjinizi ne olduğu belirsiz kişilere harcamayiniz biz bu sayfaya gelince biseyker bulmaya çalışıyoruz o şikayet edenler hangi Dr çare bulduysa onersin onada teşekkür edreriz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

kartal422 yazdı:kadir abi sikma canini oyle yapanlari sorgusuz sualsiz engelle senin burda herkese yaptigin iiyilikleri biliyoruz ben kartal 42 sifremi unuttum yeni acmak zorunda kaldim ayrica bende o doktordan memnun kalmadim zamanindada demistim ama bunu ne size nede baskalarina suc atmak kallesliktir isine gelmeyen gitmesin burda kimse kimseyi cekmek zorunda degil sen haklisin bu konuda iyi geceler
Foruma tekrardan hg kartal422 kardesim. Tskler.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

edem yazdı:Kadir bey sizi hiç tanımam lakin bu sayfayı açmakla size tekrardan tşk ederiz kendini bilmeyen o kadar kişiler var ki siz onlara takmayiniz enerjinizi ne olduğu belirsiz kişilere harcamayiniz biz bu sayfaya gelince biseyker bulmaya çalışıyoruz o şikayet edenler hangi Dr çare bulduysa onersin onada teşekkür edreriz
Aynen öyle edem kardeşim.