Zafer oyman yeni tani lütfen BAKARMISINIZ

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Bigalı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Zafer oyman yeni tani lütfen BAKARMISINIZ

Mesaj gönderen Bigalı »

Merhaba
Şimdi zafer hocadan çıktım prostat sıvısı lökosit baktı ve idrar kan tahlili yapıldı...
Baştan şikayetimi belirteyim arkadaşlar,
Yaşım 24 en son 3 sene önce korumasız ilişkim olmuştu ve penisimin ucunda şeffaf sıvı farkettim sonrasında ama.daha önce varmı yokmu bilmiyorum önemsemediler devlette ilaç yazıp göndermişlerdi.. ama sadece sık idrara çıkma.sikayetim vardı.
Başka bi semptom yoktu bende. Daha sonra 1 yıldan fazla süredir buda gecmisti 'taki 1 ay önce cinsel isteksizlik sertleşme sorunlarım çıkana kadar ....
Bugünde soluğu zafer hocada aldım ve
Korktuğum başıma geldi benimde lökosit 10 12 cıktı. Hoca bana çok.az iltihaplanma var dedi sakın korkma.dedi ben seni tedavi edicem dedi arkadaşlar geçebilirmiş benimki çok az azmis iltihap
Hoca baya olumlu konuştu ama.kafama.cok takılan şeyler var bilen ve tecrübeli anılarım kardeşlerim yardımcı olursanız çok sevinirim.....
Hocaya sordum daha önce korunmasız temaslarım oldu ve
En sonuncusu 3 yıl önceydi.. ve bugüne kadar idrar şikayetim dışında bi Şey olmadı hiç dedim takı sertleşmeye kadar yeni...
Bunun altında kapmış olabileceğim cinsel.hastalik mirobu olabilirmi dedim evet dedi onlara bakmamız gerekirmi yok dedi
Bunu tedavi edince onlarda tedavi olcak diye
Sorum şu ben belki.her hangi bi cybh 'dan dolayı.bu böyle oldu ve zafer hocanin dediği.giibi ilaçlarımı kullansam lökosit.gecse bile
Tekrar edermi yada altında yatan ana kaynağı bulup onuda tedavi etmemiş gerekirmi litfen yardım edin çok modelim.bozuk..
Ilaclarim şunlar

IESEF 1G IGNE
AZELTIN 500 MG
CIPROTIN 750 MG
VE LIGONE VE COM VITEX TAKVIYE OLARAK...

3 hafta sonra kontrolüm var

290.tl muayne ücreti ve tahliller 530 tl.tuttu..
Ilaclar 400 tl
Merak.eden arkadaşlar için paylaştım fiyatını
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Zafer oyman yeni tani lütfen BAKARMISINIZ

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Bayağı bir panik yapmışsın . Bak kardeşim 3 yıl olmuş ve 3 yıldan beri bir şekil de prostatitden kaynaklı sorunların olmuş.

Şunu bilmeni isterimki , diğer okuyanlar arkadaşlar için söylüyorum.

Prostatının bir vadi olarak düşün. Bir şekilde bu vadi enfeksiyon Yada zorlama ile içersinde bir kanal oluşuyor. Artık o vadi içinden bir nehir geçmeye başlıyor. Bu nehire prostatit diyoruz.

Artık bu akan nehiri kurutamazsın. Ömür boyu senle. Yapacağın şeyler, ya suyun debisini azaltmak. İşte bu zafer oyman tedavisidir. Tam bir çare asla değildir.

Suyun debisini azalttiktan sonra , bu nehir üzerine set koymaya bakicaksin. Hidroelektrik santral baraj gibi düşün. Yemene içmene alışkanlıklarına dikkat ediceksin.

Barajında kurduktan sonra , artık aylık 3 aylık 6 aylık yıllık bakım yapacaksın ve ömür boyu senle devam edecek.

Yani anlayacagin burda Kadir abi dahil , ki muhakkak 3 ayda bir 6 ayda bir kendiside sürekli takviye destek polen propolis vb. Destek yapıyordur .

Bu hastalık ömür boyu dikkat gerklektirir. Bu yüzden kuracağım barajda her şeyi düşünmen gerekicek.
Bigalı

Mesaj gönderen Bigalı »

Peki bakterinin ne olduğunu saptamak gerekirmi yani onu bulup yok etmeden bu hastalik tedavi olurmu ki
Ben dedim.hicam hangi cybh virüs olduğuna bakmamız gerekmezmi.hayir dedi ama.icim rahat değil hocam
Çok yeni ve bilgisizim bu hastalıkta:(
Bigalı

Mesaj gönderen Bigalı »

Teşekkür ederim çok
Anlamadığım hocam altında belli ki cinsel yola bulaşan bi bakteri virüs vs artık neyse o yatıyor....
Ama onu yok etmeden direk bunu tedavi etmeye çalışmak yeterli bir tedavimi
Lökosit düşse bile buna bune neden olan enfeksiyon yeniden aynı sorunları gösterimi
Inşallah hepimiz bir an önce iyilesirirz morelim düşürüyor bu durumdan daha çok belirsizlik düşündürüyor:(
Bide maliyeti malum zorlucak anlaşılan rabbim herkesin yardımcısı olsun
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

Bigalı yazdı:Teşekkür ederim çok
Anlamadığım hocam altında belli ki cinsel yola bulaşan bi bakteri virüs vs artık neyse o yatıyor....
Ama onu yok etmeden direk bunu tedavi etmeye çalışmak yeterli bir tedavimi
Lökosit düşse bile buna bune neden olan enfeksiyon yeniden aynı sorunları gösterimi
Inşallah hepimiz bir an önce iyilesirirz morelim düşürüyor bu durumdan daha çok belirsizlik düşündürüyor:(
Bide maliyeti malum zorlucak anlaşılan rabbim herkesin yardımcısı olsun
Gösterir tabi. Eğer ilişki varsa korunmasız (şüpheli) bakteri kaynaklıdır ama gittiğiniz doktor bakteriye değil lökosite bakıyor lökosit düşer ama bakteri orda kalır sonra yine ortaya çıkar yine lökositi yükseltir
Bigalı

Mesaj gönderen Bigalı »

Teşekkür ederim eksik olmayın ....
Bide hocam bana verdikleri ilaçları hesapladım iğnelerle 1 hafta sürüyor bana 3 hafta sonra gel dedi 1 haftalık tedavi vermiş
Sizde de öylemiydi.

Olmassa ilaçlardan sonra bide forumda geçen multipleks prostat sivisiylami baktirmaliyim ben 2 sene önce mavi labda idrar numunesinden multipleks std 10 yatırmıştım temiz çıkmıştı demekki saptayamamışlar yada bende cybh bi virüsten dolayı değil çok kafam.karisik :(
Bigalı

Mesaj gönderen Bigalı »

Anladım hocam çok teşekkür ederim sagolun...
Gelişmeleri paylaşmaya devam edicem bu forum sayesinde bi nebze daha iyi oluyorum , eksik olmayın Allah herkese şifalar versin forumu kuranlara ve desteğini esirgemeyenlere de teşekkür wderim
Ylcngnl
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ylcngnl »

Kesinlikle Zafer hocanın dediklerini harfiyen uygula bu hastalıkta çok iyi bir doktor tedavini olduktan sonra hastalığın şikayetlerini unutacaksın ama yaşantına dikkat etmezsen tekrarlar başa dönersin onuda unutma
Bigalı

Mesaj gönderen Bigalı »

Tesekur ederim adalet , inşallah doğru bir şekilde ilerleriz hepimiz tek temennim şuan bu yönde, gerisi Allahtan
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Benim size tavsiyem bakteriye yönelik tedavi almanız Zafer hoca ampirik tedavi uygular iyi hissettiğin antibiyotiği tekraren yazar ama bulamazsan 15 20 kutu antibiyotiği gömmüş olursun. Haklı olarak siz bakteriyi buldunuz iyileştiniz mi diye sorsan bakteriyi buldum tedavi de aldım ama tekrar üredi kurtulamadım derim. Her şeyi dene vücudunu tanı dinlendir zorlama zamana yay. Zafer hocanın iyileştirdiği hasta çok ancak inatçı bakteriler varsa kurşunların da biter dirençli hale gelir sonra antibiyotik bulamazsın kullanmaya. Dikkat edin akıllı hareket edin .
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Olmuyoriste yazdı:
Bigalı yazdı:Peki bakterinin ne olduğunu saptamak gerekirmi yani onu bulup yok etmeden bu hastalik tedavi olurmu ki
Ben dedim.hicam hangi cybh virüs olduğuna bakmamız gerekmezmi.hayir dedi ama.icim rahat değil hocam
Çok yeni ve bilgisizim bu hastalıkta:(
Adam da biliyor ki testlerde birşey çıkmayacak o yüzden hayır diyor sen çok içim rahat etsin diyorsan pcr yaptırabilirsin zaten bir üst test maalesef yok ondanda birşey çıkmayacak zaten çok büyük ihtimal verdiğin parayla kalacaksın ilaçlarını kullan kontrole git lökosit düşmüşse zaten etki etmiştir tekrar bir kür verirse kullan gerisini akışına bırak spor egzersiz beslenme gibi şeylere yönel...
Hastaların büyük çoğunluğunda lökosit düşse bile semptomlar devam ediyor üstelik testi eğer idrar değil prostat sıvısından yaparsanız üreme olma ihtimali daha yüksektir. Ben idrar ve semende hiç bakteri yakalayamazken prostat sıvısında her seferinde üreme oldu.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Bigalı

Mesaj gönderen Bigalı »

Teşekkürler hocam çok gelişmeleri yazacağım inşallah
Ozan37.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Ozan37. »

Bakteriyi nasıl bulacağız peki ? Lökasitten kültür yapan yer varmı ? İdrar kültüründe aerobik kültürde doktorlar çıkar zaten diyip sadece idrar kültürü yapıyor ve orada negatif çıkıyor ve bakteri yok teşhisi koyuyorlar
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Ozan37. yazdı:Bakteriyi nasıl bulacağız peki ? Lökasitten kültür yapan yer varmı ? İdrar kültüründe aerobik kültürde doktorlar çıkar zaten diyip sadece idrar kültürü yapıyor ve orada negatif çıkıyor ve bakteri yok teşhisi koyuyorlar
Hocam cybh bakterileri akut evrede idrarda çıkabiliyor ancak kronik vakalarda genelde idrarda bakteri bulunmaz. Prostat sıvısından kültür baktırman daha sağlıklı olur Kadir abinin daha önce paylaştığı makalelerde de görebilirsin bu durumu.
Ozan37.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Ozan37. »

Peki prostat sıvısı kültürü bakan yer istanbulda nere de acaba ? Yardımcı olur musunuz
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Ozan37. yazdı:Peki prostat sıvısı kültürü bakan yer istanbulda nere de acaba ? Yardımcı olur musunuz
Hocam sıvıyı aldır güvenilir lablardan birine götür ben düzen labdan memnun kaldım orada üreyen bakteriyi üniversite hastanesinde de yakaladım seçim sizin. İstanbukda kim sıvı alır hatırlamıyorum ama Zafer hoca sıvıyı alıp bir yere götürmene müsaade etmiyor genelde.
FELÇLİ SALİH
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen FELÇLİ SALİH »

Bigalı yazdı:Merhaba
Şimdi zafer hocadan çıktım prostat sıvısı lökosit baktı ve idrar kan tahlili yapıldı...
Yaşım 24 en son 3 sene önce korumasız ilişkim olmuştu ve penisimin ucunda şeffaf sıvı farkettim sonrasında ama.daha önce varmı yokmu bilmiyorum önemsemediler devlette ilaç yazıp göndermişlerdi.. ama sadece sık idrara çıkma.sikayetim vardı.
Başka bi semptom yoktu bende. Daha sonra 1 yıldan fazla süredir buda gecmisti 'taki 1 ay önce cinsel isteksizlik sertleşme sorunlarım çıkana kadar ....
Korktuğum başıma geldi benimde lökosit 10 12 cıktı. Hoca bana çok.az iltihaplanma var dedi sakın korkma.dedi ben seni tedavi edicem dedi arkadaşlar geçebilirmiş benimki çok az azmis iltihap
Hoca baya olumlu konuştu ama.kafama.cok takılan şeyler var bilen ve tecrübeli anılarım kardeşlerim yardımcı olursanız çok sevinirim.....
En sonuncusu 3 yıl önceydi.. ve bugüne kadar idrar şikayetim dışında bi Şey olmadı hiç dedim takı sertleşmeye kadar yeni...
Bunun altında kapmış olabileceğim cinsel.hastalik mirobu olabilirmi dedim evet dedi onlara bakmamız gerekirmi yok dedi
Sorum şu ben belki.her hangi bi cybh 'dan dolayı.bu böyle oldu ve zafer hocanin dediği.giibi ilaçlarımı kullansam lökosit.gecse bile
Tekrar edermi yada altında yatan ana kaynağı bulup onuda tedavi etmemiş gerekirmi litfen yardım edin çok modelim.bozuk..
Ilaclarim şunlar

IESEF 1G IGNE
AZELTIN 500 MG
CIPROTIN 750 MG

Ilaclar 400 tl
Üçlü farklı antibiyotik ve vitamin takviyesi. Antibiyotik iki üç haftalık süreci kapsıyor ve hastalıkta yeni başlamış ise ve bundan sonra da dikkat edersen inşallah şifaya kavuşursun.
mrt33

Mesaj gönderen mrt33 »

Bigalı yazdı:Merhaba
Ilaclarim şunlar

IESEF 1G IGNE
AZELTIN 500 MG
CIPROTIN 750 MG

Ilaclar 400 tl
sağlık sigortan var mı? bende gitmeyi düşünüyorum 24 yaşındayım tedavin nasıl ilerliyor, olumlu/olumsuz?
Bigalı

Mesaj gönderen Bigalı »

Var hocam sağlık sigortam.
yarın kontrolüm.var 3 hafta oldu şimdi
Şuan için bişeyin değiştiğini anlamıyorum çünkü bende yanma ağrı yok sadece sertleşme problemi var oda 2 aydır ortaya çıktı
Daha sonra araştırmalarım.sonucu zafer hoca gitme.karari aldım
Yarın belli olur lökosit durumundan.
Ayrıca zafer hoca kültür pcr bakmıyor idrar ve lokosite bakıyor
Ben daha sonra ilk fırsatta özel.bi laba pcr vericem sıvı aldırıp
En azından naısl.bir patojen var onu bileyim çıkarsa ona gore yine tedavi planlamayı düşünüyorum..
Siz teşhis almadıysanız daha önce yada alamadıysanız z
Zafer hoca kesin tani koyuyor rektal tuşe ile , sizde ne şikayetler var cinsel öykü var mi ?
mrt33

Mesaj gönderen mrt33 »

Bigalı yazdı:Var hocam sağlık sigortam.
yarın kontrolüm.var 3 hafta oldu şimdi
Şuan için bişeyin değiştiğini anlamıyorum çünkü bende yanma ağrı yok sadece sertleşme problemi var oda 2 aydır ortaya çıktı
Daha sonra araştırmalarım.sonucu zafer hoca gitme.karari aldım
Yarın belli olur lökosit durumundan.
Ayrıca zafer hoca kültür pcr bakmıyor idrar ve lokosite bakıyor
Ben daha sonra ilk fırsatta özel.bi laba pcr vericem sıvı aldırıp
En azından naısl.bir patojen var onu bileyim çıkarsa ona gore yine tedavi planlamayı düşünüyorum..
Siz teşhis almadıysanız daha önce yada alamadıysanız z
Zafer hoca kesin tani koyuyor rektal tuşe ile , sizde ne şikayetler var cinsel öykü var mi ?
Öncelikle geçmiş olsun hocam,

Benimde maalesef korunmasız cinsel ilişki öyküm var. Yaklaşık 4-5 yıl önce oldu ama. Son bir yıl içinde önce idrar debim azaldı sonra büyük abdest sonrası acil idrar yapma hissi oluşuyordu yaptıktan sonra rahatlıyordum. Sonra geçiyordu. Ama sonra daha da ilerlemeye başladı. Yanmalar,ağrılar derken dayanacak gücüm kalmayınca üni hastanesine gittim, bana hiçbir muayene yapmadan sadece ultrasonla mesaneme bakarak bana senin mesane duvarın kalınlaşmış dedi. hippurin ve betmiga yazdı 4 ay boyunca kullandım ama hiçbir faydasını görmedim. Sonra kestim gitmeyi doktora yaz aylarında biraz rahatlasamda kışın iyice nüks ediyor. Doğuda bir ilde ikamet ettiğim için pek fazla iyi doktor yok. Burdan okuduğum kadarıyla çoğu kişi zafer hocayı tavsiye ediyor hastalığın teşhisi ve tedavisi için. Bende en kısa zamanda randevumu alıp gideceğim kısmet olursa...
Bigalı

Mesaj gönderen Bigalı »

Geçmiş olsun allah şifa versin
Ihmal.etmeyin benmde en son korunmasız ilişkim 3 sene oldu daha yeni yeni ortaya çıkıyor daha önce herşeyim normaldi sadece bir dönem sık idrarın olmuştu sonra kendiliğinden geçti askerde , sonrasında 2 ay öncesine kadar hiç bişeyim yoktu meğerse zaman icnde öyle tahmin ediyorum prostata gitti mikrop bakteri ne varsa diye düşünüyorum ama dediğim gibi öncelikle pcr yatırabilirseniz zafer hoca gelmeden daha iyi olabilir prostat sivisindan bir labda , ben sonradan öğrendim en başta neyle karşı karşıya olduğumuzu bilmekte fayda olur diye düşünüyorum
mrt33

Mesaj gönderen mrt33 »

Bigalı yazdı:Geçmiş olsun allah şifa versin
Ihmal.etmeyin benmde en son korunmasız ilişkim 3 sene oldu daha yeni yeni ortaya çıkıyor daha önce herşeyim normaldi sadece bir dönem sık idrarın olmuştu sonra kendiliğinden geçti askerde , sonrasında 2 ay öncesine kadar hiç bişeyim yoktu meğerse zaman icnde öyle tahmin ediyorum prostata gitti mikrop bakteri ne varsa diye düşünüyorum ama dediğim gibi öncelikle pcr yatırabilirseniz zafer hoca gelmeden daha iyi olabilir prostat sivisindan bir labda , ben sonradan öğrendim en başta neyle karşı karşıya olduğumuzu bilmekte fayda olur diye düşünüyorum
Sağolun hocam,

Bu pcr testini sadece özel lablarda mı yapabiliyoruz? Devlet hast veya üni hastanelerinde yapma imkanımız yokmu?
Bigalı

Mesaj gönderen Bigalı »

Bildiğim kadarıyla her özel yapmıyor anlaşmalıysa özel bi labla
Diye biliyorum araştırın siz yinede özelde bulursan burayada yazarmisiniz