Hangi doktoru tavsiye edersiniz?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Tired35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Hangi doktoru tavsiye edersiniz?

Mesaj gönderen Tired35 »

Herkeze merhaba.

İzmirde iyi doktor bulamadığım için gemileri yakıp 2 veya 3 günlüğüne İstanbula gitmeyi düşünüyorum. Hiç lokosit ve kültür baktıramadım. Daha kapsamlı araştırmak için iyi bir doktora gitmek istiyorum. Hüseyin secgin, zafer oyman veya başka bir doktor olabilir. Hangi doktordan fayda gördünüz?Tavsiyeleriniz nedir?
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Hangi doktoru tavsiye edersiniz?

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Kendi ilinde tedavi ol. Ampirik tedavi alacaksan zaten deneme.yanilma yöntemi ile kombin ilaçlar tanidik bir doktora reçete ettir.

Forumda zafer oyman nin ilaç kombinleri var .

Şayet şikayetlerin var ise bu ilaç konbinlerini sağlık ocağında bir doktora yazdır kullan.

Şikayetlerinde azalma olursa bilki o ilaçlar sana yaradı.

Boşuna masraf yapma. Ben 5 kere zafer oymana gittim. Doktorun kombinleri belli.
Tired35

Mesaj gönderen Tired35 »

Doğru söylüyorsun. Gerçekten çok masraflı bir hastalık. Ekonomik durumum çok iyi değil fakat Ağrı sızı olunca parayı görmüyor insan.
Tired35

Mesaj gönderen Tired35 »

Ampirik tedavi ile patojen varsa direnç kazanmasından çekiniyorum. Onun için kadir abinin de dediği gibi patojen i bulup ona göre tedavi olmak daha doğru geliyor. Gerçi yıllarca uğraşıp patojen bulamayanda çok var. Ne yapacağını şaşırıyor insan.
kmlpr2

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Ağrın sızın oldumu gir sıcak suya olmadı eczaneden sıcak su torbası al olmadı elektirkli ısı pad var ondan al koy altına ağrı kesici arveles yada Randutil al kullan zararı olmaz ağrı kesiciden . Baktın miden kötü oluyor mide koruyucu eczaneden al . İstediğin kadar ağrı kesici iç .
Tired35

Mesaj gönderen Tired35 »

Dediklerini yapıyorum zaten arvalesi her gün alıyorum.ağrıyı zaman zaman tolere edebiliyorum ama işeme sorunum psikolojimi bozuyor. Sola doğru işiyorum prostat şiş bazen zorlanıyorum işerken :(
Dogukan01

Mesaj gönderen Dogukan01 »

Tired35 yazdı:Ampirik tedavi ile patojen varsa direnç kazanmasından çekiniyorum. Onun için kadir abinin de dediği gibi patojen i bulup ona göre tedavi olmak daha doğru geliyor. Gerçi yıllarca uğraşıp patojen bulamayanda çok var. Ne yapacağını şaşırıyor insan.
Kesinlikle ampirik tedavi olma antibiyotik denilen şey leblebi değil bilinçsiz kullanımı hayatını mahfeder. Eğer kullandığın antibiyotik dirençliyse sende bulunan bakterilere direnç kazandırırsın daha da güçlenirler. Ampirik tedavi risktir.
Tired35

Mesaj gönderen Tired35 »

İşte onun için iyi bir doktora gidip bakteriyel bir sorunum varsa bulmak istiyorum.