İZMİR DOKTOR TAVSİYESİ

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Esref35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

İZMİR DOKTOR TAVSİYESİ

Mesaj gönderen Esref35 »

Arkadaşlar Ekol Hastahanesine gittim 6ay önce. Hiç kültür testi yapmadan sadece idrar ve kan testi ile Cipro verdi 3 kutu. Tabi o zaman forumu ve hastalıgı bilmiyorum. Kullandım ilaçları. Tekrar gittim.İlk gittiğim gibi agrı yoktu ama bu zaman zaman artan zaman azalan bir durummuş. Bende bilmiyorum tabi. İyileşme var zannettim. Hiç test yapmadan 3 ay sonra gel dedi doktor. Böylece arada 5-6 ay geçmiş oldu.

Şimdi burada yazılanları okuyunca bana hiç düzgün bir muayene ve tedavi uygulanmadıgını gördüm. Yanma ara sıra çatal işeme ve makat hayaların arasında kalan bölgede yanma gibi şikayetler devam ediyor.

İzmir de yapılmasını gereknleri yapan bir doktor tavsiyesi yok mu ALLAH rızası için. Kültür testi olsun. Orada ki mikroba bakteriye karsı dogru ilaç verebilecek olsun.

Artık prostatit değil başka bir illet mi var diye düsünmeye de basladım. Çünkü bende hiç idarara sık cıkma sürekli idrar varmıs gibi hissetme yok.
memo42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: İZMİR DOKTOR TAVSİYESİ

Mesaj gönderen memo42 »

Selamlar geçmiş olsun,İzmirde tedavisini bilmiyorum ama çok ucuz bir yer var Üromar Tıp Merkezi baya baya ucuz prostat masajıyla sıvı alıp lökosit bakıyorlar.Ege Yaşam Hastahanesinde Dr.Ruslan Hoca var masaj sonrası idrarda lökösit bakar.Kendi kliniği olan bir prof var kesinlikle tavsiye etmem geçen sene 500 Tl muayne ücretiydi ama siz bilirsiniz eğer araç varsa Manisada Grand Medical var uygun bir yer Ömür Erdem Akkaya var prostat masajı yapıyor.Saygılar…
memo42

Mesaj gönderen memo42 »

Esref35 yazdı:Arkadaşlar Ekol Hastahanesine gittim 6ay önce. Hiç kültür testi yapmadan sadece idrar ve kan testi ile Cipro verdi 3 kutu. Tabi o zaman forumu ve hastalıgı bilmiyorum. Kullandım ilaçları. Tekrar gittim.İlk gittiğim gibi agrı yoktu ama bu zaman zaman artan zaman azalan bir durummuş. Bende bilmiyorum tabi. İyileşme var zannettim. Hiç test yapmadan 3 ay sonra gel dedi doktor. Böylece arada 5-6 ay geçmiş oldu.

Şimdi burada yazılanları okuyunca bana hiç düzgün bir muayene ve tedavi uygulanmadıgını gördüm. Yanma ara sıra çatal işeme ve makat hayaların arasında kalan bölgede yanma gibi şikayetler devam ediyor.

İzmir de yapılmasını gereknleri yapan bir doktor tavsiyesi yok mu ALLAH rızası için. Kültür testi olsun. Orada ki mikroba bakteriye karsı dogru ilaç verebilecek olsun.

Artık prostatit değil başka bir illet mi var diye düsünmeye de basladım. Çünkü bende hiç idarara sık cıkma sürekli idrar varmıs gibi hissetme yok.
bence prostat sıvısından lökösit baktırın hastalığınızın teşhisi olsun
Esref35

Mesaj gönderen Esref35 »

Bu dediğiniz prostat sıvısından lökösit baktırmayı üromar yapıyor mu acaba ?
Esref35

Mesaj gönderen Esref35 »

memo42 yazdı:
Esref35 yazdı:Arkadaşlar Ekol Hastahanesine gittim 6ay önce. Hiç kültür testi yapmadan sadece idrar ve kan testi ile Cipro verdi 3 kutu. Tabi o zaman forumu ve hastalıgı bilmiyorum. Kullandım ilaçları. Tekrar gittim.İlk gittiğim gibi agrı yoktu ama bu zaman zaman artan zaman azalan bir durummuş. Bende bilmiyorum tabi. İyileşme var zannettim. Hiç test yapmadan 3 ay sonra gel dedi doktor. Böylece arada 5-6 ay geçmiş oldu.

drhakan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen drhakan »

Uçkun laboratuvarda sperm kültürü ve cybh için özel besiyerlerine ekme işlemi var,kesinlikle yaptır.Bende klamidya bulunmuştu ve sonrasında etkene özel antibiyotikle çok fayda görmüştüm.
memo42

Mesaj gönderen memo42 »

Esref35 yazdı:
memo42 yazdı:

üromar lökösit bakıyor ama tedavi yöntemlerini bilmiyorum.
Tired35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Tired35 »

Merhaba bende izmir'de yaşıyorum. 11 aydır kronik prostatit hastasıyım. Çok doktor gezdim. Prostat sıvısından iolosit ve kültür bakan bir doktor bulmak için. Sonunda arayarak medikal park Karşıyaka da Dr. zafer kozacıoğlu nun prostat sıvısından lokosit ve kültür baktığını öğrendim.yakın zamanda gitmeyi düşünüyorum. Hastahaneyi arayarak detaylı bilgi alabilirsin.
memo42

Mesaj gönderen memo42 »

Tired35 yazdı:Merhaba bende izmir'de yaşıyorum. 11 aydır kronik prostatit hastasıyım. Çok doktor gezdim. Prostat sıvısından iolosit ve kültür bakan bir doktor bulmak için. Sonunda arayarak medikal park Karşıyaka da Dr. zafer kozacıoğlu nun prostat sıvısından lokosit ve kültür baktığını öğrendim.yakın zamanda gitmeyi düşünüyorum. Hastahaneyi arayarak detaylı bilgi alabilirsin.
kültür bakıyorsa çok iyi bilsem zafer oymana gitmezdim 3 kere burdan kalkıp
Tired35

Mesaj gönderen Tired35 »

Telefonda Sekreteri öyle dedi. Yakında gidip öğrenicem.
Esref35

Mesaj gönderen Esref35 »

Tired35 yazdı:Telefonda Sekreteri öyle dedi. Yakında gidip öğrenicem.

Ne yaptın dostum gidebildin mi ? Ben o hastahanede Bumin örs denen doktora gittim hiçbir test yapmadan bu hastalık ilaçla geçmez . 5 seans bir tedavi önerdi. Boşa ilaç kullanma dedi.
memo42

Mesaj gönderen memo42 »

Esref35 yazdı:

Ne yaptın dostum gidebildin mi ? Ben o hastahanede Bumin örs denen doktora gittim hiçbir test yapmadan bu hastalık ilaçla geçmez . 5 seans bir tedavi önerdi. Boşa ilaç kullanma dedi.
Öyle doktor mu olur allah aşkına ya.Neymiş o ilaçsız 5 seans tedavi? Allah bilir eswt falandır .
Esref35

Mesaj gönderen Esref35 »

memo42 yazdı:
Esref35 yazdı:

Öyle doktor mu olur allah aşkına ya.Neymiş o ilaçsız 5 seans tedavi? Allah bilir eswt falandır .
Aynen 6k istedi. Hiçbir test yapmadı sadece sözlü muayene.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Esref35 yazdı:
memo42 yazdı:
Esref35 yazdı:
Aynen 6k istedi. Hiçbir test yapmadı sadece sözlü muayene.
Hic test yapmayan drdan uzak durun.
Tired35

Mesaj gönderen Tired35 »

Evet arkadaşlar bugün gidip zafer kozacıoğluna muayene oldum. Şikayetlerimi söyledim.Sık idrar yıllardır vardı Aralık ayından beri ise Boşalmadan sonra ağrı,ara ara penis ucu batması,sola doğru işiyorum sağ taraf kapalı prostat şişliği var prostat ara sıra ağrıyor Aralık ayında 1ay cipro+ürispas+dexofen kullandığımı bunu beni %50 iyileştirdiğini sonra ise quercetin +bromelian +ürinovef+inflamax kombinasyonu ile %90 toparladığimı Ama hala saydığım belirtilerin olduğunu söyledim. Kendisi beni sabırla dinledi. Prostat sıvısından kültür aldı. Mikroplazma kültürü İdrardan bakıcaz , chlamydia antijenine bakıcaz dedi.haftaya sonuçlar çıkıyor. Tekrar gidicem. Haber ederim.
Tired35

Mesaj gönderen Tired35 »

Arkadaşlar zafer kozacıoğluna gittim.prostat sıvısında sürüntü ile örnek aldı.sonrasında idrar tahlili idrar kültürü chalamydia testi yaptırdı.sonuçlar çıktığında prostatit sorunumun bakteriyel olmadığını söyledi.Sorunun pelvik kaslardan kaynakli idrarımın reflü yapıp prostata kaçtığını bunun için bir tedaviye başlamamız gerektiğini söyledi.ilaç olarak azitro , biteral ve mictonorm verdi.azitro ile biteral bitti.su an sadece mictonorm kullanıyorum.Sanırım bu ilaç beni kötü etti.ilacı kullanmadan önce sık idrara çıkardım.Prostattaki şişlik yüzünden sola doğru işerdim.cılız işerdim.ama ağrım sızım olmazdı işemekte çok zorlanmadım.şimdi az tuvalete çıkıyorum .ama prostat ağrım çoğaldı ve işemekte zorlanıyorum. sizce mictonormu bırakmalımıyım ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Tired35 yazdı:Arkadaşlar zafer kozacıoğluna gittim.prostat sıvısında sürüntü ile örnek aldı.sonrasında idrar tahlili idrar kültürü chalamydia testi yaptırdı.sonuçlar çıktığında prostatit sorunumun bakteriyel olmadığını söyledi.Sorunun pelvik kaslardan kaynakli idrarımın reflü yapıp prostata kaçtığını bunun için bir tedaviye başlamamız gerektiğini söyledi.ilaç olarak azitro , biteral ve mictonorm verdi.azitro ile biteral bitti.su an sadece mictonorm kullanıyorum.Sanırım bu ilaç beni kötü etti.ilacı kullanmadan önce sık idrara çıkardım.Prostattaki şişlik yüzünden sola doğru işerdim.cılız işerdim.ama ağrım sızım olmazdı işemekte çok zorlanmadım.şimdi az tuvalete çıkıyorum .ama prostat ağrım çoğaldı ve işemekte zorlanıyorum. sizce mictonormu bırakmalımıyım ?
Mictonorm uzun salinimlı bir ilactir yan etkisi coktur. Yan etkilerinden biride işeme zorlugudur. Herkesin tolere edebilecegi bir ilaç degildir. Drunuz bakteriyel olmadiginizi söyledi diyorsunuz...ozaman niye antibiyotik yazmiş? Burada bir çelişki var. Ayrica prostat sivisini aldiktan sonra cam lamda niye lokosite bakmamiş mikroskop altinda? Sürüntüden lokositi sayamazsiniz, ancak kültüre bakabilirsiniz.
Tired35

Mesaj gönderen Tired35 »

Kadir abi bende pek memnun kalmadım zaten.Sonuç almak için gittiğimde ameliyatı olduğu için çok ilgilenmedi ilaç verdi geçti.ilk zamanlar kullandığım 4 kutu cipro antibiyotik son kutuda çarpıntı yaptı bıraktım ,quercetin +bromelian +ürinovef+inflamax kombinasyonu ile % 90 iyidim.Düzelmiştim bir çok semptom gitmişti.ilacı kullandım daha kötü oldum tedavide geriye gittim.Şimdi bu ilacı bırakıp sizinde dediğiniz gibi prostat sıvısını alıp cam lamda lokosit bakan bir doktor bulmak için araştırıcam .İnşallah bulurum.Bulamazsam ya hüseyin secgine yada zafer oymana gidicem.