Üroloji tetkiklerim Sonrası,yardımcı olur musunuz ?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Ersoy
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Üroloji tetkiklerim Sonrası,yardımcı olur musunuz ?

Mesaj gönderen Ersoy »

Arkadaşlar merhaba,
Sorunum 3 hafta önce isteksizlik ve hiçbir şekilde ereksiyon olamama yani ereksiyonun 0 olması şeklinde başladı sonrasında mastürbasyona ara verdim.Şu ana kadar hiç mastürbasyon yapamadım.Verdikten sonra testislerimde ağrı, iğne batması, aniden penisimin ucunda idrar geliyor hissi ile devam etti.Daha önce hiçbir şekilde cinsel ilişkide bulunmadım.Penisimin kamış kısmında sivilce çıkmıştı ürolog temizlemiş ancak bana da sıkmamı söylemişti ben de kanatmak için sıkıyordum ve bir şekilde jilet ile küçük çizik atıyordum 2 ay öncesinde.Geceleri ağrıdan uyuyamadım.Son bir haftadır kusma, şişkinlik ve ishal bazen kabız baş gösterdi.Dün Kayseri acıbadem hastanesi aciline gitmek zorunda kaldım, serum aldım.Serum sonrasında penis bölgesindeki ağrılarım ve sızılarım neredeyse geçti, .İdrar testimde lökosit 1-2 eritrosit 7-8 gibi bir sonuç aldım.Sabahında aynı hastanede özel bir profesöre muayene oldum.Yumurtalık ultrasonu, idrar testi , elle kontrol ve üroflow testi oldum.İdrar testi sonucum 1-2 lökosit 1-2 eritrosit çıktı ve diğer sonuçlarımda bir sorun olmadığını belirtip bana prozac adlı psikiyatr hapı verdi.Ancak şu an iştahım 0 midem ve bağırsaklarım sürekli hareketli , sırtımda ise karıncalanma, zaten ereksiyon 0 ve arada gelen idrar yollarımda,testislerimde sancı olmakta.Herhangi bir şekilde tedavi alabileceğim ilaç yok elimde.Şu anda da kapanma olacak.Açıkçası çok fazla stres yaptım.Ne yapmam gerekiyor bu kapanma döneminde herhangi bir ilaç tavsiyeniz, ek takviyeniz ya da kapanma olmadan bir başka bölümden tedavi olmam için öneride bulunur musunuz ?
Ersoy

Re: Üroloji tetkiklerim Sonrası,yardımcı olur musunuz ?

Mesaj gönderen Ersoy »

Lütfen çok çaresizim evde kıvranıyorum..
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Hocam merhaba. Tahminimce bir bakteriyel enfeksiyon durumu var. Teşhis için rektal tuşe ile prostat sıvısından Lökosit kontrolü ile kültür yapmak gerekli. Daha sonra çıkan sonuca göre tedavi alırsınız. Ama semptomlarınız prostatitte görülen semptomlar tabi diğer hastalıklar ve ürogenital enfeksiyon ise nerede olduğu belirlenmeli.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Ersoy

Mesaj gönderen Ersoy »

Peki bu kapanma süresinde yapabileceğim bir şey var mı kendi elimden geldiğince ishal ve bulantı için şu anda şehrimde dediğiniz testleri yapacak bir kurum ya da kişi yok çünkü.
kennan

Mesaj gönderen kennan »

Ersoy yazdı:Arkadaşlar merhaba,
Sorunum 3 hafta önce isteksizlik ve hiçbir şekilde ereksiyon olamama yani ereksiyonun 0 olması şeklinde başladı sonrasında mastürbasyona ara verdim.Şu ana kadar hiç mastürbasyon yapamadım.Verdikten sonra testislerimde ağrı, iğne batması, aniden penisimin ucunda idrar geliyor hissi ile devam etti.Daha önce hiçbir şekilde cinsel ilişkide bulunmadım.Penisimin kamış kısmında sivilce çıkmıştı ürolog temizlemiş ancak bana da sıkmamı söylemişti ben de kanatmak için sıkıyordum ve bir şekilde jilet ile küçük çizik atıyordum 2 ay öncesinde.Geceleri ağrıdan uyuyamadım.Son bir haftadır kusma, şişkinlik ve ishal bazen kabız baş gösterdi.Dün Kayseri acıbadem hastanesi aciline gitmek zorunda kaldım, serum aldım.Serum sonrasında penis bölgesindeki ağrılarım ve sızılarım neredeyse geçti, .İdrar testimde lökosit 1-2 eritrosit 7-8 gibi bir sonuç aldım.Sabahında aynı hastanede özel bir profesöre muayene oldum.Yumurtalık ultrasonu, idrar testi , elle kontrol ve üroflow testi oldum.İdrar testi sonucum 1-2 lökosit 1-2 eritrosit çıktı ve diğer sonuçlarımda bir sorun olmadığını belirtip bana prozac adlı psikiyatr hapı verdi.Ancak şu an iştahım 0 midem ve bağırsaklarım sürekli hareketli , sırtımda ise karıncalanma, zaten ereksiyon 0 ve arada gelen idrar yollarımda,testislerimde sancı olmakta.Herhangi bir şekilde tedavi alabileceğim ilaç yok elimde.Şu anda da kapanma olacak.Açıkçası çok fazla stres yaptım.Ne yapmam gerekiyor bu kapanma döneminde herhangi bir ilaç tavsiyeniz, ek takviyeniz ya da kapanma olmadan bir başka bölümden tedavi olmam için öneride bulunur musunuz ?
Geçmiş olsun, çok benzer semptomları bende yaşadım birkaç ay önce. Şu an iyiyim ereksiyon vs normale döndü özel mesajdan ulaşabilirsiniz yardımcı olabilirim
Ersoy

Mesaj gönderen Ersoy »

Forumda yeniyim de nasıl yazılıyor acaba özel mesaj affınıza sığınarak?
kennan

Mesaj gönderen kennan »

Ersoy yazdı:Forumda yeniyim de nasıl yazılıyor acaba özel mesaj affınıza sığınarak?
Profil, özel mesaj gönder, gelen kutusu
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Ersoy yazdı:Peki bu kapanma süresinde yapabileceğim bir şey var mı kendi elimden geldiğince ishal ve bulantı için şu anda şehrimde dediğiniz testleri yapacak bir kurum ya da kişi yok çünkü.
Kardeşim bağışıklığı yüksek tut, sarımsaklı yoğurt ve benzer probiyotikli beslenmeye çalış ekmeği un işini azalt moralini yüksek tut. Kayseri’den bilinen bir doktor yok şu an forumda yakın bir şehire gidebilene kadar (örneğin Adana İlker Ünsal ) sağlıklı beslenmeye bak. Mast abartma haftada bir iki ideal ancak iyi geldiğini hissedersen biraz daha arttır. Forumu iyi oku ümitsizliğe kapılma. İyileşenlerin çok sayıda olduğunu bil.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Ersoy

Mesaj gönderen Ersoy »

Hocam hiç sertleşme olmuyor yine de masturbasyon yapmalı mıyım ? Çok isteksizim o yüzden..
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Ersoy yazdı:Hocam hiç sertleşme olmuyor yine de masturbasyon yapmalı mıyım ? Çok isteksizim o yüzden..
Aynı durum bende de var zaten hocam istek olsa ereksiyon bi nebze toplanacak da işte. Doktorlar ısrarla mast yapın diyorlar ancak kimisine iyi gelirken kimisi daha kötü olduğunu söylüyor. Bir de bir şekilde prostatın drenajı gerekli masaj en iyisi ancak imkan yoksa yapacak bir şey kalmıyor.