BENTONİT KİL

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Burak345427

BENTONİT KİL

Mesaj gönderen Burak345427 »

Merhaba arkadaşlar aranızda bentonit kil kullanıp iyileşen var mı?
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: BENTONİT KİL

Mesaj gönderen apo. »

emrebey yazdı:Merhaba arkadaşlar aranızda bentonit kil kullanıp iyileşen var mı?
Forumda bu başlıkla aratirsan istediğin cevabı alacaksın ama iyileşen yok
kaderimiz42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen kaderimiz42 »

Prostatit kanser yaparmı ilerde kronik inflamasyonun kansere yol açanileceği söyleniyor bide o gelmesin başımıza korkuyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

kaderimiz42 yazdı:Prostatit kanser yaparmı ilerde kronik inflamasyonun kansere yol açanileceği söyleniyor bide o gelmesin başımıza korkuyorum
Her saglikli erkegin prostat kanserine yakalanma riski nekadarsa prostatitli birininde okadardir.
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen apo. »

kaderimiz42 yazdı:Prostatit kanser yaparmı ilerde kronik inflamasyonun kansere yol açanileceği söyleniyor bide o gelmesin başımıza korkuyorum
Bilimsel bir tanı yok çevirmez diye biliniyor fakat iyileşmeyen doku onarilmali net birsey söylemek kesin degil
NonwovenII
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen NonwovenII »

Yani bentonit magnezyum içeriği kaynaklı sindirim sistemini ve bağırsak sağlığını mutlu edebilir. Bu da dolaylı yoldan evet fayda sağlar, kurkumin takviyeli de alırsan anti enflamasyon etkisini de görürsün. Düzenli kullanımda bu tarz şeyler tabiki fayda sağlar ancak aman aman bir çözüm takviyesi değildir. Probiyotik zaten kullanıyorsanız üstüne bir de Kadir abinin takviyelerini alıyorsanız bana göre gereklilik arz etmeyen bir takviye.
𝚈𝚞̈𝚛𝚞̈𝚛𝚜𝚎𝚗 𝚢𝚊𝚔ı𝚗𝚍ı𝚛, 𝚋𝚊𝚔𝚊𝚛𝚜𝚊𝚗 𝚞𝚣𝚊𝚔!