Kızılcık şerbeti ve Gümüş suyu

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
juggernaut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Kızılcık şerbeti ve Gümüş suyu

Mesaj gönderen juggernaut »

Merhaba. 2021 mayıs ayında covid geçirdikten sonra tanıştığım bu hastalıkta yüzde 90 başarı oranı ile kurtulduğumu düşünüyorum. Makat ile testis arası yanma, makat kaşıntısı, sürekli gaz çıkarma, alt karın bölgesinde ağrı, peniste sızlama, peniste ıslaklık ve üşüme hissi, kokulu idrar, idrar yaparken yanma, boşalırken yanma, ereksiyon kaybı vb. aklıma gelmeyen bir sürü şey yaşadım 8 ay boyunca. Detayları anlatmıyorum doktor maceralarını falan anlatmıcam. herkes biliyor o süreci çok yoğun ve psikolik olarak yıpranıyorsun.
Asıl konuma döneyim bu süreçte artık alışcaz böyle yaşamaya falan derken nerden duydum ve ya okudum bilmiyorum kızılcık şerbeti ver gümüş suyunun iyi geldiğini öğrendim. Dedim denemekten zarar gelmez yaklaşık 15 litre kızılcık şerbeti organik 1 litrede gümüş suyu aldım. Kızılcık şerbetini meyve suyu niyetine günde en az 1 bazen en fazla 2 su bardağı içmeye başladım güzel bişi zaten. Gümüş suyunuda günde yarım çay bardağı içtim. Aradan 1 ay geçmedi tüm yukarıda saydığım illet şeylerin hepsi geçti biri hariç o da peniste ve testiste ara ara üşüme hissediyorum. Yani anlayacağınız bu hastalığa yüzde doksan yaradığını düşünüyorum inşallah sizede yarar. Bu siteyi 2 hafta önce keşfettim ve tepkisiz kalmak istemedim çünkü hepinizi gayet iyi anlıyorum ve inşallah yardımcı olurum diye düşünüyorum. Allah hepimize sağlık ve şifa versin.
Mustafa Kemal ATATÜRK
ozankizil

Re: Kızılcık şerbeti ve Gümüş suyu

Mesaj gönderen ozankizil »

juggernaut yazdı:Merhaba. 2021 mayıs ayında covid geçirdikten sonra tanıştığım bu hastalıkta yüzde 90 başarı oranı ile kurtulduğumu düşünüyorum. Makat ile testis arası yanma, makat kaşıntısı, sürekli gaz çıkarma, alt karın bölgesinde ağrı, peniste sızlama, peniste ıslaklık ve üşüme hissi, kokulu idrar, idrar yaparken yanma, boşalırken yanma, ereksiyon kaybı vb. aklıma gelmeyen bir sürü şey yaşadım 8 ay boyunca. Detayları anlatmıyorum doktor maceralarını falan anlatmıcam. herkes biliyor o süreci çok yoğun ve psikolik olarak yıpranıyorsun.
Asıl konuma döneyim bu süreçte artık alışcaz böyle yaşamaya falan derken nerden duydum ve ya okudum bilmiyorum kızılcık şerbeti ver gümüş suyunun iyi geldiğini öğrendim. Dedim denemekten zarar gelmez yaklaşık 15 litre kızılcık şerbeti organik 1 litrede gümüş suyu aldım. Kızılcık şerbetini meyve suyu niyetine günde en az 1 bazen en fazla 2 su bardağı içmeye başladım güzel bişi zaten. Gümüş suyunuda günde yarım çay bardağı içtim. Aradan 1 ay geçmedi tüm yukarıda saydığım illet şeylerin hepsi geçti biri hariç o da peniste ve testiste ara ara üşüme hissediyorum. Yani anlayacağınız bu hastalığa yüzde doksan yaradığını düşünüyorum inşallah sizede yarar. Bu siteyi 2 hafta önce keşfettim ve tepkisiz kalmak istemedim çünkü hepinizi gayet iyi anlıyorum ve inşallah yardımcı olurum diye düşünüyorum. Allah hepimize sağlık ve şifa versin.
Geçmiş olsun kızılcık suyunu nerden aldınız?
herdaim32

Mesaj gönderen herdaim32 »

marketlerde satilan olurmu
juggernaut

Kızılcık şerbetinin markası Öncüler di ayrıca Gümüş suyunu da 40 ppm kullandım.
Mustafa Kemal ATATÜRK
Ronaldogeldi

Mesaj gönderen Ronaldogeldi »

İyi geliyor mu ve nereden aldınız?
juggernaut

Ronaldogeldi yazdı:İyi geliyor mu ve nereden aldınız?
İyi geldiğine inanıyorum. Kızılcık şerbeti nerde uygunsa internetten ordan sipariş ettim markası Öncüler. Gümüş suyunuda trendyol dan almıştım. Gümüş suyu yazınca seçenekler çıkıyor zaten.
Mustafa Kemal ATATÜRK
canadianguy1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen canadianguy1 »

juggernaut yazdı:
İyi geldiğine inanıyorum. Kızılcık şerbeti nerde uygunsa internetten ordan sipariş ettim markası Öncüler. Gümüş suyunuda trendyol dan almıştım. Gümüş suyu yazınca seçenekler çıkıyor zaten.
Gumus suyu kolloidal olanmi iyonik olanmi?
juggernaut

canadianguy1 yazdı:
juggernaut yazdı:
Gumus suyu kolloidal olanmi iyonik olanmi?
Kolloidal gümüş suyuydu benim kullandığım kardeşim
Mustafa Kemal ATATÜRK
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

Gümüş suyunu kullandım. Bir değişiklik hissetmedim. Kızılcıksuyu daha doğrusu marmelatı şekersiz kendim yaptım. Rahatlama hissettim. O nedenle bu pazardan 10 kilo aldım sabah akşam içeceģim
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

juggernaut yazdı:
Kızılcık suyu 15 litre varmı yoksa birer litrelikmi aldınız
Yamtar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Yamtar »

adige60 yazdı:
juggernaut yazdı:
Geçen hafta denemelik pazardan taze kızılcık alarak kaynatıp suyunu çıkardım ve faydasını gördüm. Tamamen doğal ve şeker katmadım. Hazır serbetlerin icerigi belli değil.Bu hafta 10 kg kadar alıp stok yapacağım. 1 kg dan konstantre kızılcık suyu elde ettim ve işlem bittikten sonra sıcak su katarak çoğalttım. Ortalama 1 kg taze kızılcıktan 2 litre kızılcık suyu elde ettim.
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

Yamtar yazdı:
adige60 yazdı:
juggernaut yazdı: İyi geldiğine inanıyorum. Kızılcık şerbeti nerde uygunsa internetten ordan sipariş ettim markası Öncüler. Gümüş suyunuda trendyol dan almıştım. Gümüş suyu yazınca seçenekler çıkıyor zaten.
Geçen hafta denemelik pazardan taze kızılcık alarak kaynatıp suyunu çıkardım ve faydasını gördüm. Tamamen doğal ve şeker katmadım. Hazır serbetlerin icerigi belli değil.Bu hafta 10 kg kadar alıp stok yapacağım. 1 kg dan konstantre kızılcık suyu elde ettim ve işlem bittikten sonra sıcak su katarak çoğalttım. Ortalama 1 kg taze kızılcıktan 2 litre kızılcık suyu elde ettim.
Şikayetleriniz nedir nelere iyi geldi
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

Benim kalan tek şikayetim penis geri çekilmesi, peniste batma penisin abuk subuk halleri. 1.5 sene sonra ilk defa güzel bir gün geçirdim. Aşağıdan beni rahatsız etmedi diyelim
juggernaut

Serkan yazdı:Gümüş suyunu kullandım. Bir değişiklik hissetmedim. Kızılcıksuyu daha doğrusu marmelatı şekersiz kendim yaptım. Rahatlama hissettim. O nedenle bu pazardan 10 kilo aldım sabah akşam içeceģim
Bende gümüş suyunun işe yaramadığını düşünüyorum. İlk başta kullandım ama şifanın net kızılcık suyunda olduğuna eminim. Gümüş suyunu denememek lazım boşa. Ben ikisini birden denemiştim diye ilk başta ayırt edemedim.
Mustafa Kemal ATATÜRK
juggernaut

adige60 yazdı:
juggernaut yazdı:
1 litrelikten çok almıştım
Mustafa Kemal ATATÜRK
juggernaut

Madem konu hortlamış şu anki durumumu yazayım. Konuyu açtığım 5. Aydan beridir yüzde 95 oranında iyiyim. Bir tek geriye kalan ara ara peniste üşüme. Yani bu halime şükürler olsun tam olarak geçer mi kışın geri döner mi hastalık bilmiyorum. Takipteyim.
Mustafa Kemal ATATÜRK
merseysidederby

Mesaj gönderen merseysidederby »

juggernaut yazdı:Madem konu hortlamış şu anki durumumu yazayım. Konuyu açtığım 5. Aydan beridir yüzde 95 oranında iyiyim. Bir tek geriye kalan ara ara peniste üşüme. Yani bu halime şükürler olsun tam olarak geçer mi kışın geri döner mi hastalık bilmiyorum. Takipteyim.
Hocam bu kürü 1 ay mı uyguladınız? Ben de denemek istiyorum.
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

Bugün pazardan 5 kg kızılcık aldım. Kg fiyatı 25 TL.
Tam mevsimi almak isteyenler alsın bence.Dogal ve katkısız kendiniz yapabilirsiniz. Yapılışı isteyen varsa tarifini yazabilirim
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Tarifini yazarsan sevinirim
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

1 kg kızılcık 6 şu bardağı su katıp kaynayana kadar bekleyin. Kaynayınca, 20 dk tahta kaşıkla içindekileri eze eze karıştırın kaynasın. Sonra 2 bardak soğuk su katın ve yeniden kaynasın. 10 dk da öyle kaynadiktan sonra süzün. Posasını iyice ezin ve oluşan suyun içine aksın. Sıcak sıcak konserve şeklinde şişelerseniz aylarca dayanır bozulmaz. Şişeyi açınca sıcak su katıp cogaltabilirsiniz. Konsantre oluyor çünkü. Seker katmiyorun. Sadece su ve kızılcık
Therise

Mesaj gönderen Therise »

juggernaut yazdı:Madem konu hortlamış şu anki durumumu yazayım. Konuyu açtığım 5. Aydan beridir yüzde 95 oranında iyiyim. Bir tek geriye kalan ara ara peniste üşüme. Yani bu halime şükürler olsun tam olarak geçer mi kışın geri döner mi hastalık bilmiyorum. Takipteyim.

Ustam durum nedir şuanda aradan yaklaşık 1 sene geçmiş son durum nedir
hakan564
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen hakan564 »

merhaba . durumunuz nasıl acaba ? bende bugün kızılcık alıp deneyeceğim. Gümüş suyunun bir yan etkisi zararı var mı ?
alihan411

Mesaj gönderen alihan411 »

son durum nedir hocam?
Çapulcu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Çapulcu »

Ben 20 kg kadar alıp marmelat yaptım fayda görmedim.