Soğan , elma sirkesi ve hakiki zeytin yağı

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Yorgunsavaşçı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Soğan , elma sirkesi ve hakiki zeytin yağı

Mesaj gönderen Yorgunsavaşçı »

Abiler kardeşler herkese merhaba . Bir tanıdığım soğan , elma sirkesi ve hakiki zeytinyağını 1 ay kullanıp iyileştiğini söyledi . Bunu daha önce deneyen var mı ? Bu üçlüyü salata şeklinde tüketiyormuş .
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Soğan , elma sirkesi ve hakiki zeytin yağı

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Yorgunsavaşçı yazdı:Abiler kardeşler herkese merhaba . Bir tanıdığım soğan , elma sirkesi ve hakiki zeytinyağını 1 ay kullanıp iyileştiğini söyledi . Bunu daha önce deneyen var mı ? Bu üçlüyü salata şeklinde tüketiyormuş .
Nasil aciklama yapar misin, hangi semptpmlari varmis
Yorgunsavaşçı

Semptom konusunda ben kendi semptomlarımı söyledim yaşadıklarımı işeme boşalma ağrı problemlerim falan hepsi geçer dedi bunu dene dedi . Ben çok anlam veremedim açıkçası kullanan deneyen başka fayda gören oldu mu merak ettim Kadir abi sen ne düşünüyorsun bu konuda ? Faydası olur mu abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Yorgunsavaşçı yazdı:Semptom konusunda ben kendi semptomlarımı söyledim yaşadıklarımı işeme boşalma ağrı problemlerim falan hepsi geçer dedi bunu dene dedi . Ben çok anlam veremedim açıkçası kullanan deneyen başka fayda gören oldu mu merak ettim Kadir abi sen ne düşünüyorsun bu konuda ? Faydası olur mu abi
Faydası olurmu olur.kardeşim, belli olmaz bu işler deneyebilirsin enazindan zararı yok.
Yanlız elma sirkesini sulandirarak icmen lazim mideni yakar. Reflü varsa azdırır. Ev yapimi dogal olacak. Ayrıca bu kürü uygularken baska ilac v.s kullanmayın.
kolcak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen kolcak »

Soğan quercetin içerir faydalıdır.
Zeytinyağı bağışıklığı güçlendirir.
Sirke asitlidir zarar verebilir.
kolcak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen kolcak »

Ayrıca quercetin ve içeren gidalar birçok bakteriye etkilidir fakat kinolon grubu antibiyotikler ile birlikte kullanılmaz.
İlacın etkisini düşürür.
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Armegeddon »

Bu soğan kürü denilen bir olay var deneyen oldu mu hiç ben 2 gün yaptım ama midem almadı
nemesis21
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen nemesis21 »

Armegeddon yazdı:Bu soğan kürü denilen bir olay var deneyen oldu mu hiç ben 2 gün yaptım ama midem almadı
Ben yaptım semptomlarım baya azaldı ama devamını getiremedim üşengeçlikten şuan ne çok kötüyüm ne çok iyiyim
Eskihasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Eskihasta »

Ben alevli dönemlerimde ne zaman brokoli kuru yapsam rahatlamışımdır ama bir süre sonra semptomlar geri geliyor.Sonra brokoliden zehirledim tiksindim yapamadım.
Yorgunsavaşçı

kadir yazdı:
Yorgunsavaşçı yazdı:Semptom konusunda ben kendi semptomlarımı söyledim yaşadıklarımı işeme boşalma ağrı problemlerim falan hepsi geçer dedi bunu dene dedi . Ben çok anlam veremedim açıkçası kullanan deneyen başka fayda gören oldu mu merak ettim Kadir abi sen ne düşünüyorsun bu konuda ? Faydası olur mu abi
Faydası olurmu olur.kardeşim, belli olmaz bu işler deneyebilirsin enazindan zararı yok.
Yanlız elma sirkesini sulandirarak icmen lazim mideni yakar. Reflü varsa azdırır. Ev yapimi dogal olacak. Ayrıca bu kürü uygularken baska ilac v.s kullanmayın.
Anladım abi çok sağol