Börtü böcekten şifa gelmez

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
kadircan06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Börtü böcekten şifa gelmez

Mesaj gönderen kadircan06 »

Ben anlamıyorum. Dünyanın en iyi ilaç firmaları en iyi kimyagerleri bu illet için düzgün bir ilaç üretmiyor 3 5 sap çimen nasıl fayda ediyor? Neden sürekli çimen tavsiyesi veriyorsunuz? Ve hiç biride işe yaramıyor boştan yere karaciğer harabiyeti birde öyle ki say say bitmiyor milyon tane bitkisel ürün var
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Börtü böcekten şifa gelmez

Mesaj gönderen Dogukan01 »

kadircan06 yazdı:Ben anlamıyorum. Dünyanın en iyi ilaç firmaları en iyi kimyagerleri bu illet için düzgün bir ilaç üretmiyor 3 5 sap çimen nasıl fayda ediyor? Neden sürekli çimen tavsiyesi veriyorsunuz? Ve hiç biride işe yaramıyor boştan yere karaciğer harabiyeti birde öyle ki say say bitmiyor milyon tane bitkisel ürün var
Börtü böcek demeden önce bir araştır mesela kekik yağının doğal bir antibiyotik olduğunu tıp camiası bile kabul ediyor bilmemek ayıp değil bilmediğini bil önce sonra konuş
kadircan06

Üzerinde yıllarca çalışılan bu bakteriler için özel üretilen antibiyotikler varken neden insanlar öyle bir şey kullansın
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

kadircan06 yazdı:Üzerinde yıllarca çalışılan bu bakteriler için özel üretilen antibiyotikler varken neden insanlar öyle bir şey kullansın

Burada bir süür insan var bazısı antibiyotikle iyileşmiş bazısı fizyoterapistle bazısı da bitkilerle.

Etkisi ıspatlanmış bitkiler doğasal gıdalar var mesela hakiki anzer balı. Hakiki, katkısız arı ürünleri mesela. Öyle bunlara ot çöp diyemezsin tıp bile tedavide propolisi kullanıyor/öneriyor.
kadircan06

Nasıl bir yararı var merak ettim arı ürünlerinin ve önerin var mı
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen mustafaa »

kadircan06 yazdı:Üzerinde yıllarca çalışılan bu bakteriler için özel üretilen antibiyotikler varken neden insanlar öyle bir şey kullansın
Kardeşim doğada yetişen hiçbirşey börtü böcek değildir.

Sabırlı ol, kararlı ol şifanın yüce mevladan geldiğini unutma el aç dua et duaya icabet eden bir rabbimiz var. Ben psikolojik olarak duanın ve namazın bu hastalıkta bana çok destek olduğunu söyleyebilirim.

Kullandığın ürünleri kısa vadeli değilde 2 3 ay gibi kullan bitince direk başka ürüne yönel

Destek olarak bunlarında kullanabilirsin sarımsak ve çörek otunu uzun vade kullanabilirsin diğerlerinide destek amaçlı deneyebilirsin örnek 2 şişe kudret narı alır kullanırsın sonrasında başka küre geçersin.
Eğer Kaslarla ilgili sorunun varsa fizyoterapi den destek alarak tedavi görebilirsin.
1.çiğ sarımsak
2.çiğ çörek otu
3.Kudret narı zeytin yağlı
4.Brokoli kürü
5.Soğan kürü
6.melisa karabaş
7.Gevşeme egzersizi veya fizyoterapi eşliğinde pelvik kasları gevşetme spor yapma.
8.keçiboynuzu ile udi hindi karıştırıp yeme
9.ham bal, propolis, polen
10.kızılcık suyu, cranberyy
11.Maydonoz,sarımsak,nane, dereotu robota 1 bardak su ekleyip içmek.
12.Hergün en az 2 çeşit meyve
13.En önemli konulardan biri 0 şeker tüketmeye özen göster. Sadece meyveden karşıla tatlı ihtiyacını.
14.Prostat için ER REŞİD
Sinirler için EL MUĞNİ
Kaslar için El KAVİY esmasını gün içinde okuyarak dua et.
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
kadircan06

mustafaa yazdı:
Kardeşim doğada yetişen hiçbirşey börtü böcek değildir.

Sabırlı ol, kararlı ol şifanın yüce mevladan geldiğini unutma el aç dua et duaya icabet eden bir rabbimiz var. Ben psikolojik olarak duanın ve namazın bu hastalıkta bana çok destek olduğunu söyleyebilirim.

Kullandığın ürünleri kısa vadeli değilde 2 3 ay gibi kullan bitince direk başka ürüne yönel

Destek olarak bunlarında kullanabilirsin sarımsak ve çörek otunu uzun vade kullanabilirsin diğerlerinide destek amaçlı deneyebilirsin örnek 2 şişe kudret narı alır kullanırsın sonrasında başka küre geçersin.
Eğer Kaslarla ilgili sorunun varsa fizyoterapi den destek alarak tedavi görebilirsin.
1.çiğ sarımsak
2.çiğ çörek otu
3.Kudret narı zeytin yağlı
4.Brokoli kürü
5.Soğan kürü
6.melisa karabaş
7.Gevşeme egzersizi veya fizyoterapi eşliğinde pelvik kasları gevşetme spor yapma.
8.keçiboynuzu ile udi hindi karıştırıp yeme
9.ham bal, propolis, polen
10.kızılcık suyu, cranberyy
11.Maydonoz,sarımsak,nane, dereotu robota 1 bardak su ekleyip içmek.
12.Hergün en az 2 çeşit meyve
13.En önemli konulardan biri 0 şeker tüketmeye özen göster. Sadece meyveden karşıla tatlı ihtiyacını.
14.Prostat için ER REŞİD
Sinirler için EL MUĞNİ
Kaslar için El KAVİY esmasını gün içinde okuyarak dua et.
Şifamız olmadığı gibi bu söylediklerini tüketecek rızkımızda yok. Olanda zaten böyle yemeye değil hastane köşelerine gidiyor. Yada kendi halime dayanamayıp vicdan yapıp farklı hastalarla paylaşmaya gidiyor.