Cinsel istek azlığı

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Prostat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Cinsel istek azlığı

Mesaj gönderen Prostat »

Öncelikle herkese selamlar, umarım herkes bir an önce eski sağlığına kavuşur. Grupta yeniyim ve benim ağrı semptopmum sıfır işeme semptomum sıfır ama şu cinsel isteksizlik ciddi derece de var psikolojik olmadığına adım gibi eminim inanılmaz kalsifikasyon vardı prostatımda bunlarda gitti sorum şu neden ağrı vs yokken cinsel isteksizliğim var ? Mast yapmaya kalktığımda penisimle oynadığımda erekte oluyor ama cinsel isteğim olmadığı için hemen geri sönüyor bu cinsel isteksizlik ilerleyen zamanlarımda düzelir mi ? Prostatımdan sıvı aldıklarında nadir lökosit görüldü yazıyordu bu konuda yardım edecek var mı bu şekilde gerçekten evlilik olmaz resmen hayatımızı bırakıyoruz cinsel isteksizlik birgün düzelir mi acaba ? Teşekkürler herkese
eray36

Re: Cinsel istek azlığı

Mesaj gönderen eray36 »

Hormonlara baktır kardeşim totel testesteron serbest testesteron bir hafta içinde ac karnına sabah sekiz gibi ver seks hormonları düşüktürr
Prostat

Mesaj gönderen Prostat »

Hormonlar da problem yok en son total testosteron 790 çıkmıştı serbestte normaldi. Yani anlayamıyorum nasıl böyle olabiliyor prostatit cinsel isteksizlik yapıyormuş ama bu kadarı çok fazla gibi başka neden ne olabilir acaba ?
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Prostat yazdı:Hormonlar da problem yok en son total testosteron 790 çıkmıştı serbestte normaldi. Yani anlayamıyorum nasıl böyle olabiliyor prostatit cinsel isteksizlik yapıyormuş ama bu kadarı çok fazla gibi başka neden ne olabilir acaba ?
Hocam antidepresan roaccutane kullanımı var mıydı sizde ? Cinsel öykü ya da ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Prostat

Mesaj gönderen Prostat »

Hiç kullanmadım hayatımda prostatitten değil mi diyorsunuz
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Prostat yazdı:Hiç kullanmadım hayatımda prostatitten değil mi diyorsunuz
Hocam aksine prostatit yapabiliyor ancak öncelikle bu tip ilaçların kullanımından olmadığından emin olmak gerekiyor. Cinsel öykünüz var mı daha önce tahlil yaptırdınız mı?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Prostat

Mesaj gönderen Prostat »

Yaşım genç zaten tahlil yaptırdım temiz herşey işte bi ağrılarım başladı gittim doktora prostatıt biraz iltihaplanmış diyip tedaviyi aldım sonrasında ultrasonda baktık çok fazla kalsifikasyon var dendi zamanla ağrılarım düzeldi şuan semptomlarım yok. Cinsel öykü olarak üniversitede kız arkadaşım vardı bir kere ters ilişkiye girdim gerisi oral ilişki o zamanlar sorun yoktu pandemi girdi 2 ay sonrasında cinsel ilişki isteğimin azaldığını farkettim doktora gittim testoya falan baktı normaldi. Psikolojik dediler 2021 in ocağında da ağrılarım başlamıştı işte gittim doktora prostat iltihabım olduğunu söylediler yaklaşık 1.5 senedir ciddi derecede isteksizlik var ümidi kestim açıkcası bu kadar süre isteksizlik normal birşey değil ama umut işte yitirmemek lazım genç yaşta bunla başa çıkmak gerçekten bitiriyor insanı belki çözümü siz değerli büyüklerimden bulurum umuduyla yazdım buraya :)
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Prostat yazdı:Yaşım genç zaten tahlil yaptırdım temiz herşey işte bi ağrılarım başladı gittim doktora prostatıt biraz iltihaplanmış diyip tedaviyi aldım sonrasında ultrasonda baktık çok fazla kalsifikasyon var dendi zamanla ağrılarım düzeldi şuan semptomlarım yok. Cinsel öykü olarak üniversitede kız arkadaşım vardı bir kere ters ilişkiye girdim gerisi oral ilişki o zamanlar sorun yoktu pandemi girdi 2 ay sonrasında cinsel ilişki isteğimin azaldığını farkettim doktora gittim testoya falan baktı normaldi. Psikolojik dediler 2021 in ocağında da ağrılarım başlamıştı işte gittim doktora prostat iltihabım olduğunu söylediler yaklaşık 1.5 senedir ciddi derecede isteksizlik var ümidi kestim açıkcası bu kadar süre isteksizlik normal birşey değil ama umut işte yitirmemek lazım genç yaşta bunla başa çıkmak gerçekten bitiriyor insanı belki çözümü siz değerli büyüklerimden bulurum umuduyla yazdım buraya :)
Hocam benim durumum da aynı ağrı sızı kalmadı pek ama isteksizlik durumu var hatta benim başlangıç zamanları da sizinle aynı prostat sıvısından kültür yaptırın
Prostat

Mesaj gönderen Prostat »

Prostat sıvısından kültür yaptırdım nadir lökosit birşey çıkmadı spermiogram yaptırdım spermler biraz hareketsizdi bide 2-3 lökosit yazıyodu doktor dedi bu yapmaz isteksizlik psikoloik diyip gönderdi spermiogramdaki lökosit ile prostat sıvısındaki lökosit farklılık gösterdi biri nadir biri 2-3
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Prostat yazdı:Prostat sıvısından kültür yaptırdım nadir lökosit birşey çıkmadı spermiogram yaptırdım spermler biraz hareketsizdi bide 2-3 lökosit yazıyodu doktor dedi bu yapmaz isteksizlik psikoloik diyip gönderdi spermiogramdaki lökosit ile prostat sıvısındaki lökosit farklılık gösterdi biri nadir biri 2-3
Bakteri bulundu mu peki ?
Prostat

Mesaj gönderen Prostat »

Hayır bulunmadı
mrt2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen mrt2323 »

Benimde en büyük sıkıntım bu ağrı sızı yook ama istekszlik ve ereksiyon sorunu üç ylldr devam ediyor
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen erdem60 »

mrt2323 yazdı:Benimde en büyük sıkıntım bu ağrı sızı yook ama istekszlik ve ereksiyon sorunu üç ylldr devam ediyor
Benımde iki yıldır böyle evliliği rafa kaldırdım artık bu yüzden depresyon sahibi oldum
Prostat

Mesaj gönderen Prostat »

Sizlerin geçmişinde finasterid kullanı mı var mı ?
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Prostat yazdı:Sizlerin geçmişinde finasterid kullanı mı var mı ?
Bende yok hocam
Prostat

Mesaj gönderen Prostat »

Ben bi doktora gittim kalsifikasyon o kadar fazlaydı ki 6 ay bactrim kullandım zevk falan alamıyodum gerçekten ağrım yoktu ama zevk alamıyodum 6 ayın sonunda zevk almaya başladım bunh söylediğim de sinirsel bozukluklar var b12 kullan dedi kullandm gerçekten zevk alıyorum şimdi ise tek sorunum isteksizlik dediğimde bir bitkisel takviyeye başlattı pharma TRIBAC diye tek sorun pahalı olması 1 kutu 1 aylık ve 350 lira daha yeni kullanmaya başladım ama meni düzelmesi oluyor gibi bakalım derdi veren dermanı da verirmiş inşallah eskisinden de güçlü oluruz da hem iş hayatımız da hem sosyal hayatımız da artık rahatlayalım, evlenelim güzel bir yaşamımız olsun hayırlısıyla
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Prostat yazdı:Ben bi doktora gittim kalsifikasyon o kadar fazlaydı ki 6 ay bactrim kullandım zevk falan alamıyodum gerçekten ağrım yoktu ama zevk alamıyodum 6 ayın sonunda zevk almaya başladım bunh söylediğim de sinirsel bozukluklar var b12 kullan dedi kullandm gerçekten zevk alıyorum şimdi ise tek sorunum isteksizlik dediğimde bir bitkisel takviyeye başlattı pharma TRIBAC diye tek sorun pahalı olması 1 kutu 1 aylık ve 350 lira daha yeni kullanmaya başladım ama meni düzelmesi oluyor gibi bakalım derdi veren dermanı da verirmiş inşallah eskisinden de güçlü oluruz da hem iş hayatımız da hem sosyal hayatımız da artık rahatlayalım, evlenelim güzel bir yaşamımız olsun hayırlısıyla
Hocam sorunlar finasteride kullanımdan ne kadar sonra başladı ?
Prostat

Mesaj gönderen Prostat »

6 ay sonra üniversitedeyken cinsellik olarak çok aktiftim pandemi girdi günün 18 saati neredeyse uyuyordum kendime bakmadığımdan olabilir bence