Gilaburu denen bitkiyi deneyen oldu mu ?

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
caxuss
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Gilaburu denen bitkiyi deneyen oldu mu ?

Mesaj gönderen caxuss »

Merhaba arkadaslar mart ayindan beridir bu belayla ugrssiyorum. İliski sonrasi akintisiz penil agri ile urologa gitim kumdur dedi azosilin verdi kullandim yanma agri gitti, derken uc hafta sonra tekrarladi yine gittim kumdur su ic dendi tam 5 doktor degistirdim iliskiyi soyledim kumdur tastir diye salladilar. Usg ile tas pataoloji tespit edilemeyince de bazen kucuk oluyor gecer dediler. Neyse sirariyla epididimit prostatit tum kasik lenfleri sisene kadar kum da kum tas da tas diue oyalayan doktor. Epididimi gorunce zimaka ve cipro verdi cipro bana yasak onu soyleyince bisi iullanma kendiliginden gecer dedi tam 3 ay oyaladilar beni tastir diye akinti yok diye cinsel iliskiyi dikkate bile almadilar. Enfeksiyona gitrim airasiyla iesef monodoks azitro aksef ve yine 20 doz nivasef verildi gecer gibi oldu gecmedi epididim bieaz duzeldi ama lenfler sis agrili idrar sorun meni kulturunde flora bakterisi idrar temiz kanda hsv klamidya antijen hepatitler sfliz hiv temiz idrarda arb mikobakteri temiz ama lenfler sis ve yangili bir ahrisi var eklem ahrilari bacakta refleks kaybi ara sira testis agrisi devam ediyor. En son gittigim soktor yine 1 gr nivaaef iki kuti monodoks ve 1 gram olcak suekilde azitro verdi. Kullanmadim tanidik bir aktar var ona sordum gecmiste basina geldigini kasiklarinin komple sistigini gilaburu suyu tuketerek uc gunde indigini toparladigini soyledi iye ve tas icin oneren cok oluyor ama epididimit icin kullanmis ve antibiyotik bile kullanmadim direk bu gecirdi ne varsa baska ot cople ugrasma al dene dedi duyan bilen yada kullanan varmi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Gilaburu denen bitkiyi deneyen oldu mu ?

Mesaj gönderen kadir »

Kardeşim bilimsel tıptan şaşma...gilaburu suyundan iyi olan prostatitli hasta duymadım. Kulaktan dolma bilgilerede inanma.
kolcak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen kolcak »

Epidimit sadece antibiyotik ile düzelebilir bazen uzun zaman alabilir.
Gerekirse basit bir operasyon yapılır.
Gilaburu suyu faydası olmaz..
caxuss
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen caxuss »

kadir yazdı:Kardeşim bilimsel tıptan şaşma...gilaburu suyundan iyi olan prostatitli hasta duymadım. Kulaktan dolma bilgilerede inanma.
Haklisin abi de bilimsel tip da su var soyle yapalim demiyorki 6 aydir ugrasiyorum doktorlarin verdigi ilaclar hep ayni kullandim desemde yine sil bastan ayni ab leri recete ediyorlar. Bakteri mi viral mi mantarmi cevap yok bilmiyoruz diyorlar. Epidime sebep olan bakteriler ve virusler belli gonore klamidya sfiliz hsv mikobakteri(verem) brusella epididimit gelistiginde bile sanki kabakulak geciriyomusum gibi git bisi kullanma kendiliginden gecer diyen urolog oldu. Kendiliginden gecebiliyorsa gittigim doktora gore gilaburuda ise yarar herhalde :) Bu saydiklarimi da hep benim israrimla taradilar negatif sagolsun bir dahiliye uzmani hocamiz anlatir anlatmaz prostatit bu dedi ne enfeksiyon ne urolog proststit onlari da asiyor cogu tecrubesiz deneme yanilma yapiyorlar ek rahatsizligin olmasa bombardimana basliycam duzelticem seni ama diger kronik rahatsizligin korkutuyor beni demisti. Genetik gorme rahatsizligim var ilaclarin zarar vermesiden endise ettigi icin belli bir sure bekle dedi bana kullandigin ilaclara bagli da soksyetler olabilir once bir ayrim yapalim duzelme olmaz lenfler inmezse sil bastan basliucaz dedi sagolsun gittigim tum urologlardan daha bilgili ve sonuc odakli. Ekonomik durum olsa pcr la baktircam ama iste. Kum tas diye geciken tedavinin prostata ulasmasi takintidir kumdur lenfler sisse ne olacak fizik tedaviye git lenf sislifi benim iskm degil kasikta da ola beni ilgilendirmez diyen bilumum bilimsel egitim almis hocalarimizin liyakatsizligine denk heldigim icin gilaburu dan medet umar oldum.
hayatzor22
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen hayatzor22 »

kolcak yazdı:Epidimit sadece antibiyotik ile düzelebilir bazen uzun zaman alabilir.
Gerekirse basit bir operasyon yapılır.
Gilaburu suyu faydası olmaz..
Basit operasyon nedir hocam?