Defne yaprağı/kabızlık

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
muzdarip

Re: Defne yaprağı/kabızlık

Mesaj gönderen muzdarip »

parça parça dışkılama dediğiniz çok afedersiniz keçi dışkısı gibi mi? ben de öyle oluyordu eskiden. şimdi o geçti fakat uyku esnasında karın bölgesinde kasılma yaşıyorum ve bu yüzden bölük pörçük uyuyorum. bağırsaklardan kaynaklandığını düşünüyorum. deneyeceğim. bilgi için tşkler.
edem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen edem »

selam arkadaşlar konu dışı ama ağrı kesici olarak hangi ilaç kullanıyoruz idrar sonrası yanma olyor arada bu konu hakkında bilgi verirseniz teşekkür ederim
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

edem yazdı:selam arkadaşlar konu dışı ama ağrı kesici olarak hangi ilaç kullanıyoruz idrar sonrası yanma olyor arada bu konu hakkında bilgi verirseniz teşekkür ederim
Electea forte kullanabılırsın
edem

Mesaj gönderen edem »

çok teşekkür ettim
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Adalet yazdı:Arkadaşlar herkese geçmiş olsun. Henüz tam iyileşemesem de tedavi sürecinde fayda gördüğüm bir konu hakkında sizlerle de paylaşım yapmak istedim. Bağırsaklarda problem vardı, sürekli parça parça dışkılama kabızlık vb bağırsak düzensizlikleri.
Defne yaprağı çayı ile 15/20 gündür bağırsak şikayetlerim yok çok şükür. Çok fazla da tüketmedim. 2 veya 3 sefer yapmışımdır. Kaynamış suya 2-3 Defne yaprağını atıp biraz beklettikten sonra çay şeklinde tükettim. Ben faydasını gördüm bağırsak konusunda umarım sizlere de faydası olur. Herkese geçmiş olsun.
Aynı sorun bende de var tamamen düzeltti mi ?
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Adalet yazdı:
Valeri yazdı:
Adalet yazdı:Arkadaşlar herkese geçmiş olsun. Henüz tam iyileşemesem de tedavi sürecinde fayda gördüğüm bir konu hakkında sizlerle de paylaşım yapmak istedim. Bağırsaklarda problem vardı, sürekli parça parça dışkılama kabızlık vb bağırsak düzensizlikleri.
Defne yaprağı çayı ile 15/20 gündür bağırsak şikayetlerim yok çok şükür. Çok fazla da tüketmedim. 2 veya 3 sefer yapmışımdır. Kaynamış suya 2-3 Defne yaprağını atıp biraz beklettikten sonra çay şeklinde tükettim. Ben faydasını gördüm bağırsak konusunda umarım sizlere de faydası olur. Herkese geçmiş olsun.
Aynı sorun bende de var tamamen düzeltti mi ?
Yediğim içtiğim her şeye azami özen gösteriyorum ve bagirsak ve diskilama şikayetlerim %90 azaldı diyebilirim.
Teşekkürler
igozukara

Mesaj gönderen igozukara »

Bende çok sıkı diyet yaptim fakat diyeti birakinca aynısı oluyor yine. Kısa surede duzelmiyor malesef bagirsak, uzun sureli sıkı diyet yapmak gerek. Benim tavsiyem antifungal gıdaların yaninda fermente lahana turşusu tuketin, probiyotik kapsullere para akitmayin.